ustadlardan yardım

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve missta tarafından 8 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. missta

missta Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba dostlar,
    Ben spor yapmaya yeni baslamis biriyim. Yillardir hic yapmiyordum 15 16 yaslarinda basketbol ve futbol
    takimlarindaydim okulun, o gunlerden beri hic yapmadim suanda 27 yasindayim. bir ay once insanity programina basladim.
    hergun yapamadim cunku gucum yetmiyordu eklemlerim cok agri yapti. gun asiri yapmaya basladim.
    diyet olarak 50 prot 30 karb 20 yag uyguluyorum. ve 1700 kaloriye sabitledim. gercekten cok sadik kalmaya calisiyorum.
    bayramda ara verdim ve suan tamamen kendimi bu programa adadim ayrica gun asiri degil hergun insanity programini uyguluyorum.
    optimum nutrition whey protein antrenmandan 45 dkka once ve hemen sonrasinda kullaniorum 2 defa, ayrica CLA ve karnitin kullaniorum.
    karnitini antrenmandan 20 dakika once ve cla yida her ogunden once gunde 3 defa aliyorum.
    1 88 boyunda 87 kiloyum. oncelikli hedefim fazla yaglarimi yakmak. bulk bir gorunum arzulamiyorum.
    maymun gibi cevik celik gibi sert olmak istiyorum diyebilirim:)

insanity programini bilenler beni anlayacaktir gercekten cok zor bir program birazda karnitinin verdigi enerji ile sonuna kadar gelebiliyorum antrenmanlarin.
    ve idman bittikten on dakika sonra yeniden egzersiz yapabilcek enerjim oldugunu duusnuyorum o kadar yogun olmasa bile.
    fakat ben bir yandanda kollarimi guclendirip omuzlarimi genisletmek istiyorum. insanity nin yani sira bunu nasil yapabilirim.
    benim faydalanabilecegim bir kol/omuz programi onerebilirmisiniz acaba.
    buradaki ustatlardan rica ediyorum lutfen elimden tutun bende hedeflerime ulasabileyim cunku bu konuda gercekten acemiyim.

tesekkurler

2. rund3v1l

rund3v1l Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Erzurum
    missta bunu beğendi.