UNIVERSAL WHEY+Amino 2700 kombine?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Sservet07 tarafından 27 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Sservet07

Sservet07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Antalya
    S.a öncelikle..bb de 5 ayımı tamamladım.(yaş 22,kilo 73,boy 1.83)kilo alma amaclı olup ilk 3 ay suplement kullanmadım.3 aydan sonra karbonhidrat kullandm.sonuç itibariyle 4 kilo kadar aldım.vucut hattaları belirginleşti.ölçülerimde değişti tabi.artık basmam gerektiğini düşünüyorum.malum kışta geldi..ve bugun UNIVERSAL whey protein ve amino 2700 beef 400tableti aldım..beslenmem çokta iyi durumda değil ama dikkat etmeye çalıyrum ve az yiyip çok öğün yapmaya çalışıyorum..BU İKİLİ ARASINDA NASIL Bİ KONBİNE YAPMALIYIM.SPOR ESNASINDA NASIL KULLANMALIYIM?OFF GÜNLERDE KULLANIM NASIL OLMALI EN İYİ NASIL SONUÇ ALABİLİRİM.DENEYİMLERİNZDEN DESTEK İSTİYORUM.şimdiden tşkler.

2. F35

F35 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir
    Selamlar amino 2700 ve beef ayrı amino dur öncelikle belirteyim, idman öncesi ve hemen sonrasında amino yu al servisteki adedi kadar, idmandan bitiminden amino yu aldıktan bir müddet sonra wheyi iç of günlerde amino yu kullanmaya gerek yok, wheyi ise off günlerde 2 servis alabilirsin, sabah kalkar kalkmaz 1 servis öğlen ve akşam öğünün ortasında veya akşam öğününde sonra 1 servis alabilirsin iyi günler dilerim..

Sservet07 bunu beğendi.
  3. Sservet07

Sservet07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Antalya
    cvbn için tşkler..şöyle bi kombine yapsam ...Anteman günleri sabah kalkar kalmaz 1 ölçek whey,kahvaltı,1 saat öceden 1 servis daha vhey.hey kullanımdan 20 dk sonra 3 tablet amino(yani antremandan 40 dk önce).antreman sonrası is 2 servis whey+3tablet amino..of günleri kalkar kalkmaz sadece whey 1 ölçek...??

4. F35

F35 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir
    Evet o şekilde de uygun ama amino ve whey arasında biraz zaman geçsin ;) ama 4 servis almış olacaksın bu gün içerisinde önerinin üstünde bir değer beslenmen çok kötü ise 4 servis al ama 4 servis önermen beslenmeni arttır daha fazla..

Zeir1907 bunu beğendi.
  5. Sservet07

Sservet07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Antalya
    ewet beslenmem çok iyi sayılmaz..sonuçta çalışan ve gece hayatında olan biriyim.:) ama dikkat ediyorum tabi.wheyi 3e düşürsem daha iyi olcak gibi..deneylern ve cvpların için tşkler.:)

6. Zeir1907

Zeir1907 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    F35 antrenman sonrasi aminonun ardindan belli bir sure sonra whey alinmasini onermissin. Benimde edindigim bilgiler bu sekilde ancak hafta ici salona 9 da gdiyorum ve 10 30 gbi bitiyor. 11 15 gbide yatiyorum(aksam saatleri). Bu durumda kombineyi nasil yapmayi onerirsin ?

Sayfayı Paylaş