Ustun bır arkadas

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve masteer tarafından 13 Eylül 2006 başlatılmıştır.

1. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
  2. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
  3. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
  4. msb

msb Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Grafik Tasarımcı
    Yer:
    İstanbul
    Cam yukarı-aşağı hareket edebiliyor(Duvarın içerisine doğru)...Ve camda adamın geçebileceği kadar bir delik mevcut (Tabi arkadaşta oldukça esnek bu arada:))...Camı yavaşça kaldırıyoooor, delikten usulca geçiyooor, ve çıkarken camı tek ayağıyla yavaşça indiriyor (Delik tekrar duvarın içinde kalıyor)...Bu numarayı anlamayalım diye cama 'Open' yazısı koymuşlar ancak o yazıda pervaza yapışık yani camla birlikte hareket etmiyor...Tabi bu benim düşüncem..Belki de numarasız geçebiliyordur hakkını yemeyelim adamın.. :D

5. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    İlk adam gerçekten üstün bir adam, ancak onun eklemleri yerinde olmayı cidden istemezdim, aklıma Blitz'in basket oynarken sadece sıçramaları yüzünde eklemlerini ciddi olarak nasıl yıprandığı geldi, bu adam ise, eklemlerine yüzlerce kiloluk ani şoklar oluşturacak şekilde binlerce kere sıçramalar yapıyor, eminim özellikle ayak bileklerinde ilerde ciddi sorunlar çıkacaktır, ne olursa olsun hayran olunacak bir güç ve koordinasyon becerisi.

İkinci adam ise, 6. sınıf bir hokkabaz, cam büyük ihtimalle aşağı doğru inen bir sürgü düzeneği ile işliyor, cam aşağı doğru kayıp yeniden yukarı çıkabiliyor, olaya şahit olanların oyunculuğu adamın hokkabazlığından bile daha amatörceydi.

6. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
  7. tonymontana

tonymontana Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    iletişimci
    Yer:
    ankara
    ikinci linkteki adamın ismini bilen varsa yazabilirmi geçende tvde izledim içinde insanlar yüzen havuzun üstünde yürüdü numarayı çözemedim ama vardır bi bityeniği :D :)

8. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Chris Angel. Bir de "one continous shot. don't cut" falan demiş kameramana. Yedik canım biz onu.

Sayfayı Paylaş