ustadlara soruyorum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve psikopatpsikolog tarafından 3 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. psikopatpsikolog

psikopatpsikolog Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Nilüfer, Bursa
    Arkadaşlar ben bugun itibari ile 115 kilodan 67e dustum artik cardio yu 2 saatten yarim ssaatedusurdum 5gun idmana gidiyorum 1,5 aydir bolgsel calisiyorum hergun oglen 1su bardağı yagsiz tuzsuz makarna 600 gr tavuk gofusu tuzsuz yagsiz 1 buyuk kase yogurt yiyorum spordan sonrada 1 kase yogurt ve 2 bardak yagsiz sut iciyorum kahvalti kulturum yoktur ne eserse onu yerim arkadaslar size sorum şudur hardline nin protein tozu ve aminoasit hapinida aldim antreman oncesi sonrasi kullanmaya basladim bana tozla birlikte yapabileceğim minimum yag maximum protein karisimlari lazim daha once yazilmissa kusuruma bakmayim telefonum takatuka kasiyor vucudumuda attim bana onerilerde bulunursaniz sevinirim zamanim bol olene kadar devam hemen olsun vücut kafasinda degilim fotolardaki halim suanki halimdir 115den 67 e boy 1,70 yaş 20

Ekli Dosyalar:

2. Hamartin

Hamartin Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kayseri
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.
    Konu kilitleme sebepleri;

- Forum Kurallarına Uymayan İçerik
    Kural Maddesi :
    Kural Maddesi :
    10.1.3 Cevap alabilmek için açılan bir başlığın aynısının ya da benzerinin tekrar açılması yasaktır.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş