Universal Nutrition Gain Fast 3100

Konusu 'Kilo Aldırıcılar' forumundadır ve Despo tarafından 15 Ocak 2008 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 150
    51,4%
  2. Orta Karar

oy sayısı 113
    38,7%
  3. Başarısız

oy sayısı 29
    9,9%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 123 üye.
  1. body2

body2 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar herkeze merhaba,benimde bir sorum var,bilgilendirirseniz sevinirim.

boyum 176,kilom 71,zayıflık sorunum yok gayet memnunum kilomdan,yanlız hacim yapmak istiyorum,acaba kaç ay süreyle kullanmam lazım bu ürünü mesela 80 kg ulaşmak için.

birde istediğim kiloya ulaştığımda diyetle ortaya kas cıkarabilirmiyim,yani gain fast la kas kütlesi kazanabilirmiyim.

2. body2

body2 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar aranızda sorumu cevaplandırabilecek kimse yokmu?

3. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    Vücut geliştirmenin en temel sorularını soruyorsunuz.
    Bu sorulara kimse kesin cevap veremez, çünkü hacim yapmak sadece ek besin kullanmakla olmaz.
    Hacim yapmak yüzlerce faktöre bağlıdır.
    Siz bize sadece bir faktörün sonuca etkisini soruyorsunuz.
    Bunun cevabı tahminden öteye geçemez.

O nedenle yeni başlayanlar bölümündeki sabit başlıkları okumalı ve kas geliştirmeyi etkileyen diğer yüzlerce faktörü de öğrenmelisiniz.
    Kas geliştirmek için ne kadar çok faktörü aktive ettiğinizi bilirseniz, gelişiminizle ilgili tahminleriniz o kadar tutarlı olur.

4. body2

body2 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    saol bonatschi,dediklerini inceliyorum,yani şunu söyliyebilirmisin bana peki ben 2 senedir bu sporla uğraşıyorum ama hiç supplmement kullanmadım sadece weider amino kullanmıştım,şuan gittiğim yool doğrumu,kütle için doğru supp. secimimi gain fast?

5. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    Gainer'lar antrenman ve kaliteli beslenme ile desteklenirse olumlu sonuçlar verir.
    Gainer alıyorum diye antrenmanları ve beslenme programlarını ihmal ederseniz sonuç kas kütlesi yerine yağ kütlesi kazanımı olacaktır.

Kütle kazanmak için karbo olduğu kadar protein de alınmalı ve bunlar yeterli dinlenme ve idmanla desteklenmeliridir?
    Sizin bu düzeninizde eksik kalan kısım karbonhidrat alımı ise son çözüm olarak gainer tercihine yönelmeniz mantıklı.

Yalnız bu ürün kullanımında 5 ölçekten bahsedilmiş.
    Bunu maksimum 3 ölçeğe çekmeniz daha uygun olacaktır.
    Bu sayede protein verimini de artırmış olursunuz.

6. body2

body2 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    peki 3 ölceği günde kaç pors uygulamalıyım,yada protein tozuylamı karıştırıp 5 ölcek yapalım.yani 2 ölcekte protein koyupmu kullanalım.günde 2 pors yetmezmi hocam,ant öncesi,ant sonrası diye.

7. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    Protein tozu eklemenize gerek yok.
    İçinde zaten belli oranda protein ihtiva ediyor.

Günde kaç porsiyon kullanacağınız tamamen sizin beslenme düzeninize bağlıdır.
    Günlük porsiyon sayınızı artırmanız sizi tembelliğe alıştıracaktır.
    1 porsiyon alım dışında hala karbo alım açığınız varsa bunu beslenmeniz ile kapatmanız uzun vadeli disiplin açısından çok dah yararlıdır.

8. body2

body2 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    peki hocam bunun yanında neler kullanabilirim başka az önce bu forumda supplement kürü diye birşey okumuştur aynen size yazim

4-6 Hafta Whey Protein-Weight Gainer-Creatine-Glutamine-Arginin kürü.Bu kürde hem kg almak hemde kas kütlesini arttırmak içindir.Günde, günlük protein ihtiyacının yarısı veya daha azı kadar Whey Protein,1-2 porsiyon Weight Gainer,10 gr Creatine(Yükleme dönemi hariç 5 gr antremandan önce ve 5 gr yatmadan önce),10 gr Glutamin( 5 gr antreman sonrası,5 gr yatmadan önce),10 gr Arginin( 5 gr antremandan önce,5 gr yatmadan önce).

bu uygulama nasıldır sizce iyi bir bulk dönemi gecermi?

9. glorious1907

glorious1907 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    dış ticaret
    Yer:
    İstanbul Kadıköy

tekrar sorayım en iyisi:)

10. body2

body2 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    hiç bir zararı olmaz ama yağlanırsın,biz bile endişeleniyoruz spor yaparken acaba yağlanırmıyım diye,bu üründe şeker cok fazla bence başka gainerlere bak derim.mesela hardline bnm bir arkadaşım kullanmıştı snn gibi oda spor yapmıyordu bayada kilo aldı,e tabi birazda yağlandı.:)

11. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    arkadaşlar sizin yerinizde olsam vg.de hiç bir konuda kesin konuşmam helede sağlıkla alakalı ile..

gainerlar belli oranlarda hızlı emilen proteinler içerirler ve bu günlük toplamda spor yapmayan birinin alması gereken miktarın genelde üstüne çıkar..

fazla protein yağ olarak depolansa bile farklı sağlık problemlerine de yol açar..(gut hastalığı gibi)
    kimsenin vebaline girmemek lazım!

JaM ve bonatschi bunu beğendi.
  12. body2

body2 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    diez doru söylüyosun,burda spor yapıpta fazla protein vs kullanıpta böbreklerdende rahatszı olanlar var,ona bakarsan doğal beslenipte peynir,süt,yoğurt bile bazı bnyelerde taşa sebeb oluyor.evet kilo aldırıcı olsun,pro olsun spor yapmayanlar için uygun olmayabilir,ama yabancı ülkelerde insanlar bu ürünleri günlük beslenme olarak kullanıyor,tabi dozu farklı oluyor vg il uğraşanlarla,önemli olan yaptığın spora bağlı içerisindeki değerlerin yüksek olmaması.

13. caghan

caghan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben bu üründen aldım fakat 350 ml süte 1 ölçek eklesem bile içemiyorum katı ve miğde bulandırıcı oluyor bu konuda ne önerebilirsiniz ne yapmalıyım?? çöpemi atsam:p(daha önce gnc nin ürününü kullandım gayet içimi kolaydı)

14. badboy39

badboy39 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar ben spora yeni başladım ve amacım kilo almak.
    çalıştığım salonda nitrofull super mass satılıyor. ancak siz bu ürünü tavsiye etmediğiniz için bende bu ürünlere bakmaya karar verdim haziranda üyeliğim biticek ve ondan sonra öss derdi başlayacağı için sporu bırakmak zorundayım şimdi benim sorularım şunlar

1)bu ürünün 2kg. olanı yeterli olurmu ? (5kg. şartmı)
    2)ürünün yanında ekstra bişeyler kullanmam gerekirmi?
    3)kilo aldıktan sonra ve ürünü kullandıktan sonra aldığım kiloları verirmiyim
    4)bu ürünü online olarak en ucuz nerden alabilirm (bütce çok kısıtlı 2300gr. yetiyor:( )

15. playbecks

playbecks Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Trabzon
    ben bu urunun 2 kg lıgını aldım.2 ay kadar yeterlı olur bu kadarı.urunu kullanıyorum gayette memnunum.

16. smarthan

smarthan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende bu ürünü yeni aldım.
    ama içemiyorum
    3 4 yudumdan sonra şişkinlik yapıyor ve midemi bulandırıyor sizdede böle sorun var mı? :(:confused:

17. playbecks

playbecks Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Trabzon
    bende boyle bır sorun yok.cıkolatalı zaten benımkı bıraz katı oluyor ama tadı gayet guzel.cıkolatalı sutler varya marketlerde satılan aynen onlar gıbı sadece bıraz daha katı.

18. smarthan

smarthan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ürünü 3 haftadır kullanıyorum.haftaya bitecek tahminen.
    3 kilo civarı aldırdı 3 haftada.:shock:

19. jeytan1905

jeytan1905 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    bende şimdiye kadar denediğim bir kaç suplamentten hiçbirini mide bulantısı,hazımsızlık ve şişkinlik yaptığı için kullanamadım. bu ürünü kullanmadım ama
    prolab n large 2 çilekliyi bu konuda tavsiye ederim.mükemmel bir içimi ve tadı var.bildiğin çilekli süt şişkinlik hazımsızlık söz knusu değil.kullanınca çok şaşırmıştım.

20. DoktorTR

DoktorTR Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Webmaster
    Yer:
    Samsun
    Ben de aldım. Yalnız Hiçbir bilgim yok bu gainerler konusunda.

Çikolatalı imiş. Toz halinde.

Bunu sütle karıştırıp içmeliyim sanırım?

Katı diyorsunuz ama sütle karıştırınca nasıl katı olacak,onu anlamadım?

Sayfayı Paylaş