Ustalardan tavsiye bekliyorum yaptığım sporla alakalı.

Konusu 'Diğer Spor Antrenmanları (Yüzme, Futbol vb)' forumundadır ve oflubaba61 tarafından 16 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. oflubaba61

oflubaba61 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Merhabalar öncelikle herkese sevgilerimi ve saygılarımı iletiyorum ben yaklaşık 1 yıldır amerikan futbolu ile ilgileniyorum boy 1.72 kilo 62 oynadığım pozisyon itibarı ile boyum sıkıntı değil fakat kiloda bayağı yetersizim.Pozisyonum diğer pozisyonlara oranla daha iyi fiziksel özellikler istiyor.Son derece esnek biri olmama rağmen ve hızlı olmama rağmen kilom yetersiz ve ben kiloyu yağ olarak değil kas olarak almak istiyorum.Gerekli ağırlık antrenmanlarını yapıyorum fakat antrenmanlardan önce ve sonra kullanmam gereken katkı maddelerinden bihaberim sizden ricam benim antrenmandan önce,antrenman sırasında ve sonrasında neyi kullanmam gerektiğidir.Amino asit,protein tozu,kreatin,vs vs hangilerini kullanmam gerekir ve kullanma sırası ne olmalıdır, hangilerini birlikte kullanmalıyım, antrenmandan öncemi sonramı kullanmalıyım gibi... Bilgilendirirseniz gerçekten çok mutlu olurum herkese spor hayatında başarılar dilerim...

2. elezar

elezar Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Kamu Yönetimi Mezunu
    Yer:
    Ankara
    Bol karbonhidratli besinler tuketmen hem antrenmalarinin iyilesmesine hemde amerikan futbokunda performansinin artmasini sağlayacaktır besin takviyelerinden medet ummani onermem

3. oflubaba61

oflubaba61 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Antrenmanlardan önce mi sonra mı karbonhidratlı besinler tüketmeliyim ve tavsiye ettiğiniz besinler nelerdir mesela siz orta seviye sporcuyken ki günlük beslenme programınızı yazabilir misiniz ?

4. elezar

elezar Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Kamu Yönetimi Mezunu
    Yer:
    Ankara
    Hem once hem sonra 1 tercih hakkimiz varsa önce

5. elezar

elezar Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Kamu Yönetimi Mezunu
    Yer:
    Ankara
    Ben hala kendimi orta seviye sporcu olarak görüyorum youtube da diyette 1 gun boyunca nasil beslendigimi paylaşacağım ordan bakabilirsiniz yalnız sizin guc kazanmaniz icin bundan fazlasina ihtiyaciniz olacaktır örneğin 70 kg biri için 110 gr protein 420 gr karb 100 gr yağ ortalama degerler olarak sizin güç ve kas kutlenizin doğru antrenmanla artmasini sağlayacaktır

zeo64 bunu beğendi.
  6. oflubaba61

oflubaba61 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    İlginiz için öncelikle teşekkür ediyorum, bana takım koçu scivation xtend önerdi bu madde ne işe yarar faydasını görebilimiyim? Kanalınıza abone oldum takipteyim.

elezar bunu beğendi.
  7. elezar

elezar Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Kamu Yönetimi Mezunu
    Yer:
    Ankara
    Bcaa den bahsediyorsaniz aminoasit icerdigi için antrenmanda belli bir güç artışı ve enerji saglayabilir size ama benim görüşüm komplek karbonhidrat besinler kadar olabilecegini asla dusunmuyorum

oflubaba61 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş