unutamıyorum

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve MusTaFa45 tarafından 16 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. MusTaFa45

MusTaFa45 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    çok saol rocky bu arada tipsiz olduğumun yanı sıra odun olduğumda söylenir :D biraz zor ama öğrenicem işte konuşmayı kızlarla..kızlar ilk bakışta tipemi önem verirler bunda tip yok boşvermi derler yani :D

Son düzenleme: 18 Eylül 2013
  2. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    sende sağol şimdi işin doğrusu evet yakışıklı biri tabiki kızların ilgisi daha çabuk çeker doğruya doğru ancak yakışıklı olmasan bile kaslı bir vücut yaparsan karizmatiklik gelir üzerine ses tonunu ayarlasan girişimci olsan kızları kendinden üstün görmesen onlarında neticede insan olduğunu kabul etsen eninde sonunda kız arkadaşın olur aslında sorun senin tipinde değil hep derim en çirkin kızın peşinde 1000 tane erkek olunca kendilerini maria sharapova sanıyorlar [​IMG]seçici oluyorlar sözün kısası bakımlı ol temiz giyin yağ oranını mümkün olduğunca düşür rahat ol etkili konuş diyeceğim bu kadardır

3. MusTaFa45

MusTaFa45 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    kaslı olmazsa,kilo versem giyim tarzımı değiştirsem kızlarlada konuşmayı öğrensem yine olmazmı?

4. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    tabiki olur

5. xlygan

xlygan Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Mustafa yaş kaç bu arada

6. MusTaFa45

MusTaFa45 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    17 dayı :D

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:16 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:55 ----------

kas fazla yok bende ama kızlarla konuşmayı öğrenip giyimide değiştirdimmi olurmuş :D bekle geliyorum angelina jolie

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:55 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:16 ----------

Allah beni yakışıklı yaratsaydıydı iyi olcaktı bunlarla uğraşmazdım :D vardır onunda bir bildiği

7. MusTaFa45

MusTaFa45 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    en iyisi gözlük takmaya başlicam çirkinliğimi belli etmz :D zayıflayıp dar giyinmeye başladımmı tmmdır :D

8. mrlaz

mrlaz Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Kalan 6 milyon kizdan birine yonelmeni siddetle tavsiye ediyorum bu tip kizlarla ugrasilmaz , yok unutamiyorum yok hazir degilim yok cok yaralandim yoruldum falan filan astara fista bikkinlik geldi boyle kizlardan yazik lan biz erkeklere !

9. carlitos

carlitos Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    13
    Tip sadece ilk izlenimdir kardeşim sonrası senin becelerine kalır böyle umutsuzluğa kapılıp kendini fazla yorma.Şuan sadece yapman gerekeni yap okulun işin sporun önüne bak yani.Sana sırtını dönenleri de asla unutma o gün geldiğinde kendi gölgen bile onların / onun pişman olmasına sebep olsun.

10. Hamartin

Hamartin Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kayseri
    çivi çiviyi söker! başka bir yolu yok bunun yeni birisi için çaba sarf etmelisin. Unutma hayat çok kısa bir kişiye takılıp kalmak için.

Sayfayı Paylaş