Universal Real Gains Hakkında?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve gage54 tarafından 25 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. gage54

gage54 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaşlar, forumda bayağı bi baktım ama bu ürünle ilgili birşey bulamadım. 1 yıldır vg yapmaktayım yaklasık 3 paket optimum serious mass bitirdim faydasınıda gördüm. Şimdi ise bir tanıdığım vasıtası ile bu ürünü aldım ve kullanıyorum. Serious Mass'e göre biraz daha tatsız ama protein ve karbonhidrat miktarı daha yüksek.

Herneyse soruma gelelim. 10 gündür bu ürünü kullanmaktayım ama bir sorunum var içtikten sonra bende miğde bulantısı yapıyor. Sorun neden anlamadım, daha önce yukarda da bahsettiğim gibi, 3 adet serios mass bitirdim bu 5 kilo olandan böyle bir sorunla karşılaşmadım. Sizce bu neden olabilir? Bu bulantı öyle istifra edecek durumda değil ama inceden bir bulantı rahatsız ediyor insanı.

Diğer bir ikinci sorum shakera koyduğumuz miktar ile ilgili. Ben bunu bir kürek salona gitmeden 1 saat önce, 1 kürek te salondan cıktıktan sonra 1 saat içinde içiyorum(süt ile). Bunda bir sorun yok değilmi? Yani ml hesabı yaparsak 250ml ediyor küreği.

Sorularım bu kadar yardımcı olursanız sevinirim. Bu arada ürünün resmi ve bilgileri aşağıdaki linkte var. Teşekkürler..

http://www.discount-supplements.co.uk/sports-supplements-weight-gainers-universal-real-gains-4-8kg

2. major24

major24 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    ömer
    Universal whey kullanıyorum. Hem whey hemde gainer olsun tadı biraz acımsıdır Optimum duble çikolatalıya göre. Ayrıca universal optimumdaki Mocha cappuccino'yu andırıyor. Benim de içerken hafif bir kıpırtı oluyor ama aldırmamaya çalışıyorum ve genelde su ile kullanıyorum.

3. buraktemiz

buraktemiz Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Amerika Oregon
    genelde ac karnina yani migde bosken almaya dikkat et yada ogun aralarin da , cunku tok karnina yuvarladigin zaman genelde bana da Pre work out urunlerinde oluyo bu tok karnina attigin zaman migde bulanmasi yapiyo , urununu inceledim bir servise 155 gr ona gore alirsin.

Sayfayı Paylaş