Ust bedenim alt bedenime 1 beden buyuk, oranı esitlemek icin salona yazıldım

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve nilca tarafından 26 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. nilca

nilca Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Oncelikle herkese merhaba..
    Kollarım kiloma gore kalın.Daha da dogrusu ust bedenim alt bedenime gore 1 beden daha buyuk, bu goguslerimin buyuklugunden kollarımın kalınlıgından kaynaklanıyor.incelmek icin spora yazıldım ama bana ozel program vermediler, herkesin uyguladıgı programı yapıyorum.Yine de faydasını gorur muyum ?

2. serdar2

serdar2 Üye

Beğenileri:
    532
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Purchase
    Yer:
    Avusturya
    faydasini gorursun, Kaldiki yaglar sadece kaslarin uzerinde bulunmaz, organlarimizi ceviren, yani kasin altina bulunan yag tabakasi da vardir. Onemli olan yag yakimini hizlandirmaktir. Bunu da disiplinli diyet ile yapabilirsin.

Diyet demek , yememek degildir, bunu kesinlikle unutmayin. Yememek en kotusudur.Duzenli kardiyo sart, sadece kilo icin degil kalp ve iskelet sagligi icin.
    Kardiyoya alistikca, yapmadigin gunlerin bir kayip oldugunu kendin de anlayacaksindir.

Onerim acele etme, gercekci hedefler koy ve ayda 3-4 kilo gibi dusun.Ayrica bolgesel erime olmuyor ne yazik ki ama ust bolge ve kol bolgesi kalin ise, daha fazla yag depolandigindan olma olasiligi vardir.Ve vucut buralardan daha fazla yag cekerek enerjiye donusturecektir.

Ama unutmayin, spor sagliktir.

nilca bunu beğendi.
  3. puppy

puppy Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ne güzel işte benim tam tersi, kollarım kürdan, göğüslerim küçük neyseki kalçam şekilli. sizin vücut şeklinize ulaşabilmek için spora yazıldım bende

Sayfayı Paylaş