Utanıyorum,sizede oluyomu?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve bukatto tarafından 13 Ekim 2006 başlatılmıştır.

1. bukatto

bukatto Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    arkadaşlar ben vücut çalışıyorum ama vücudumu sergilemekten utanıyorum galiba biraz. İnsanların yanımdan geçene kadar bakması ve geçtikten sonra dönüp bir daha bakması beni rahatsız ediyor.
    yazın sıcakta bile gömlek giyesim oluyor. ama en sonunda nedenini buldum galiba.
    nedeni inançlarımın getirdiği alçak gönüllülük olabilir. yani fizik olarak ne kadar üstün olursan ol sende bir kulsun. yani kasıla kasıla yürümek bana göre değil. bu sporu yapınca haliyle balon gibi yürüyorsun. ama yapmayıncada sinirlerim bozuluyor. nasıl olacak bu iş? boyum 1.86 kilom 98. dikkat çekici bir görüntüm var Türkiye ortalamasına göre. daha fazla genişlemek istemiyorum ama bu spordanda vazgeçemiyorum.

bunları anneme söylediğim zaman; "-oğlum sende gidip abin gibi basket oynasana" diyor. abim hafta sonları baskete gidiyoda. alakaya maydanoz işte :)

2. gorgeouskykhan

gorgeouskykhan Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    for about more info, please look my website on you
    Yer:
    the gorgeouskykhan home center
    mrb...

*öncelikle, hayatında başarılar, inançlı olmak güzel...
    *ama derim ki, başka derdin mi yok? bence yok ki, buna fazla takmışsın, derim...
    *ayrıca, bizim inancımız yok mu ki biz kasıla kasıla yürürüyoruz-örnek ben... :)
    ***her şey tadında-dozunda güzel. :!: kasılmak da öyle, inançlı olmak da öyle, abartmadan... saygılar... ;)

3. NEFELIS

NEFELIS Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    bukatto güzell demişsinde vucut geliştirme birzda show tarafı ağır basan bi spor tabiki güç sağlık vs.. ama görsel olarakda bişeyler oluşturmaya çalışıyoruz.bence bundan rahatsız oluyosan biyerde bi terslik var

4. OdnamoK

OdnamoK Özel Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    0
    Senin gibi düşünüyorum Bukatto. Vücudunu belli etmeyen kıyafetlerle rahat edebilirsin :) Örneğin body giymezsin olur biter :) Bana kalırsa insanlar vücudunu görmüş olsa ne olur görmemiş olsa ne olur.

Sayfayı Paylaş