Universal Nutrition Animal Stack

Konusu 'GH ve Testo Artırıcılar' forumundadır ve mehmetanil tarafından 10 Mart 2008 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

64,8%
  2. Orta Karar

20,4%
  3. Başarısız

14,8%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 38 üye.
  1. I'm_awesome

I'm_awesome Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    doğrusu içindekiler biraz korkutuyor beni ayrıca yan etkilerde agresif hareketlerde artışda oluyormuş genede kullanmakda yarar var.

2. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    Başlığımız yenilenmiştir arkadaşlar.

Ürünle ilgili yapıcı yorumlar ve eleştiriler yaparsak forumdaki üyelere yardımcı olalım.

Saygılarımla...

SCHWARZXXL bunu beğendi.
  3. OnurHero

OnurHero Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    kullanan arkadaşlar var mı ? yada memnun kalanlar. optimum bitecek , cyto gainer alıcam. o bitince bsn true mass, ve birkez daha optimum yanına gaspari bcaa , bunlar bitincede stak alıp hedefime ulaşmayı düşünüyorum. stak'ın yanında pump dahil.

4. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Hedefiniz kütleyse o bitecek şunu alacağım tarzında değilde paranızı bir kenara koyup komplike bir kombinasyona girmenizi öneririm.

Ayrıca yaşınız 17 ise bu ürünü kullanmanıza zaten gerek yok

5. harunarslan

harunarslan Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    stack nedir ?
    animal stack growth hormonunu tetikleyen bir üründür definisyon döneminde hızlı yağ yakmanıza bulk döneminde daha çabuk hacim almanızı sağlayan bir üründür içeriğinden dolayı enerji verir fakat bir pumb etkisi göstermez 25 yaşının altındakiler kullanılmasın deniliyor çünkü 25 yaşına kadar growth hormonları zaten yeterince salgılanıyor

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 04:32 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 04:29 ----------

kauss a sonuna kadar hak veriyorum bir uzamana başvurup kombin yaptırırsan daha çok verim alırsın ve 17 yaşında isen acelen yok dostum her sabah yumurtanı yesen yatmadan önce sütünü içsen beslenmede dikkat etsen uzun zaman alır ama kaliteli kas kazanırsın

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 04:35 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 04:32 ----------

genelde kullananlar sabah kallınca kullanıyor definisyon için ama genede daha bilgili hocalarımızdan öğrenmek lazım

6. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    sanırım içerik resmi yanlış.
    internette pack olarak geçiyor servisleri.ama burada scoop diyor?

7. hevesli

hevesli Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Universial Markasına ve Animal Serisine olan güvenim tam gerçekten çok özel ürünler. Tek kullanmadığım animal serisi cesaret edemiyorum bu yanı 20'li yaşlarında zaten deli gibi salgılıyor endorfin mi hipofiz mi bilmiyorum :) ters tepmesinden daha doğrusu işin içine "hormon" olayı girince tırsıyorum bu ürün spora yıllarını vermis bizim yaşlarında çocukları olan abimilerimiz için bence. okurken şok oldum yasınız 17,18 gerek yok arkadaşlar ben 25 yasındayım tırsıyorum cesaret edemiyorum. Amacınız Hacım almak ise whey+creatin+ (maddi imkanınıza göre istediğiniz kadar supplementer yazabılırsınız.) sonuc olarak ben bu ürünü +35 olarak görüyorum.

8. beyhes

beyhes Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Stak !

Yarışmaya hazırlanan bir arkadaşımın önerisi üzerine aldım. 1 haftadır kullanıyorum ve hiç olmadığım kadar hacim kazandırdı. Kür bittiğinde hacim azalacak ama ilk başladığım noktaya dönmeyeceğimden eminim.
    Antremandan yarım saat önce almak ideal. Antreman olmadığı günlerde ise öğle ile ikindi yemeği arasında aç karnına alınmalıdır.

9. sosunaverenso

sosunaverenso Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    Beyler icinde bulunan
    aspartic asit nedir e işe yarıyor napıyor ? :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

10. tugay can

tugay can Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    sizce bu ürün ne zaman stoğa düşer ve şu ürünü izmir içerisinde bulabileceğim bi yer varmı nere sorduysam yok internette imkansız bulamazsınız yok yani bu ürünü bayadır arıyorum yardım edebilecek veya aynı etkide başka ürün tavsiye edeblecek varmı

11. vibrant

vibrant Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar ben Animal Stak 2 kullanma imkanı buldum.Ürünün tam etkisini hissedebilmek adına nox,bcaa,amino vb. ile kombine etmedim.(Protein tozu kullanıyorum düzenli)
    Açıkcası, ilk hafta hiçbirşey hissetmedim, 2.hafta hafif bir güç artışı yaşadım.Kullanım sonunda,bazı hareketlerde 5 kg kadar artış oldu toplamda.( o zamanda bench press son sette zorlanıyordum ama şimdi son sette çok daha zorlanıyorum,inliyorum hatta)
    Yan etki olarak, sırtımda birkaç tane sivilce çıktı o kadar.Ki bu da ürünün çalıştığına işaret etmekte.
    En iyi etki için , sitesinde ve yabancı yorumlarda en az iki kutu kullanmayı öneriyorlar.
    Ben 1 kutu bitirdim. 1kutu daha var elimde ama şuan kullanmayı düşünmüyorum.Biraz yağ yakmaya çalışacağım.Belki sonraki Bulk dönemine tekrar denerim diye bekletiyorum..Ama bu sefer kesinlikle arginin,nox,bcaa,protein tozu ile kullanmak mantıklı...
    Onun dışında, ölçülerde bi değişiklik olmadı; ki belirteyim çok sert idmanlar çıkarır, düzgü ve yeterli beslenirim.Hatta makrolarımı ölçerek giderim.

Biraz hayakırıklığı oldu açıkcası,ama reklamlar yorumlar insanı çok gazlıyor, üründen beklentiyi çok arttırıyor.Sonuçta tabiki istenen performansı bulamıyorsun.

Ekleyeyim,elimdeki tek kutuyu satın almak isteyen olursa iletişime geçebiliriz.

Son düzenleme: 15 Eylül 2014
  12. -hitman-

-hitman- Üye

Beğenileri:
    320
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İzmir
    Bu ürün neden Türkiye'de satılmıyor? Gittigidiyor da var orada da adam 250 liradan satıyor. Bu ne rezalet?

13. Şafak Bilgili

Şafak Bilgili Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Hatay/İskenderun
    Aynen me işe yarıyor

14. dewil3684

dewil3684 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaslar urunu fransaya giden bi abime getirtiyorum sali gunu elimde olur simdi ben bunu nasil icicem antrenmandan 30 dk once bir paketin hepsinimi iccem yoksa ant once ve ant sonrami yapcam

15. Şafak Bilgili

Şafak Bilgili Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Hatay/İskenderun
    İlaç yüzünden ölen arkadaşa 11 tane ilaç listesi vermişler. Bu listedede universalin testo artırıcısıda var...

16. dewil3684

dewil3684 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bu derece bir dezavantaji olabilirmi

17. Şafak Bilgili

Şafak Bilgili Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Hatay/İskenderun
    Ben bilmem bu ilaç yüzündenmi belkide alakası bile yoktur . Ama araştırmadan kullanmayın.Söz konusu hayatınızsa helede

18. dewil3684

dewil3684 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Forumlarda okudugum kadariyla cok buyuk bir yanetkisi oldugunu gormedim. Biraz daha arastirayim

19. Şafak Bilgili

Şafak Bilgili Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Hatay/İskenderun
    Ya abi Senin yarattığın bir ilaç olsa onu kötülermisin ? Onun için bulamamışsındır yan etkilerini

20. dewil3684

dewil3684 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yok bu konu altindada cok ciddi bir yan etki yazani girmedim o yuzden

Sayfayı Paylaş