Uyarı: Sahtekarlara dikkat!

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Guest tarafından 10 Ocak 2005 başlatılmıştır.

1. Guest

Guest Guest

Mesaj Despo tarafindan silindi
    Satis yasaktir!
    ----------------------------------------------------

Yukardaki mesajı DECKARD CAİN isimli foruma yeni üye olmuş birisi atmış bana. Sanırım hemen hemen herkese yollamıştır. Mesajı burada herkese teşhir ediyorum fakat amacım reklam değil, aksine sporcuya hizmet adı altında küpünü doldurmaya çalışan bu sahtekarları teşhir etmektir.

Kimileri bunu Allah ucuza Steroid buldum diye sevinerek okusa da işin asıl yüzü farklıdır. Lütfen mesajı dikkatle okuyun!! Bu sahtekarlar kendi tabirleriyle Underground LAB diye bahsettikleri bi takım (eminim leş gibidir) yerlerde uyduruktan ve sanırım kanunsuz, vergisiz bir şekilde sağlıksız bi üretim yapmaktadırlar. Unutmayın bu üretim yerleri sağlık bakanlığınca denetlenemezler dolayısıyla aldığınız ürün de iç organlarını ve kesenizi tahrib etmekten başka işe yaramazlar!!

Site sahibinin sitede steroidlere yer vermesinin sebebi başka da olsa artık bence bu site tanındıkça bazı sahtekarların yuvası olmaya başladı. Despo lütfen bunlara bi önlem al! Çünkü bu spamciler bu güzel siteyi kendi iğrenç emellerine alet ediyorlar.

Arkadaşlar bırakın illegal steroid kullanmayı, steroidlerlerden tamamen uzak durun! Güzel bir beslenme tarzıyla da 1 yıl gibi bir sürede muhteşem sonuçlar elde edebilirsiniz. Geç olsun ama sakat olmasın! Ayrıca bu tür ilaçları alanlar kendi vücutlarına ve ruhlarına ihanet ediyorlar. Unutmayın kendine güveni olmayanlar bu tür yollara başvururlar!

Bu ilanın sahibi yasal belgelerini (sağlık ve tarım bakanlığından izin belgeleri, vergi verdiğine dair belgeler vs) burada yada diğer ortamda, isterse yüzyüze bana getirdiği takdirde bu sözlerimin hepsini yutmaya, tükürdüğümü yalamaya hazırım. Ama size %100 garanti veririmki bu insanlar kanunsuz iş yapıyor. Daha önce ben bu tür sahtekarlara çok şahit oldum. Lütfen tecrübeme güvenin.

Herşeyin başı sağlık diyorum. Kendinize iyi bakın
    aSa the hardcore natural bodybuilder

2. Coleman

Coleman Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    ticaret
    Yer:
    istanbul
    bu insanların ip ve nickleri bilinmekdedir en kısa zamanda siteye girmeleri yasaklançakdır bu gibi gereksiz msg lere lütfen cevap vermeyiniz....

saygılarımızla TURKFORUM AİLESİ

3. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    bu kisi Bio max oldugundan kimsenin süphesi yoktur herhalde! yanliz bu site icinde olmadagi icin ben bir sey yapamiyacam!

Diyebilecegim tek sey Coleman! gibi cevap vermeyin.

4. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0
    Özellikle düşük kilolu arkadaşlara,ne önerseniz hemen yapmak istiyorlar.Bu yüzden belli sahtekarlar var,bunlar gerçekten de belli.Şunu kimse aklından çıkarmamalı ki kilo aldıracak yada aniden kas yaptıracak(sağlıklı yoldan) hiçbir doğal yada kimyasal madde yoktur.

Birçok forumda,bu vücut geliştirem forumu olmasa daha "kilo alamıyorum" diyor.Hemen altına biri mesaj atıyor,sorunun çözümü kolay ayda şukadar kilo garanti gibi mesaj atıyorlar.Adamın yapacağı olay belli,ya paranı çarpacak yada sahte ürünler sizi zehirleyecek.Unutmayalım ki,protein tozu diye kahve + un tozunu karıştırıp satanlar var.Çok dikkatli olmak lazım...

Bu konularda özellikle bu site içerisinde,site yöneticilerine büyük görev düşüyor,onlara kolay gelsin diyorum ve bu konularda yardımlarımızı esirgemeyiz...

5. Guest

Guest Guest

Alperen kardesin sözlerine aynen katiliyorum.

6. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Tesekürler yazina katiliyorum

7. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0
    Bu görüşlerimizi yansıtabildiğimiz bir forum oluşturduğunuz için,duyarlı olduğunuz içinde bende size teşekkür ederim...

sağlıcakla...

Sayfayı Paylaş