Ustalar Bir Kaç Sorum Olacak Ve Yardımlarınıza İhtiyacım Var

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve izzet tarafından 23 Şubat 2006 başlatılmıştır.

1. izzet

izzet Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    Body_Land
    oncelikle boyle bi forum actiginiz icin tesekkur ederim

aslinda bu basligi vucut gelistirme egzersizleri bolumune uyardi ama oraya konu acmak sadece mod lara ozel :)
    bide soracagim sorular beslenme antreman uzerlerine topic kirliligi yapmak istemedigim icin tek bi konu acip hepsini yazmak istedim
    insallah bana kizmamissinizdir?

simdi sorularim sunlar abilerim

1.=3 beyaz nedir(tuz,seker,??)3. ney onu bilmiyorum :oops: VEDE BUNLARIN ZARARLARI NELERDIR VUCUT GELISTIRMEDE
    2.=ben evde calisiyorum (vucut gelistirme egzersizlerini yapiyorum) bu bolumdeki egzersizleri=== https://www.bodyforumtr.com/forum/viewforum.php?f=22
    3.benim bi calisma programim yok daha cook acemiyim bana bi egzersizler uzerine program onerebilirmisiniz pls... (3 haftadir egzersizleri yapiyorum iyi bi ilerleme kaydetim)COGUNLUKTA KOL KASI,MIDE VE OMUZLAR UZERINE CALISMAK ISTIYORUM
    4.benim oyle bi beslenme programim yok rasgele sabah 11 de kahvalti aksam 6 da aksam yemegimi yerim ama arasira atistirrim gecede az bi sey atistirip yatarim... sizce bu dengesiz beslenmem ilerleme kaydetmemde bana buyuk bi engel olurmu?(olursada bana sade evde yapabilecegim uyguluyabilecegim bi program onerirmisiniz...biliyorum forumda bi cok ornek beslenme programi verildi ama ben onlari uyguluya bilecek durumda degilim tprotein tozlari felan kullanmak istemiyorum)...(bu beslenme uzeine 2 defa konu acmistim ama hep cope tasindi :D )

hepsi bu kadar biraz uzun oldu ama kusura bakmayin sormak istediklerimin hepsini yazdim :?

BOYUM:1.90
    KILO:80

NOT::: BURDANDA OZELLIKLE "sarc4stic" ABIME VE DIGER BU FORUMA EMEGI GCEN BUTUN ARKADASLARA TESEKKUR ETMEYI BORC BILIRIM

SIMDEDEN YAZIMI OKUYUPTA YARDIMDA BULUNANLARA TESEKKUR EDERIM....

2. izzet

izzet Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    Body_Land
    bi de ben cogunlukta aksamlari saat 9.00/10.00 arasi calisiyorum bunun bi sakincasi varmidir....

3. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Re: USTALAR BI KAC SORUM OLACAK VE YARDIMLARINIZA IHTIYACIM

3. beyaz un, playboylar için kokain :D

4. izzet

izzet Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    Body_Land
    puhahahahaha :D :D :D :D :D :D :D
    saoll.......

5. bomberman

bomberman Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Berlin
    kendini aksamlari o saatte de zinde ve enerjik hissediyorsan sorun yok ama aksam calisirsan mecburen calistigin icin bol protein ve bir miktarda karbonhidrat almalisin... bir ögün yeterli olmaz sanirim. duyduguma göre ve benimde uyguladigima göre calistiktan sonra en az iki ögün yemelisin (belirli araliklarla)... sende büyük olasilikla yatmadan öncede yemek zorunda kalacaksin... eger yatmadan böyle yersen hem vücutta büyüme hormonu salgilanmasini kötü yönde etkiler hemde kilo alirsin. diger yandan saat 10 gibi calisip sadece bir ögün yersen ki kaldi ki vücut sadece 40 gram protein alabiliyor bi ögünde kaslarin yikima ugrayabilir ayrica sabaha kadar 8-9 saat uyurken vücüdun katabolik duruma gececegini düsünürsek cok kötü olur. bu benim fikrim. bence ne cok erken antreman yapmali nede cok gec... günün ortasinda falan en iyisi olur veya aksam üstü en fazla. ki calistiktan sonrasi ile uyku vaktine kadar olan sürede araya bir kac ögün sigidrabilesin. ama belki calisiyorsun veya ögrencisin. durumun buna elverisli degilse iyi olmaz. bu yüzden bence yatmadan önce su ile karistirip protein tozu icersen iyi olur. hem yatmadan atistirmamis olursun hemde sifir karbonhidrat alirsin (sütle karistirmadigin icin) zaten protein tozunun benim icin en önemli yani proteine cok ihtiyac duyuldugunda fazla kalori almadan direk ve hizli bi sekilde protein alabilmemi saglamasi. saygilar.

6. izzet

izzet Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    Body_Land
    cok tesekkur ederim arkadasim tacsiyelerin icin

7. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    evet un 3.beyaz ve evde çalışmak bir yere kadar bence ilk eteapta salona git harekerlerin temellerini öğren
    enazından doğru yapılışını

8. izzet

izzet Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    Body_Land
    abi salona gidecek durumum yok suan sizlerden bana bi egzersiz programi hazirlamanizi istiyebilirmiyim bide diger sorularada cevap verin lutfen

saygilar

9. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    tamam ama evde alet varmı ağırlık nelerin var yaz ona göre bakalım yoksa şınav barfiks tarzı kısıtlı hareketler başkada ne olsun

10. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Bence en azından 1 ya da 2 dumbbell al, dumbbelllar ile yapılabilecek hareket sayısı ve çalıştırılabilecek kas sayısı çok fazla, neredeyse salona gidiyormuş gibi antrenman yapmaya yaklaşabilirsin böylece, düşük bir maliyet ile.

11. izzet

izzet Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    Body_Land
    abilerim resimdeki aletlerin hepsi bende mevcut
    yardimlariniz icin simdiden hepinize coook tesekkur ederim

arkadaslar cogunlukta omuz kasi ve mide agirlikli calismak istiyorum
    eger bana egzersiz programi hazirlarsaniz minnettar kalirim size

12. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    evet senden biraz sabretmeni istiyorum mod arkadaşlarım yeni bir çalışmayı sonlandırmak üzereler sadece röütşler kaldı yakındaburada olacak ve evde çalışma diye bir kısım var istediğim herşeyi bulacaksın ;)

13. izzet

izzet Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    Body_Land
    cok saol arkadasim sabirsizlikla bekliyorum

14. Astor

Astor Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Ciddimisiniz ya. BEnde dört gözle bekliyorum böyle birşeyi.GErçi seneye salona gidicem galiba ama

15. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    https://www.bodyforumtr.com/forum/viewforum.php?f=14

bu linkle antrenman ve egzersiz bölümüne göz atın ve birkaç link daha vereceğim lada arkadaşımızın emek vererek yaptığı çalışmalar çok işinize yarayacak hareketler hem resimli hem yabancı ve türkçe isimleriyle anlatılıyor

https://www.bodyforumtr.com/forum/viewtopic.php?t=4201

ısınma programı gerçi bu salonda çalışacaklar için ideal ama bi göz atın

https://www.bodyforumtr.com/forum/viewtopic.php?t=4160

evde çalışma programı ve ilk verdiğim linke başlıklara bakın işnize yarayacak şeyler var

16. izzet

izzet Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    Body_Land
    cokkk saol arkadasim linkler cok isime yaradi

Sayfayı Paylaş