Universal Nutrition Thermo Green Tea Capsules

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Screechscream tarafından 1 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

1. Screechscream

Screechscream Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar bu ilac hakkında acil yorumlarınızı bekliyorum.Gunde 6 adet kullanılabilir yazıyor.Fakat bu sayı cok fazla gunde 2 adet uygun olurmu..?? Son soruda antremandan 30-45 dakika once sıvı bir kasık universal Carnitech alıyorum ikisinin etkisi nasıl olur...????Ilacı almak icin sizin yorumlarınızı bekliyorum...

2. cruciatus

cruciatus Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende kullanıyorum, fakat canitine im farklı marka :D , idman gunleri öğün atlamama durumuna gore 4 veya 6 adet alıyorum, farklı marka carnitine kullanmama ragmen bu ikiliden memnunum, hele idman oncesi yediğim yemekle beraber aldıgım green tea tabletleri dogal creatine etkisi yapıyor. "dogal" dememin sebebi creatin i hangi hayvandan veya nereden nasıl elde edildigini tam bilemiyorsun (creatine de dogal gibi tartısmaları acmayalım siz anladınız :D ) , bu tabletin icerisinde green tea yani yeşil cay ve az miktarda kafein bulunmakta sanırım bu guc artısı ve idman yapma istedigini veren green tea deki bu kafein, kullanmayı bırakınca da idman oncesi kafein almaya devam edecegim :D Kullanmayan arkadaslara da idman oncesi en azından kafein alımını şiddetle oneriyorum...

Sayfayı Paylaş