Urunlerdeki Pamuk Sorunsali

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve B3RkOvi tarafından 15 Ekim 2006 başlatılmıştır.

1. B3RkOvi

B3RkOvi Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar hemen hemen her urunde (tablet) icinde pamuk oluyor.

Kutusu acildiktan sonra pamugu cikarmak mi gerekiyor yoksa pamuk hep icinde mi kalacak ??

2. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    bildiğim kadarıyla pamuğun görevi tablet tarzı ürünlerde kutu sallanırsa tabletlerin kırılmasını önlemek bu nedenle kalması daha iyi olur.

3. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Evet genel olarak cogu Tabletli supplementlerde pamuk olur.
    Amerikada supplement satislarin cogu internette olusur pamukla daha pratik olur, tabii nedeni sadece internette saildigi icin degil. Daffy´nin dedigi gibi tabletlerin kirilmamasi icin. Ben ürünler elime gectigi an pamugu atarim.

4. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0
    Bende onu ilacı rutubet gibi şeylerden korumak için yapılıyor diye biliyordum. Nitekim, bazı ilaçların kapaklarında bu tip bir şey oluyor.

5. CURL

CURL Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Pamuk dediğiniz gibi tabletlerin kırılmaması için konsaydı kutunun içini komple kaplamaları gerekirdi. Ben de nem için diye biliyorum. Kutuyu açtıktan sonra atmak gerekiyor.

6. gurkan

gurkan Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    bende despo gibi ürünü actiktan sonra pamugu atarim.eger ürünü elinize alip mahalleye cikip hahaha hihihi benim süplementim var diye bagirarak ve sallayarak dolasmiyosunuz sizde pamugu atabilirsiniz,cünkü emin olun dolapta dururken tabletler kirilmaz :):):)

7. elrunks

elrunks Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    zaten o pamuğu atmazsak sok çıkar sok çıkar o pamuk dağılıp tabletlerin üzerine yumakları dağılabilir...

8. masterfender

masterfender Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar benim aldığım ürünlerde okuduklarımdan(genelde hepsini usa'den aldım) içindeki pamuk ve ayrıca birde içinde ufak plastik yazılı bir poşetimsi birşey daha olur o ikisinide çıkarmak lazım ürün açıldıktan sonra. Onlar ürünün açılana kadar nemden ve hava koşullarından etkilenmesini önlüyor fakat ürünü açtıktan sonra kesinlikle çıkartınız diyor yazı ben okuduğumu söylüyorum bende aynen dediği gibi yapıyorum diyor hepinize saygılar diyorum..

9. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0
    Solgar ürünlerinde,

"VM-75 tabletleri neme karşı duyarlıdır. Şişeyi açtıktan sonra pamuğu çıkarınız ve nem almayacak yerlerde saklayınız."

Demekki, pamuk çıkarılacak ve atılacak.

Sayfayı Paylaş