Universal Nutrition Animal Cuts

Konusu 'Yağ Yakımına Yardımcı Ürünler' forumundadır ve Despo tarafından 2 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 288
    52,7%
  2. Orta karar

oy sayısı 205
    37,5%
  3. Başarısız

oy sayısı 54
    9,9%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 268 üye.
  1. Batu16

Batu16 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Ben eğer kullanırsam USA versiyonunu kullanicam , 18- olduğum için sağlık sorunları ortaya çıkarır mı ? Günde 3 lt kadar su içiyorum

2. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    USA versiyonunu çok zor bulursun spor geçmişin nedir ?

3. Batu16

Batu16 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    5 ay fitness yapip birakmistim, daha once 1,5 yil dovus sanatlariyla ugrasmistim. Simdi fitnessa tekrar basladim 3 aydir yapmaktayim.

Amerikaya giden biri varda ona getittiricem

4. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Sana göre değil bu ürün illa termojenik almak istiyorsan grenade alabilirsin.

5. alkadras

alkadras Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Ürünü bugün kullanmaya başladım. Supplemetler.com ürünün antrenman öncesi için uygun olmadığını yazmış.
    Bu konuyu tecrübe eden var mı? yüksek nabız antrenmanda tehlikeli olabileceği için mi böyle bir uyarı var?

6. DKN

DKN Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    memnun kalmaz isen bana satabilirsin dostum. (istanbuldayım)

7. alkadras

alkadras Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Ancak kullandıktan sonra anlayabilirim memnun kalıp kalmayacağımı dostum. o yüzden şu aşamada satmam doğru olmaz. bugün 5. gün. Kilo veriyorum ama aynada ciddi bir ilerleme göremedim. Kutuyu bitireceğim herhalde...

8. anilm

anilm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar. Size sorum şu. Animal cuts ve animal nitro nun beraber kullanılması tavsiye ediliyor. Ben animal cuts almak istiyorum. Ama weider premium bcaa (toz form) ve weider premium whey kullanıyorum şu anda. Bunlar yeterli gelmez mi? animal nitro bunlara rağmen gerekir mi? Düşünceleriniz nelerdir?

9. magnum1095

magnum1095 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    iyi forumlar
    ben dengesiz spora başlamış ve öyle sürdürmüş biriyim hep 1 2 ay yapıp sonrasında gitmedim 2 ay sonra tekrar 1 ay yaptım bu böyle devam etti ancak şuan ciddi manada kilo vermem gerekiyor en etkili yağ yakıcı hangisidir boy 1.72 kilo 83 1 ay içinde minimum 5 kilo vermem gerekiyor ne kadar ağır kardiyo olursa olsun fark etmez kas kaybı yaşamamak için ayrıca ağırlık antrenmanı da yapacağım ne önerirsiniz

10. berbes

berbes Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Ben bu ürünün zamanında USA versiyonunu kullanmıştım..Yaşım 36 falandı..Spordan öncede sabah kalkar kalkmazda kulllanıyordum..Geçen sene baya adı duyulmuş bir siteden yerli versiyonunu aldım..Spordan önce içtim..Koşu bandına çıktım 10 dakika koştum ve aniden bir terleme titreme geldi..Başım döndü..Birden tansiyonum düştü ve yığıldım kaldım..Gözümü açtığımda hastanedeydim..Çok abartılı tahliller yaptırmadım..Önce olayı Animal Cuts a bağlamadım..Tesadüftür dedim..Ondan sonraki hafta yine spordan önce bir pack daha aldım..Koşu bandına tekrar çıktım ve 5-6 dakika koştuktan sonra yine aynı belirtiler olmaya başladı ve anladım ki sorun kesinlikle Animal Cuts da..Lütfen kullanırken dikkatli olunuz..Ben foruma uzun yıllardır iştirak etmiyorum..Belki beni hatırlayanlar olabilir..Hemen her supplement i denemişliğim var..Bu ürünün bilhassa yerli versiyonu için lütfen dikkatli olun..

11. Smartdisk

Smartdisk Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Tekniks Service
    Yer:
    Sweden/Stockholm
    Ürünün USA versiyonunu aldım isveçte yaşıyorum Önerilen pack sabah ve antremandan önce 2 pack fakat ben sadece antremandan 1 saat önce içiyorum ilacı aldıktan 45 dk sonra yemek yiyor ve antremana gidiyorum. 1 haftayı geçti kullanıyorum ve ilk gün nasılsa şimdide aynı şekilde enerji ve delicesine bir terleme ve vucutta güç artışı söz konusu. Bu süreç antreman bittikten sonrada devam ediyor eve geliyorum duş vs yaptıkdan sonra bile devam ediyorum herhangi bir kas ağrısı mide bulantısı baş dönmesi yok bilhassa 2 saat antremandan sonra bile eve geliyorum halen bişeyler yapmak istiyorum. Bilmiyorum türk yapımı nasıldır ama benim aldığım ürün tek kelime ile gerçekten bana çok iyi geliyor. 42 pack var içinde 3 hafta kullancam ara vericem 1 hafta sonra 3 hafta tekrar kullancam ve paketi bitircem. 2 aya yaycam kutu kullanımı. 2 Aydan sonrada 1 kutuyu sabah ve akşam olmak üzere 2 paket 18 hap halinde alıp tüm başımdan geçen deneyimlerimi buraya aktaracağım olumlu ve olumsuz. Saygılar iyi forumlar.

12. marsfield

marsfield Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    kisisel onerim yag oraniniz 15in altinda ise kullanin, cunku bu seviye ye diyetinizi duzelterek rahatca gelirsiniz ve haftada 3 gun duzenli bir agirlik antremani ile. buyuk kas gruplarini calistirdiginiz.

animal cuts'i animal pak ve animal nitro ile beraber kullanin (wrath's supplement stack). bunlarin haricinde omega-3 solgar 950, universal atomic7 ve whey protein (herhangi bir marka ornegin ON gold whey) supplementlerini de oneririm.

sabah kahvaltidan 30dk once animal cuts (sabah kahvaltisi bence esittir yulaf ezmesi, yumurta, lor, sut, pekmez/bal)
    kahvaltiya kadar imkan varsa 30-45dk kardiyo yapin veya en basiti yuruyun.
    kahvalti ile beraber bir paket animal pak.

oglen yemegi ve aksam yemegi ile birlikte birer solgar950 omega-3 tablet. gunde iki tane.

antremandan once atomic7 ve antreman sonrasinda animal nitro 1 paket. antreman bittikten 45dk sonra whey protein shake.
    antremanda yine buyuk kas gruplarini calistirin ve son 20dk, max30dk, kardiyo yapin. antreman suresi 1 saati gecmesin.

animal nitro"yu antremandan 30dk once de alabilirsiniz ama o zaman gunde 2 paket gidecegi icin masrafli olabilir.
    off gunlerde de supplementleri ayni sekilde kullanin.
    son bir oneri, para sikintiniz yoska universal 2700 aminoyu ogun aralarinda 2 ser tablet olarak gunde 6 tane alabilirsiniz. gunluk protein ihtiyaciniza gore whey protein shake sayisini da 2 ye cikarabilirsiniz.

cuts'in bir cycle'i 3 hafta ama animal pak ve animal nitro'da cycle diye bir sey yok. maddi durumunuz iyi ise pak ve nitrodan her gun bir paket alin. tekrar $$ isin icine giriyor.

guzel bir diyet yapmazsaniz basari gelmez. komplex karbonhidrat alin, karabugday, bulgurpilavi, tam tahilli ekmek gibi. islenmis gidalardan sosis, sucuk uzak durun. sadece su icin. bol bol yesillik tuketip, hindi, balik ve kirmizi ete abanin. tavuk konusu ise sikintili, kilosu 9.5tl ye tavuk gogus satiyorlar, ben guvenip de alamiyorum.

not: tr versiyonu ile us versisyonu araskinda farki bilmiyorum (ben 6 sene once us cuts kullanmistim), ama yukarda dediklerimi yaparsaniz basarili bir diyet ile, tr versiyonu zayif bile olsa istediginiz sonuclara ulasmamamniz icin bir neden yok. diyet konusunda yeni iseniz, makro sayin. ona gore beslenmesinizi ayarlayin. Cuts kullanmaya baslamadan once makro sayin, tikandiginiz yerde kullanmayi dusunebilirsiniz.

Son düzenleme: 19 Mayıs 2016
  13. Kuzunaz

Kuzunaz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba yeni üye oldum konu açamadım ben bi konuda yardım istiyorum belki yüreğime şu serpilir çünki hiç iyi değilim l carnitine le az kalsın ölüyor dum
    --- Mesaj birleştirildi, 19 Mayıs 2016 ---
    Umarım bana bu konuda bir cevap veren olur benim yaklaşık 9 kilo fazlam vardı şu anda 6 kilo metabolizman çok yavaş hormonlarım da bozuktur kilo vermek istedim yürüyüş yapmaya başladım sonra tek başına olmaz bu iş dedim solgar in lipotropic factor aldım ve 500 gr lik kapsül l carnitine aldım hatta birde solgar soya lesitin aldım bitkisel östrojen diye çünki benim hormonlarım bozuk ... sabah akşam aç karnına lipotropic factor alıyordum ve akşam yürüyüşten önce l carnitine alıp gayet güzel 2 saat yürüyordum koşmaya çalıştım pek başaramadım sonra 2 gün önce akşam l carnitine aldım solgar in sonra spor salonundan likit aldım 3000 mg ama yarısını içtim sonra yürüyüşe çıktım allahım kendimi süper hissettim çok uzun adımlar la ve hızlı bir şekilde bir an dinlenmeden yürüdüm sonra top sahasının etrafına geldim normalde yarısını koş amaz ken ben kaç kere tamamını koştum sonra eve geldim kapının önüne geldiğim an fenalaştı ğımi hissettim nefes zor almaya başladım aklıma hemen kalp krizi geldi tabi paniklemis te olabilirim kalbim artık musluktan şu fosur fosur akar ya öyle atmaya başladı ailem geldi ayaklarımı kaldırırlar bi süre öyle bekledim ambulans çağırdık ben git gide kötü olmaya başladım artık nefesim kesiliyor du ben şehadet getirmeye bile başladım yani her yerim uyuştu kaskatı ve buz gibi oldu sonra birden kalktım öksürdum hani kalp krizinden öksürün derler ya öyle yaptım biraz kendime geldim ciddi anlanda kötü oldum ve buna belki panik atak krizi de eklendi bilemiyorum... iki gündür aşırı yorgunum bütün damarlarım şişmiş gibi bi panik halindeyim ölecek gibi hissediyorum salı günü kardiyoloji ye gideceğim şu an korkum damarlarımda kalbimde bir hasar olmuş olabilir miyim akşam işten eve yürüyerek geldim yavaşça ama sokağa tam girdim yere yıkılacak gibi oldum mesela ayak parmaklarima ağrı giriyor kalbim de ağrıyor kalbimde kolumda ağrı var ... bi makine düşünun bütün parçaları gevşemiş gibiyim ... benim korkum anevrizma yani kalp aort damarında a şiir spordan dolayı anevrizma oluşmuş olabilir mi

Son düzenleme: 19 Mayıs 2016
  14. DKN

DKN Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18

çok geçmiş olsun. içmeye devam etmeyecekseniz bana hediye edebilirmisiniz ?

15. ottontw

ottontw Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    geçmiş olsun size yaramıyor demek :D

16. şahin izgi

şahin izgi Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    cutsda cok pahalı be ben garanti olsun diye böbreklere baktıracam hiç kullanmadım greneda yada cuts alıcam bende ikisi arasında kaldım
    greneda su attırma ile ilgili birşey anlatılmıyorilk defineme girdiğimde 39cmden 36cm düşmüştün :(
    bu sene bulkda 40cm cıkdım fazla kas kaybı yasamadan cuts yanında kas kabı önlemek için gluteminmi alsak acaba ??

17. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    bütün gece 7-9 saat glikojen depoları boşalır. yatmadan önceki elmada bir mantıksızlık yok kan şekerinin dengesini koruyor sabah dinç kalkar kahvaltıda gözü dönmez

18. byarif06

byarif06 Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaslar 18 gundur spor yapiyorum 113.5 dan 109.5 a dustum belki sudur belki kas kaybidir ama gunde 3 saat haftada 5 gun spor yapiyorum sabahlari 1.5 saat ve aksam uzeride 1.5 saat bunun 1 saati kardiyo seklinde 2-3 farkli bisiklette... 2 saati ise agirlik tarzinda. simdi kararsiz kaldim sanki animal cuts okudum yorumlara gore 1 tik daha yukarda ama su markalarda kafami karistirmiyor degil cunku madridde yasiyorum kullanan arkadaslarim bu markalari da ovuyor sizce hangisini almaliyim ?

animal cuts
    muscletech hydroxycut elite
    Muscletech Hydroxycut SX-7
    thermo drine pro
    grenade thermo black ops
    lipo 6 black ultra

ozellikle thermo drine prodan baya ovgu aldim 2 arkadasimdam icindeki maddelerde bunlarmis

19. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    onlar şuan sana lazım değil hiç birini alma. Özellikle animal cuts farklı bir ürün, son çare son darbe o.

beslenmeni düzeltsen 10-20-30 kilo rahat rahat vereceksin acele etme. beslenmen ve dinlenmen çok çok üst seviye değilse 3 saat idman yapma sırf zarar verirsin kendine.

byarif06 bunu beğendi.
  20. byarif06

byarif06 Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    beslenmem guzel diye dusunuyorum hocam yani genelde her gun hep ayni saatlerde yiyorum ve kalori hesaplamalarima gore gunde 1200 kalori aliyorum.

edit ; uyku duzenim ise gece 2 sabah 9 hep sabit hocam. sabah 9,30 - 11 arasi spor 11,30 kahvalti.

Sayfayı Paylaş