Universal Nutrition Animal Cuts

Konusu 'Yağ Yakımına Yardımcı Ürünler' forumundadır ve Despo tarafından 2 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 288
    52,7%
  2. Orta karar

oy sayısı 205
    37,5%
  3. Başarısız

oy sayısı 54
    9,9%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 268 üye.
  1. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    universal_animal_cuts_42_paket_7249.jpeg
    Animal Cuts

Ürün Özellikleri

Detaylı bilgi

Her 1 paket içeriği:

Niasin (niasinamid) ....................................................................................... 15 mg
    Vitamin B6 (piridoksin HCI) ............................................................................ 2mg
    Termojenik Kompleks ................................................................................. 650mg
    Kapsaisin
    Epigallokatekin Galat (EGCG)
    L-Tianin
    PEA (feniletilamin)
    Lipotropik Kompleks ..................................................................................... 75mg
    Kolin Sitrat
    Betain HCI
    İnositol Monofosfat
    Metabolik Kompleksi ................................................................................... 900mg
    Guarana (%22 kafein)
    L-Karnitin
    D- Kompleksi ............................................................................................... 850mg
    Teobromin
    Karahindiba ekstresi (taraksol,tarakserol)
    Ayı üzümü ekstresi (arbutin,metil-arbutin)
    T- Kompleksi ............................................................................................... 175mg
    Mirha (%2,5 gugulsteron)
    Soy izoflavon
    I-Potensiyalleri .............................................................................................. 100mg
    Alfa Lipoik Asit
    Krom Polinikotinat
    Krom Pikolinat
    Nc.Reg. ........................................................................................................ 300mg
    Fosfat
    İnosin
    Fosfatidilkolin
    Neu.Reg. ...................................................................................................... 250mg
    Sarı Kantaron (%0,3 hiperisin)
    L-Tirosin
    Animal Cuts Kompleksi ................................................................................. 812mg
    Sitrilen (hidroksisitrik asit)
    Greyfurt ektresi (naringin,naringenin)
    Beyaz söğüt (kabuk)
    Fenilalanin (L-fenilalanin)
    Zencefil kökü ekstresi (gingerois,shoagols)

Kullanım Şekli:

Ardı ardına üç hafta boyunca hergün 2 paket Animal Cuts alınız. Devamında üç hafta alınan, bir hafta alınmayan bir periyod izleyin. Bir haftalık bırakımdan sonra 3 haftalık sürekli kullanıma tekrar başlayın. Aç karnına alın. Daha iyi sonuç için Animal Cuts ı Animal Nitro ile birlikte alın.

maietnigri, ernesto33 ve diez bunu beğendi.
  2. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    1 kutuyu diyet ve egzersiz programıyla beraber kulladım ve 21 günde 1.5-2 kg arası kilo verebilmiştim. O kadar güzel ve etkili bir ürün değil.

Bozo-Baku, 06chn19 ve yazanadam bunu beğendi.
  3. residente_calle

residente_calle Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    carnitine veya cuts..

hala kararsızım hangisini alacagım konusunda.

patili bunu beğendi.
  4. by_bambam

by_bambam Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Bu ürün sadece ileri düzey sporcular için mi üretilmiş , spora yeni başlayan yağ yakmak isteyen biri bu ürünü kullanamaz mı?

5. residente_calle

residente_calle Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Ona kalırsa protein tozları, creatin vs için de aynı söylemler var ama 18 yas sınırı olanlar haric herkes kullanabilir diye düşünüyorum.

Mergery bunu beğendi.
  6. viperking

viperking Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    Kullanmadım ama çevremde kullananlar var. Diğer suplementlerde olduğu gibi mucize beklememek ve doğru kullanmak lazım.

Dönerleri lüpletip yanına diyet kola isteme mantığı ile kullanılmamalı.

Bu üründen en iyi sonucu almak için kullanırken beslenmenizde yağı oldukça azaltmanız gerekiyor. Ayrıca ciddi kardiyo antremanları yapmanız lazım. Bunun yanında vermek istediğiniz yağ miktarına bağlı olarak tek kür yetmeyebilir. Genel tavisye 3 kutu kullanmaktır. Tabii her kutu bitiminde araya 1 hafta dinlenme süresi koymayı sakın ihmal etmeyin.

polisakkaritt, Burak4618, 06chn19 ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  7. by_bambam

by_bambam Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    bilgilendirdiğiniz için teşekkürler

wlcnhcksw bunu beğendi.
  8. residente_calle

residente_calle Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    İlk pack'î biraz önce aldım.
    sabah sabah 9 tane hap yutmak oldukca bayıyo, özellikle kokusu da çok kötü ama insanı motive edici özelligi bakımından etkili olcak sanırım :)

9. SaGiTTaRiuS

SaGiTTaRiuS Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    bunu hangi siteden temin edebiliriz ve taksit imkanı var mı?

10. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Forum sponsorundan temin edebilirsiniz: www.supplementler.com

Taksit mevcut.

11. gidici

gidici Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    yarışmacı
    Yer:
    istanbul
    animal cuts bıldıgım kullandıgım yağ yakıcılarda en ıyısı gerek metabolızmayı hızlandrmsı gerek su atması bunlar kılo dusmek ıcın cok ıyı.. bu kadar dogal karısımdan olusan bı suplementın bu kadar etkılı olması şaşırtıcı bence..unıwersal her zmn kı gıbı işini bılıo..fakat su atma troid fonksıonlarını hızlandrma adele kaybınada tesvık edıo onun ıcın proteın takvıyenızı de ıyı yapmanız lazım yoksa yag atıcam dıe adelede atarsınız :eek:)

suskunprens74, kory ve NoPainNoGain! bunu beğendi.
  12. marsfield

marsfield Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    selamlar, ben bu urunu aldim fakat alirken bana gunde 1 defa kullanmam gerektigini soyledi satan elaman, sitesinde ve burda 2 kere alin yaziyor sizce ne yapmaliyim. 182cm 81kg

13. koraytsbc

koraytsbc Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    creatin le birlikte kullanmak ne derece doğru su attığı için merak ediyorum

OTTOMAN 90 bunu beğendi.
  14. CrımınalBiceps

CrımınalBiceps Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    dün netrition.com dan sipariş ettim yan etkisi en minimal olan yağ yakıcılardan biri
    aldıgım duyumlara göre
    9 tane olması ilk başta oldukça sorun yaratacak gibi ama 3er 3er alınabilir diye düşünüyorum.
    17 yaşında olmam sorun yaratırmı ? yağ oranım oldukça yüksek ,diyetle beraber oldukçada fazla spor yapıyorum.
    ilk başta 1 er pack almayı düşünüyorum günde eğer yan etkisini görmezsem 2packe çıkartmayı düşünüyorum.
    ürünü 18yaş altı kullananlar karşılaşılan yan etkileri söyleyebilirlermi?

15. marsfield

marsfield Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    ben pazartesi bu urunu kullanmaya basladim, 9 tane hapi yutmak mesele degil ama bol su alman lazim. urunu alirken satici gunde 1 paket al demisti bana, ama urunun kendi sitesindeki forumda gunde 2 defa alin diyor, ben sordugumda ordaki mod urun gunde 2 defa alinmalidir dedi, ben de gunde 2 paker aliyorum, gerci bu urun daha cok satilsin diye de soylenmis olabilir. 18 yasindan kucuk oldugun icin bence bi doktorla gorusmende fayda var. simdiye kadar ben bir yan etkisiyle karsilasmadim, cok cok hafif bir bas agrisi oluyor bazen ama ben 25 yasindayim ve bunyeden bunyeye yan etkileri degisebilir.

CrımınalBiceps bunu beğendi.
  16. marsfield

marsfield Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    acaba antreman yapmadigimiz gunler, bunu kullandiktan ne kadar sonra yemek yemeliyiz? sabah ac karna aldiktan 30dk sonra kahvalti yapiyorum, ayni sekilde aksam icin de mi oyle yapmaliyim? yoksa bekleme suresini uzatmalimiyim?

17. viperking

viperking Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    Kullanım önerileri:

1-Günde 2 kere ve her iki kullanımda da aç karna alın. Örneğin sabah kalkar kalkmaz alın ve kahvaltıyı en az 30dk sonra yapın. Antraman günüdeyseniz 2. paketi antremandan 30dk önce yine aç karna alın. Off günlerde de 2. paketi aç karna almaya özen gösterin. Eğer yemekten sonra alacaksanız yemeği sindirim süresi kadar (1,5-3 saat arası) beklemekte fayda var.

2- Creatine ile kullanılabilir ama bence vücudu çok şaşırtacaktır. Çünkü creatine su tutarken cut bu suyu atmaya çalışacak. Eğer bu ürünü kullanırken kas kaybı yaşamak istemiyorsanız Universal ın tavsiyesine uyup Animal Nitro ile alın

suskunprens74 ve ddrogba bunu beğendi.
  18. altaylar

altaylar Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    ayrıca bunun gibi uyarıcı içeren ürünleri en geç yatmadan 6 saat önce alın ki vücut o uykudan birşey anlasın(kafein uykunuzu kaçırmasa da bu şekidle kullanın)
    ayrıca iki paketin arasına da bi 6 saat koymak daha iyi olacaktır

Caylakcan bunu beğendi.
  19. Karareis

Karareis Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben 2 aydır spor yapıyorum...

24 yaşındayım 180 boyum var ve 101,5 kiloyum...
    Göğüs ve bel bölgesinden o kadar yağlıyımki özellikle göğüs resmen sarkma oluyor. ama bel ve mide bölgesinden şikayetçi değilim zamanla atarım atmaya başladımda. Haftada üçgün Pazartesi Çarşamba Cuma 1 saat idman programım var ve gayet iyi çalışıyorum zorluyorumda kendimi...

Bende daha bugün Animal Cuts aldım ... Günde 2 paket dedi hocam birde diyet programı verdi.

Sabah : 2 yumurta, 3 zeytin, 1 dilim peynir, 1 salatalık, 1 domates
    Öğle : Çorba, Sebze Yemeği, 1 kase yoğurt yağsız, 100 gr tavuk eti, Salata
    İkindi : 1 Yeşil Elma
    Akşam : Çorba, Salata
    Yatmadan önce : 1 Yeşil Elma

bu şekilde diyet yapmaya başlıyorum...
    1 aydır spor yapmama (2. ayıma yeni girdim ) rağmen 1 kilo verdim sanırım. Tabi kiloda alınabilir bunlar doğal şeyler üzülmöüyorumda. Şİmdi bu ilaca para verdim ve etkisini görmekte isterim... Tavsiyeleriniz neler. Ben gayet iyi terlerim sağlıklıyımdır. Gündede iyi miktarda su içerim. 2. bir ilaç tavsiye etmeyin baya sıkıştım :) Onun yerine tavsiyelerinizi bekliyorum. Bu arada Vücud geliştirme Olayındaki terimlere lisanım hakim değil açıkca önerilerinizi almak isterim. Hocalarıma sürekli göğüs bölgesini eritmek istediğimi söylüyorum önemli değil diyorlar tüma letlere sokuyorlar beni. Önümüzdeki yaza kadar sadece göğüs bölgesini eritmek istiyorum mide hiç önemli değil benim için :(

Son düzenleme: 12 Temmuz 2010
  20. altaylar

altaylar Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    açıkçası yatmadan önce elmada ki mantığı anlamadım bence onu kaldır
    nutritiondata.com da tools bölümünde günlük kalori hesdaplama seçeneği var, orada hareketlilik olarak sedenter i seç ve kaç kalori diyorsa okadar kalori alacak şekilde beslen bence, akşam öğü
    nün fakir, sabah ise zengin olsun

Sayfayı Paylaş