ustalardan tavsiye bekliyorum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve brkylmz94 tarafından 10 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. brkylmz94

brkylmz94 Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    forum kurallarını okudum daha önce açılmış konuları okudum farklı olduğunu düşündüğüm için yazıyorum. bb ye başlayalı 4 ay oldu. ölçülerim boy 1.90, 85kg, omuz 123, göğüs 103, bel 93, kalça 105, kol 35. hacim kazanmak istiyorum 3 haftadır syntrax whey, universal amino 2700 ve gaspari 6000 bcaa kullanıyorum birde creatine takviyesi almak istiyorum.spor salonunda sıkı çalışıyorum yani bu takviyelerin hakkını verdiğimi düşünüyorum. acaba creatine olarak bsn no xplode mu muscle tech cell tech mi alsam yoksa kütle kazanmak için muscle tech mass tech mi kullansam. bu ürünlerin hepsini forumda araştırdım ama kafam iyice karıştı bodybuilding te benden daha tecrübeli kişilerden destek almak istedim teşekkür ederim.

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.
    Konu kilitleme sebepleri;

Kurallar Madde-11'e aykırı başlık açmak.

Alıntı:
    Madde 11-Kişiye özel başlık açamazsınız, başlıklarda kişiye özel mesaj yazamazsınız.(Ör: "sadece xxxx cevaplasın" ya da "sadece prof.lar baksın") Bu gibi durumlarda ilgili kişiye özel mesaj (PM) göndermelisiniz. Bu kurala uymayan mesajlar silinecek ve üye uyarı alacaktır.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

3. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş