Universal Nutrition Amino 2700

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve Despo tarafından 28 Mayıs 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

87,2%
  2. orta karar

10,7%
  3. başarisiz

2,1%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 197 üye.
  1. çokopirens

çokopirens Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    bişay olmaz o kadarcık şeyden.. aynen devam

2. demirbilek

demirbilek Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaşlar bu üründen bende aldım idman öncesi ve sonrası kaçar adet kullanıyorsunuz acaba

3. gokhan0322

gokhan0322 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    28
    idman öncesi 5 idman sonrası 5 uygundur.

4. scapegoat

scapegoat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bişey sormak istiyorum.bu aminoasitlerin kutusunun kapağı açılınca 1 ay içinde bitirme gibi bi durum varmı?yani 1 ay sonra içindeki maddelerin etkisiz hale gelmesi gibi bi durum söz konusumu.oksijenle teması olduğu için diyorum.istediğimiz kadar saklayabilirmiyiz yoksa?

5. gprs78

gprs78 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende dün 700tb aldım yorumları yazıcam. mp nin 600 lüğünü güvenilir bir yerden bulsam tercihim mp di aslında.

6. gprs78

gprs78 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ilk izlenimler;
    1- içimi mp amino 2200 den rahat hiç sorun yaşamadım rahat gidiyor,yeni başlayanlar için yine sorun teşkil edebilir kişisel deneyimim nihayetinde.
    2- (L) formatında olması işime yaradı bisiklet sporuda yaptığımdan gün boyu destek sağlıyor(yavaş ve tam emilim) tablet kutuma doldurup 2 şer li şekilde alıyorum .
    3- gerçekten varlığını hissediyorsunuz.
    4- fiyatı uygun.
    eğer profesyonel olarak bu işle ilgilenmiyorsanız, para kazanma diyorum yani her işinizi görür gidip kazıklanmanın manası yok. Yanında creatin lede destekliyorum sporu yemeğe de dikkat ediyorum.

7. bigbang06

bigbang06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    amino asitin yararları

bu ürünü yaklaşık 9 ay kadar günde 8 adet kullandım. 9 sonra amino asitlerim bitince vücudumda müthiş bi halsizlik hissi ortaya çıktı. yani vucut bu supplemente alışmış ve antenman günlerinde kullanmayınca hem isteksiz çalışıyorum hemde hemen yoruluyorum, bitkin düşüyorum. sürekli bu supplementi kullansamda karaciğerimezarar veriyor :)
    keşke hiç başlamadan doğal yollarla bu işi yapsaydım ama artık devam ediyorum ...

8. dangerbLy

dangerbLy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar uzun süredir forumu takip ediyorum yazılanları okuyorum fakat yeni üye oldum. bende bu ürünü almayı planlıyordum arkadaşlar bu konuda okuduklarıma göre bazılarınızda cok verimli bir etki göstermiş bazılarınızda ise aynı etkiyi göstermemiş. benm ürünü piyasada kapsamlı bi araştırma yaptıgımın sonucunda ürünün çok iyi oldugunu gördüm. neler düşünüyorsunuz bunun hakkında fikirleriniz önemli benm için . hayırlı akşamlar .

9. selçuk karagöz

selçuk karagöz Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    özetlemek gerekirse bazıları mucize bekliyor içim colemen olim. . . şimdiden söyleyim öle bi etkisi yok. . . ama besleyici ve kesinlikle işe yarıyor. . . iyi beslenme ve protein tozu kullanıosan kesinlikle iyi bi seçim olur pişman olmassınız ve gelişimi görürsünüz. . . ama bi amino içim vücut yapim zihniyetindeyseniz almayın. . . daha güçlü amino asitlere ama parasıda güzel tabi. . .

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:33 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:31 ----------

ben tavsiye ederimm. . . kendimde onu kullanıyorum

10. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Ben hayatimda bu kadar buyuk tablet gormedim. İlk defa ictigimde bol su almama ragmen bogazimda kaliyordu

11. çokopirens

çokopirens Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    2700 güzeldir, emektardır... garip bi zevk ama kutusunu açıp tabletlerlerle oynamak hoşuma gidiyor 2700'ün.. :)

ADANALI1980 bunu beğendi.
  12. gameover

gameover Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    2700ün emektar olduğuna katılıyorum. ilk etapta ant. sonrası kana hemen karışım amaçlı almıştım ama sonra yanıldığımı anlayarak 2700ü bırakıp likit aminoya yöneldim. şimdi ant. sonrası için likit aminoya devam etmekle birlikte gün içinde ya da yatarken beslenmeye destek amaçlı yeniden 2700 aldım. sevdiğim bi amino. ayrılamıyoruz :D ha bu arada çok kolay yutuluyo.

13. himrkolo

himrkolo Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Afyon
    Orta seviye dediğimiz vücut geliştirmeciler için kaliteli ve iyi bi ürün bende kullanoırum gayet memnunum işe yaradığını söyleyebilrim. 2.kutudayım daha önce Weider Amino kullandım. ikisi arasında pek fark yok... 1-2 senelik sporcular için harika bi ürün. fiyat+kalite.

14. kemald

kemald Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    Cok iyi bir ürün kesinlikle varlıgını hissediyorsunuz

mma- bunu beğendi.
  15. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    ikisini uçuca eklersek bir pilden daha büyük
    tek olarak 50 kuruştan da daha büyük
    :D

Uploaded with ImageShack.us

TorettoEA ve gameover bunu beğendi.
  16. gameover

gameover Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    sevgili SAVAŞ74,

abi süpersin :D hiç bu yönden bakmamıştım :D

17. vademooo

vademooo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    USA
    kaliteli urun

Ben hala ON nin amino yu kullaniyorum. Her 2sinide denedim ve aralarinda bir fark goremedim. onemli olan idmandan sonra aminoyu protein shake ile almak. Birde benden size tavsiye idmandan sonra 4 tane alin deniyor fakat ben idmanin bitmesine 30 dakika kala 2 tane alip idman bitince 2 tane daha aliyorum ve bu sekilde yapmaya basladigimdan daha dinc hissediyorum

18. aceofspades

aceofspades Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar merhaba,

1 senedir body building yapıyorum, 1.70 boy - 70 kiloyum. yaklaşık 3 kilo yag fazlam var. Çok duzenli beslenemiyorum. optimum protein tozu kullanıyorum. Bunu amino ile desteklemek istiyorum, sizce %100 beef amino mu kullanmalıyım yoksa universal amino 2700 veya baska bir urun mu tavsiye edersiniz?

19. kemald

kemald Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    Daha önce yazmıstım ama tekrar yazayım : Baslayalı 3 Hafta oldu bu amino ya , Güc ü harika arttırıyo bench press de her hafta 5 kg arttırıyorum.

20. o1sistemci

o1sistemci Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

yeni aldım ürünü ve tableti ikiye bölmeme ragmen hakkı rahmetime kavuşuyodum :D tableti direk tek parça halinde yutabiline vallaha helal olsun :D

ADANALI1980 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş