Universal Nutrition Beef Aminos

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve Despo tarafından 5 Kasım 2010 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 106
    46,3%
  2. Orta karar

oy sayısı 97
    42,4%
  3. Başarısız

oy sayısı 26
    11,4%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 105 üye.
  1. env

env Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    ******inin mağazasından

2. trader223

trader223 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bolu
    bugün elime geçti kullandıktan sonra yaşadıklarımı anlatacağım resimlerle destekleyedebilirim =) iyi günler

3. trader223

trader223 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bolu
    Ürün fena değil ağırlıklar bir nebze arttı belki aminodan belki psikolojik ama yararını gördüm.Kas ağrılarım birazcık azaldı.Açıkçası son 2 haftadır antremanlarım ve ağırlıklarım arttı :) iyi günler

4. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    Kütlem ve ağırlıklarım arttı fakat amino sayesinde diyemem yanında kombine olarak whey + creatin + animal pak kullanıyorum. Tek başına alınacak bir ürün değil beklentilerimin çok altında bir ürün çıktı birdaha kullanmam malesef. Whey ile yapılan aminodan şaşmamak lazım.

5. ertenna

ertenna Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Ankara
    %100

Bugün itibari ile kullanmaya başladım.8.ayım ve kullanacağım ilk supplement, antrenman öncesi 2 ve antrenman sonrası 2 adet kullanmayı düşünüyorum.Fiyatı 78.86 bu arada.
    Şöyle bir sorunum var kutunun üzerinde ki %100 Beef Amino yazılarının hepsinde %100 kısmı aynı renk yapışkan sticker ile kapatılmış,nedir bu?
    yapılan araştırmalar sonucu isim ve içerik olarak birbiriyle çeliştiği gibi şeyler aklıma geldi benim,yorumlarınız lütfen.

6. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    türkiyeye yurtdısından giris yapan cogu üründe bazı kelimelerin üstü kapatılıyor nedeni tarım bakanlıgı tarafından olsa gerek benim aldıgım sni tribulus ürününde de like a train machine yazısının üstü kapalıydı mesela yapıskanla ben cıkardım nedenini bilmiyorum mbench_O

7. raqetuna

raqetuna Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    1. paketim bitmek üzere muhtemelen bitince yine aynısını alırım.. her porsiyonda 3 gram sığır eti sunuyo a c ve b6 vitamini ile destekliyor. ayrıca hergün 6 tablet kullanıldığında 66 gün kadar kullanımı var gayet uzun bi süre ki ben antraman günleri 6 off günler 3 tablet alıyorum.

8. H3MaN

H3MaN Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Üniversite Öğrencisi
    Yer:
    İstanbul, İzmir
    Hayvansal protein yani, biftek proteininden elde edilen amino asitler ile Whey'den elde edilen ile yarar açısından ne gibi bir fark olabilir ki, beni aydınlatan arkadaşlar çıkarsa sevinirim, şahsen ben sadece farklı bir ürün olsun diye piyasaya sürülen ürünlerden olduğu kanısındayım, UNIVERSAL iyi bir markadır, markaya lafım yok, her iyi firma arada bu tip şişirme ürünler çıkartıyor. Tıp kı Muscletech'in yaptığı gibi arda saçma ürünler çıkartıp, para kazanıyor sonra satışı düşünce ürünü çekiyor, sonra biraz daha farklı bileşenlerle yeni bir ürünmüş gibi tekrar piyasaya sunuyor.....

9. muratxhan

muratxhan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ankara'dan aldım bende,alırken çok incelemedim ama şimdi baktığımda
    amino asit profilin 100 gr için verildiğini gördüm. Düşünüldüğünde baya küçük..

80 Tl'ye aldım birde bakayım ne olacak..

10. FrenchKiss

FrenchKiss Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    katı diyet döneminde kullanılanilecek bir ürünmü ,içeriğine bakmadan aldım fakat kreatin varmış , su kaybetmek için birton bitki kaynatıp içiyorum , sıfır tuz alıyorum , boşa gitmesin yaptıklarım ?

11. brhmcr

brhmcr Guest

https://www.google.com/imgres?hl=pl...&w=450&h=630&ei=G5IlUJmZJtHMsgaewYDwAw&zoom=1

Kullandıgım bir ürün şüphede kaldım, ancak kreatin yok içeriğinde. Karbo oranı yok denecek kadar az, katı diet döneminde kullanılabilir. Su atmaya çalışıyorsan maydonoz sapı kaynatıp içilebilir.

12. FrenchKiss

FrenchKiss Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    ilk sayfada konulan içeriğinde var diye yazıyor ,satışa sunulan sitelere baktım ,ordada özellikleri arasında yazıyordu, oranını bulamadım ama ,su atımında negatif etkisi olabilir diye düşünüyorum

13. Agustyn

Agustyn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba Arkadaşlar Bu Ürünü Weider Whey Premium ile kombineli şekilde Kullanmak istiyorum sizce nasıl ?

14. ertenna

ertenna Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Ankara
    Kutu bittii..

Nisan ayının başlarında bu ürünü aldım kullandığım ilk supplement idi,daha yeni kutunun sonuna geldim yani yaklaşık 6 ay götürdü beni.Etkisine gelince zaten çok şeyler beklememek lazım ama faydasını gördüğümü söyleyebilirim daha defini görünen kaslarım var bilemicem 6 ay kullanmayıp antrenmanlara devam etseydim aynı gelişimi görürmüydüm.
    Neticede tavsiye ederim fiyat/performans açısından güzel.:arrow:

15. stadler

stadler Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Proteinden dolayı agırlığın artmıstır creatinde kaldırdığın ağırlığı arttırmıstır 2 ay kullandım yararı yok almayın derim weider kullandım çok fark var

16. lumbee

lumbee Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Danimarka & Istanbul
    arkadaşlar ben de bu ürünü kullanıyorum fakat bayramdan önce çantamda hafif kapağı açık kalmış, çantamın içinde takdir edersiniz ki spor ayakkabılarım ve terli t-shirtlerim de kalmış, bugün farkettim. kapağı kaldırdım ve korkunç kokuyor, sizce bozulmuş olabilir mi? yani bakteri üremiş olabilir mi üzerinde? bir küflenme söz konusu mudur? çöpe mi gidecek bütün aminolarım şimdi? yorumlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

17. brhmcr

brhmcr Guest

ZAten igrenc kokusu olan birsey :) Normal kokusu ile karistiriyor olmayasiniz.

18. guyomusu19

guyomusu19 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Universal'ın beef amino 400 tablet ürünün, tablet rengi nasıl acaba? kullanan arkadaş varsa resim atabilir mi?

19. brhmcr

brhmcr Guest

Kahverengi renkteler

Sekilleri bu sekilde degil ama rengi bu sekilde

20. Psychosocial

Psychosocial Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Konya
    Universal animal pak ve gaspari amino max 8000 kullanıyorum. Aynı sırada beef aminoyu kullansam bir zararı olur mu? Ve öğünler arasında mı kullanmalıyım? Gaspari ile birlikte antreman öncesi ve sonrası alsam uygun olur mu?

Sayfayı Paylaş