Universal Nutrition Ultra Whey Pro.

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 11 Şubat 2008 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Basarili

oy sayısı 150
    54,3%
  2. Orta karar

oy sayısı 110
    39,9%
  3. Basarisiz

oy sayısı 16
    5,8%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 80 üye.
  1. Apipa

Apipa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1

benim demek istediğim ürünün ön yüzündeki etketinde made in usa yazıyor.

Fakat kutusunun üretim yeri olarak kapağının üzerinde made in canada yazıyor.

Ayrıca kapağın üzerin de farmateke ait etiket var.

2. bluesbrothers

bluesbrothers Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbet meslek
    Yer:
    USA(boston) türkiye (istanbul)
    anımal max bence daha başarılı bir ürün kıyaslarsak benim görüşüm tabiki bu

3. punkermanmania

punkermanmania Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    dun kullanmaya basladım shaker ile oldukca kolay karısıyor ,

tadıda cok guzel ( ben su ıle kullanıyorum ) .

arkadaslar kafama takılan soru su ozur dıleyerek soruyorum ;
    antremandan sonra ıcıyorum fakat ertesı gunu gaz cıkardıgımda proteın kokusu yogun olarak bellı oluyor , belkı komık bır soru ama sızce normalmı ??

4. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0
    Eğer çıkardığın gaz içtiğin proteinin aroması kokmuyorsa normal:)

Proteinlerin sindirimi sonucu açığa NH3 (amonyak) çıkar.

Amonyak kokusu zaten beter bişeydir.

Fazla protein tüketiminden dolayı zaten bu gazdaki bu koku artacaktır.

Toz alsan da almasan da protein tüketimin çoksa bu koku belirginleşir ve gazın daha kötü kokar :)

Bir steroid belgeselinde Greg Valentino şöyle diyordu:

" Herşeyin bir yan etkisi var. Protein tozu içersin gaz çıkarırsın. Yan etkiler sadece steroidlere özgü birşey değil."

Bu seni korkutmasın gayet normal.

5. punkermanmania

punkermanmania Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ama proteın aroması kokuyo ::S

dun ılk kez kullanmıstım , ama antremandan sonra karnım actı ve ev salon arası uzak oldugundan hemen toza hucum etmıstım :D

daha yenı basladıgımdan ılk tepkımeler olabılır heralde .

belkı aynı sorunu ysayan arkadaslar vardır ama unıversale sonuna kadar guvenıyorum .

6. cagugur

cagugur Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    İşletmeci
    Yer:
    İzmir
    Merhaba Arkadaşlar,

Ürünü bir hafta önce aldım.Daha önce Gnc,Hardline %80whey ve bir kaç ismi fazla duyulmamış firmaların proteni tozlarını kullanmıştım. En son kullandığım hardline %80whey proteinle karşılaştırmam gerekirse; diet döneminde olduğum için protein ağırlıklı beslenmekteyim. Ağır idmanlardan sonra vücut ağrılarım iyileşmiyordu.Fakat bu ürüne geçtikten sonra daha hızlı bir şekilde vucudumun toparladığını hissediyorum.Ama unutulmamalıdırki bu ürünün muadili daha öne kullandığım Hardline%80 whey değil,Biprodur.Bu kutuyu bitirince,optimum whey'e başlayacağım.İlerleyen zamanlarda o üürün hakkındada görüşlerimi sizinle yine paylaşırım.Birde unutmamanız gereken,ürün azda olsa koelstrol barındırmakt****olestrol problemi olan arkadaşların buna dikkat etmelerini tavsiye ederim.
    Koku ve tat konusuna gelince; Chocolate ice cream olan ürünü tercih ettim.Tadı çok hoş,Shaker aracılığıyla sütle kolayca karısıyor.İçimi zevkli.Fakat aroması o kadar kuvvetli ki ,protein tozunun kokusu bütün odaya yayılıyor.
    Bunun dışında ürünü ilk açtığımda,kalın bir koruma bandı vardı.El ile yırtmak mümkün değil.Bıcakla kesmek gerekti.5lbs olan ürün için durum böyleydi.
    Bütün sporcu arkadaşlarıma çalışmalarında başarılar diliyorum.

7. tan35

tan35 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    bugün universal ultra whey almaya gittiğimde , megapro-magnum whey proteini önerdiler ve kafamı karıştırdılar. bu konuda yardımcı olacak var mı ? megapro 1 ölçek 26 gr protein değeri var.

8. memoli

memoli Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm dostlar..ya pardon..ben bu urunu yenı aldım..1-2 hafıf tepeleme kaşık derken bu kutunun ıcındekı kaşıklamı yoksa bıldıgımız corba kaşıgıylamı.tam ölçüsü nedir bunun?nasıl kullanıyosunuz?

9. memoli

memoli Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ayrıca hıc bı urunun vanılyalısını kullanmayın arkadaslar tadı iğrenç ötesi oluyo agızda bıraktıgı kotu tat ta çabası.bıdaha supplement kullanmamaya yemın edersınız.tabı bu benım gorusum..saygılar

10. standbye

standbye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bende bu ürünün 3kg olanını aldım ben bir yandan kilo vermeye uğraşıyorum o yüzden kullanırken miktar olarak fark ediyormu ilk defa kullanacağım. ayrıca ne ile karıştırıyorsunuz su mu süt mü? miktar olarakda ölçeğiniz nedir?

11. serkanozennn

serkanozennn Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    whey kullanımı??

herkese merhaba 4 aydır bu sporu yapıyorum 3. ayımdan sonra whey proteine başladım şu anda universal whey pro kullanıyorum üzerinde min 2 porsiyon kullanınız yazıyor ama 90 kiloyum ben gün içinde 150 gram falan protein alıyorum doğal olarak 30 gramını ise wheyden karşılıyorum dolayısıyla 1 por kullanıyorum yetersiz olur mu? bir de antreman sonrası kullanmıyorum antremandan 1 saat önce falan kullanıyorum antreman sonrası doğal besleniyorum wheyin üzerine yemek yemek gerçekten çok zor oluyor ve öle oluncada bir anda vücuda çok fazla pro girdiğini düşünüorum saygılar...

12. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    serkanozennn

Başlığınızı ilgili konuyla birleştirdim.
    Bundan sonra başlık açmadan önce ilgili konuları aramanızı rica ederim.

saydam bunu beğendi.
  13. Azazel

Azazel Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Protein tozundan maksimum verim antrenman sonrasında alınır. En temel özelliği normal yollarla alınan gıdalara göre daha çabuk kana karışmasıdır ki bundan dolayı tercih edilir zaten Whey. Antrenman öncesinde Whey tüketmişsiniz veya kaliteli bir protein kaynağı tüketmişsiniz(Tavuk, yumurta...) arasında bir fark yoktur bana göre. Günde kaç porsiyon alacağınız aslen sizin iştahınıza kalmış bir meseledir; fakat 1. porsiyon her şeyden önce antrenman sonrasında 40-60Gram basit şeker ile birlikte tüketilmelidir. Diğerleri tali porsiyonlardır bana göre. Dolayısıyla kullanım şeklini değiştirmeni öneririm.

14. serkanozennn

serkanozennn Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    peki idmandan sonraki öğün nasıl olmalı? karbonhidrat ağırlıklı mı olmalı vücut tek seferde 40 gramdan fazla protein sentezleyemez çünkü bir de gerçekten tozdan sonra yemek yemek hakikaten çok zor oluyor çok tıkıyor antremandan sonra protein yerine glutamine kullanıyorum yıkımı önlemek için gene de değiştirmeli miyim bu kullanımı? teşekkürler...

15. Siyah59

Siyah59 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    antreman sonrasında whey protein tozunu miden kaldırırsa üzüm suyu ile birlikte almanı tavsiye ededim. malum üzüm suyunun tadını bilirsiniz sanırım. bunun içine glutaminide katabilirsiniz. böylelikle antreman sonrasında basit şeker-protein-glutamin aynı anda alabilirsiniz. yemek olayına gelince, bence antremandan 45 dakika - 1 saat sonra karbonhidrat ve protein ağırlıklı bir yemek yerseniz sorun halledilmiş olur sanırım. kolay gelsin. thums:

16. dallix

dallix Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Beyler universalin ultra whey pro 3 kg ürününü aldım fakat kapağını açarken karşıma koruyucu jelatin fln çıkmadı artı hologram yok artı kapagında made in canada alt yapıştırma kağıdında made in the usa yazıyor ürünü xxxxxxxx dan aldım çakma,bulgar veya süt tozu olma ihtimali varmı?kokusu gerçekten çok iyi çikolatalı daha denemedim bu üründen önce gnc whey alıyordum katkısız diye faydasınıda görmedim desem yalan olur gerçekten fena değil bi üründü.

17. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Urunun üzerinde distributör firmanin numarasi yaziyorsa büyük ihtimalle sorun yoktur. Distributörle irtibata gecip bilgi almanizi öneririm.

18. dallix

dallix Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    distribitör firmanın ismi yazıyo ünlü bi ilaç firması hatta, aldığım firmanın ismini sansürlemese forum daha iyi bi bilgi paylaşımı yapabilirdik o firma mimlimi yoksa gerçekten orjinal ürünlermi satıyor bilirdik. :D gnc kullanıyordum sürekli orjinalliğinden şüphem hiç olmadı artı hiçbir aroma ve gereksiz katkı maddesi olmadığından dolayı çok içim rahat içtim çok güzel bi tadı yoktu ama whey proteinin tadını orjinal olmadığından şüphe ettiğim universal ultra whey dende aldım, sadece forumda iyi bir okuyucu olduğum için kafamı karıştıran bi kaç yazı gördüm made in canada yazıyosa çakmadır, içinde koruyucu jelatin yoksa çakmadır, üstünde hologram yoksa çakmadır, gaz yapıyorsa çakmadır,tadı güzelse çakmadır gibi bu belirtilerin hepsi var :D verdiğim parayıda geçtim bu sporu gelişmek maksatlı yapıyorum netekim disiplinli çalışıncada gelişme görüyorum, süt tozunu whey diye içmek istemiyorum sonuçta bi kaç ay geriye düşmek hiçbirimizin istemediği bi olay saçma sapan bi ürün yüzünden 2 ay boşuna ağırlık kaldırmak ve içinde ne olduğu belli olmayan bi ürünü vücuduma almak kabullenemeyeceğim bişey ,açıkçası aldığım firma ismini özelden bi üstadımıza yazsamda o firma sahte işi yapar yada yapmaz diye bi bilgi alsam çok rahatlayacağım saygılar.

19. pulsar35

pulsar35 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende bugun aldım kapagın ıcınde jelatın yok ama canada falanda yazmıyor...umarım orjınaldır...

20. dallix

dallix Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    valla süt tozu bile olsa iş işten geçti ben 3 kg lık kutuyu bitirdim 3 cm fln kollarım gelişti tabi beslenmeyide sıkı yaptım artık hangisinin etsiki bilmem whey yaradımı yoksa günde 20 yumurtamı yaradı bilmiyorum orjinal olup olmadığını aldığım yere sordum çakmaysa bile benim ürünüm çakma demezler sanırım aldığın yer 20 30 lira pahalıda olsa güvenilir yerden alıcaksın:)

Sayfayı Paylaş