unutamıyorum

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve MusTaFa45 tarafından 16 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. MusTaFa45

MusTaFa45 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    s.a kardeş derteşme yazısını görünce direk daldım :) abi ne yaparsam yapayım önceden sevdiğim kızı unutamıyorum oda sevgilisinden yeni ayrıldıktan sonra ben çıkma teklifi ettim oda kabul etti ama bir türlü unutamıyorum zamanla diyor ama hiçte bana öyle gelmedi 3 gün önce 2 saate kadar geliyorum dedi hiç bir şey yokken ortada beni facede engellemiş ve benden habersiz ayrılmış anasını satim ben onun kapısında sabahladığım bile var beni sevmiyorsun diyor hala erkeklere olan güvenini kaybetmiş gailba yardımlarınız bekliyorum.

2. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    838
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    A.s yani kız böyle birşeyi durduk yere yapmış olamaz.Empati yaparak ilerlemelisin neden böyle düşünüyor?Ona varlığını hissetiriyor olabilirsin ama ona güven , sevgi hissettirmezsen üzülür.Dediğim gibi onu sevdiğini ona göster bununasıl yapıcam dersen kızı tanıyan sensin bir yolunu bulabilecek tek kişide sensin.Ama kızı gerçekten sevmiyorsan seni seviyorum diyerek sakın karşısına çıkma..

3. MusTaFa45

MusTaFa45 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    kız sıkılmasın diye sürekli espri yapıyordum fakat o bile bana diyordu daha yeni ayrıldım unutamıyorum onu dedi zaman verebilirm dedim bir şey yazmadı kızı 2 gün kapısında bekledim yine beni sevmiyorsun diyor kardeşim her türlü aktivitilere götirim dedim yine yok diyor daha ne yapabilirm kardeşim ?

4. dncrmstf

dncrmstf Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya bu sporla ilgili konusabilecegim gercek bir moderatör yok mu buralarda

cevap yazarsanız sevinirim

5. xlygan

xlygan Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Çok detay bilmiyorum ama sen seviyor olabilirsin de o kızın sevdiğini düşünmüyorum hattta seninki de sevgi değildir, takıntı haline getirmişsin, yüz vermeye gelmez uğraşma, uğraştığın kadar uğraşmışsın zaten gelecek olsa gelirdi şimdiye ;)

MusTaFa45 bunu beğendi.
  6. MusTaFa45

MusTaFa45 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    içinde sevgide var takıntıda var doğru söylüyorsun ama yapılırmı bu bana :S kız benim sevdiğlme inanmıyor sadece kendisinin sevdiğine inanıyor onun için ne kadar şey yapsam bile ama yinede gidiyor abi .s bu dünyanın adeleti nerde lan?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:40 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:09 ----------

başka yardım edicek olan yokmu arkadaşlar unutamıyorum geceleride uyuyamıyorum

7. Sporcu35

Sporcu35 Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir/Konak
    Benim bir arkadaşımıda kız 3-4 ay oyaladı seviyorum falan filan birden çekip gitti.Arkadaşım ilk gün ağladı beni çagırdı inanmassın ama 10 adet extra bira aldık 6 o içti 4 ben kafalar güzel oldu çagırdı kızı kız geldi konuştu anlattı falan kız olmaz dedi.Sonra arkadaşım kafasına bile takmaya devam etti zaten sevenler hep zulum ceker bende 1 sene öncesine bi kıza aşık olmuştum 6 ay kadar cıktık okullar acılırken ben yapamam senle dersler falan var dedi bahane etti bende hırs yaptım spora başladım falan filan kız gecen hafta tekrar eskisi gibi olabilirmiyiz dedi dedim ben artık o eski ben değilim yol verdim gitti ve şuan hala pişman mesaj atıyor tersliyorum falan filan seni sevmiyorsa bişey yok kardeşim adam gibi çekil git dönersede affetme kızlar hep alttan alınsın naz yapsın ister sen kimsin ki senin nazını çekeyim ben hadi kızım uzaa ufaktannn öyle kızlar benden uzak allaha yakın olsun

8. koskor4141

koskor4141 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    Dönerse serindir dönmesse hiç serin olmamıştır...

caga bunu beğendi.
  9. MusTaFa45

MusTaFa45 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    eyvallah saolun bütün cevaplarınız için ama insanın yine aklına gelip gitmeyi bilmiyor .s aşk acısı falan değil sadece unutamıyorum onu

10. umut-

umut- Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    tasarım
    Yer:
    izmir
    b.b. ge devam et kızlar senin kapında sabahlayacak o zaman geçer hepsi ....

11. MusTaFa45

MusTaFa45 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    kızlarmı benim kapımda sabahlicak ? .s hayalini kurabillyorum fakat 1 sn sonra gerçek olmicağını sanarak düşünmeyi bırakıyorum..Cevaplarınızı bekliyorum..

12. k.b.

k.b. Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    eğer seviyorsan, unutamazsın.

13. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    907
    Ödül Puanları:
    123
    başka kızmı yok abicim ya. kızın kapısında sabahlamışsın kız sıkılınca seni bırakmış gitmiş yazık böylelerini tarihe gömmek gerek.

14. MusTaFa45

MusTaFa45 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    hadi yakışıklı olsam derim bana kız mı yok ama insanda tip olmayınca çıktığı kızı kaybetmemeye çalışıyor..

15. xlygan

xlygan Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Demek ki neymiş aslında sen de sevmiyormuşsun, takıntıymış ;). Bu arada o şekilde düşünmemen gerekiyor kendin için.

16. MusTaFa45

MusTaFa45 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    dayı unutmam için her şeyi yapıyorum ama aklıma gelince takıntı oluşuyor gitmeyi bilmiyor yani :D bekarlık sultanlıktır diyip hiç karı kıza bulaşmasammı acaba ? :confused:

17. xlygan

xlygan Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Aksine daha fazla haşır neşir ol kızlarla ve başka uğraşlar bulmaya çalış.Eğer net başında çok vakit öldürüyorsan, başka uğraşlar bul..

18. MusTaFa45

MusTaFa45 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    dayı yakışıklılık olmadığı sürece kızlarla haşır neşir olsam ne yazar ? birde kızlar sadece tipemi bakar ben öyle düşünüyorumda ?yani tanışmadan önce bunda tip yok der görüşmezler mi yani :D

19. xlygan

xlygan Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Özelden devam :)

20. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.491
    Ödül Puanları:
    0
    yaşınız kaç bilmiyorum ama insan hayata atılınca aşkmış dostlukmuş vs şeylerin hikaye olduğunu anlıyor kızlarda insandır ve gereğinden fazla seni seviyorum dersen herşeye evet dersen kapısında sabahlarsan maalesef kaybeden sen olursun çünkü sen böyle yaparsan kız seni garantiye aldığını anlar artık zor sevgilisi olacağı birini hayal eder insan hayatta kolay elde edeceği şeyleri değil zor elde edeceği şeyleri ister onun için mesafe şart fazla ilgi göstermeyeceksin sanki peşinde sayısız kız varmış gibi davranacaksın ve bunu kıza hissettireceksin çantada keklik sanmasın seni gelgelelim çirkinde olsan o kadar fedakarlığa gerek yok bu foruma üye olduğuna göre vg sporuda yapıyorsundur kendine güvenin olsun rahat ol kızlarla arkadaşlık kur etkili konuşmasını öğren bak o zaman nasıl kısmetin açılıyor son olarak hayatta kimseye gereğinden fazla güvenme sevme ve ilgi gösterme ve merak etme kız hayatından çıkarsada ölmezsin çünkü sen ondan öncede vardın

MusTaFa45 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş