Universal Nutrition Amino 2700

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve Despo tarafından 28 Mayıs 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

87,2%
  2. orta karar

10,7%
  3. başarisiz

2,1%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 197 üye.
  1. tornado0707

tornado0707 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    OGRETMEN
    Yer:
    ANTALYA
    selam

bu urunu yeni aldim amino 2700 350 tablet... benim vucut atletik ama kilo eksigim var 7 kilo kadar .istegim formu tutmak icin gunde kactane alayim ...bide nasil bi calisma programi uygulamam lazim??? bilgilendiriseninzzz cok senirimm

2. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    700 tabletlik amino 2700 ü cok ucuz bi fiyata buldum yurtdısından gelecek bavul içinde fakat kafam çok karışık bu balkan ülkelerinde çok tutulan bi ürün onun için ucuza satıyorum dedi piyasadaki 2700 lerden daha mı düşük acaba besin değerleri beni bilgilendirecek birisi varmı?

3. pudzianowsky

pudzianowsky Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    MEMUR
    Yer:
    KARS
    bu ürün banada tavsiye edildi yeni aldım 350 tablet 85 tl (kıbrıs) arkadaşlar amino 2700 ün kullanım şekli olarak vereceğiniz tavsiyelere ihtiyacım var idmandan bir süre önce ve idman sonrası alımı mıdır en uygun olan tecrübelerinizi aktarırsanız sevinirim

4. zonekings

zonekings Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    aşcı
    Yer:
    ankara
    hoca ben 1 haftadır kullanmaya başladım kollar ve göüs belirgınleşiyor yanında animal cuts da alıyorm günde 24 tablet yutmak zor olsada etkileri dogmaya başlıyor :D

5. gameover

gameover Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    amino asit olarak universal amino 2700de karar kılıp aldım bugün.

protein tozu ve animal pakte kullanıyorum.

idmandan önce 3 tane amino ve animal pak aldım.

acayip sakin bi antrenmandı ya :) çok kontrollü hissettim kendimi.

antrenmandan hemen sonra da 7 tane aldım.

sonrası işte protein tozu falan. hala çok sakinim :) sanki antrenman yapmamışım gibi :)

bu arada haplar çok kolay yutuluyor. ilk alırken yorumlara bakıp çekingeliydim ama çok rahat yutuluyo haplar.

etkilerinden bahsetmek için henüz çok erken tabi. sadece şunu söyleyebilirim. çok sakinim :) hiç bir idman halsizliği hissetmiyorum.

saygılar.

6. NazmiOrnek

NazmiOrnek Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir-Buca
    Selam arkadaşlar ben BodyBuildingi 1 2 senedir ara vererek yapıyorum
    Suan Universal 2700 amino ve Hardline TKM creatin kullanıyorum
    Aminoyu idmandan once 3 idmandan sonra 3 gece yatarken 3 tane kullanıyorum
    Ağırlıklarda artıs iyi durumda hacimi ne kadar arttırdı bilmiyorum yarın alıcam ölcüleri ama güzel
    bi supplement gibi geldi..

mma- bunu beğendi.
  7. gameover

gameover Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    açıkçası bundan sonra likit aminolara yönelicem. kana daha çabuk karışım açısından.

8. disconnected

disconnected Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de 2 aydir kullaniyorum.Ölcüler disinda benim gözlemledigim en büyük etkisi
    Agrisiz gecen antremanlar oldu.Antremandan sonraki günlerde de antremandan kaynaklanan agrilarin minumuma indirgendigini gözlemledim...
    Ben antreman öncesi ve sonrasi 4 er adet kullaniyorum..(bu konuda ck deneyim sahibi olmadigimi da belirmek isterim)
    SAygilar

9. akon47

akon47 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bende yarın başlayacağım. L carnitine ile birlikte kullanacağım. Hem yağ yakımı , hem de performans artışı bekliyorum . Bakalım , 1 hafta sonra ilk gözlemlerimi yazacağım.

10. MusaCicek

MusaCicek Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Sorum:Kullanım sırasında tabletleri kolay yutabilmek için parçalayıp(ağızda) yutmada herhangi bir sakınca varmı?Yoksa direk bütün veya en fazla 2 ye bölüp yutmalı mı?tşkler şimdiden

11. doqukaaN

doqukaaN Üye

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Istanbul
    Güzel ve uygun fiyatı olan bi amino.
    Yavaş forma emildiği için antreman sonrası için pek de uygun deil, gece yatarken alınması daha avantajlı.
    Ayrıca yağ yakımına da yardımcı, kullandım ve memnun kaldım, ağrı sızı pek hissettirmio.
    Ancak paranız varsa 3001 alın derim.

mma- bunu beğendi.
  12. MusaCicek

MusaCicek Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13

bilgileriniz için teşekkürler.bi sorum olucakdı.Hocam bu ürünü önerdi kullanıoyurm fakat artı3 daha al dedi.yani idmandan önce dediğiniz gibi 4 sornası için 4.sabah kalkdıgında 3 tane al dedii.Peki idman yapmadığım dinlenme günleri içinde 11 tane mi almalıyım yoksa 4 sabah gece mi almalıyım?tşkkürler

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 12:35 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 12:32 ----------

bilgileriniz için teşekkürler.bi sorum olucakdı.Hocam bu ürünü önerdi kullanıoyurm fakat artı3 daha al dedi.yani idmandan önce 4 sonrası için 4.sabah kalkdıgında 3 tane al dedii.Peki idman yapmadığım dinlenme günleri içinde 11 tane mi almalıyım yoksa 4 sabah 4 gece mi almalıyım?(gece alın demişssiniz,idmandan 9-10 arası çıkıyorum ve bi iki saat sonra uyuyorum zaten.O yüzden bir kaç saat sonra tekrar almayıp sabah almayı tercih ediyorum.Ne dersiniz? )tşkkürler

13. doqukaaN

doqukaaN Üye

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Istanbul
    Öncelikle idman yapmadığın günlerde kullanmana gerek yok, protein tozun varsa al 2 ölçek tamamdır off günlerde.

1-2 saat sonra uyuyorsan sabah alman daha mantıklı olacaktır.

14. çokopirens

çokopirens Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    idman yapılmadı günlerde nasıl almaya gerek yok. asıl o zaman alınır. ki kaslar kendini yenilesin. antreman yapılmayan zamanlarda ve yatarken 2700 ve caesin en faydalı ürünlerdir

3001 whey olduğundan antreman öncesi ve sonrası alınsa yeter

mma- bunu beğendi.
  15. doqukaaN

doqukaaN Üye

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Istanbul
    zaten protein alıosan off günlerde amino almana gerek yok dedim hiçbir şey alma demedim.
    off günlerde glutamine de alalım o zaman ?

16. çokopirens

çokopirens Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    protein al dediğini görmemişim kusura bakma. glutamine alıcan tabi ?

Son düzenleme: 10 Ağustos 2010
  17. doqukaaN

doqukaaN Üye

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Istanbul
    Glutamine'in asıl işlevi kasların yenilenme sürecini hızlandırmak ve az da olsa büyüme hormonun salgılanmasını arttırmak.

Off günlerde kullanmanın pek mantıklı olacağını sanmıyorum. Protein veya NO deil ki bu.

18. çokopirens

çokopirens Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    dostum kendin söyledin işte, kasların iyileşme sürecini hızlandırır diye... kaslarda en çok off zamanlarda iyileşir gelişir

19. doqukaaN

doqukaaN Üye

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Istanbul
    Tabi ki orada hem fikiriz, kaslar dinlenirken onarılır ve gelişir. Glutamine de bu süreci hızlandırır. Ben daha çok antremandan sonra alınca daha iyi etki eder gibisinden düşünmüştüm, ama off günlerde almak da avantaj sağlar tabi :)
    Neyse çok off topic yaptık :)

20. gogobeach

gogobeach Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar selamlar, ben 34 yaşındayım yaklaşık 1.5 yıldır çok fazla ağır antreman yapmamakla birlikte çok kaslı bir vücuda sahip değilim. Çünkü gelişim çok yavaşladı. Yaşın vermiş olduğu gerileme kendisini göstermeye başladı. Bir ara Muscletech Nitro-tech 4lbs kullandım ve etkisini hissettim antreman sonrası yorgunluk hissini kaldırdı ama gelişim dersen öle aman aman değil. Şimdi Yine protein tozu Muscletech Nitro-tech Hardcore Pro 4 Lbs. ile Amino 2700 almayı düşünüyorum. Yalnız şöyle bir durum söz konusu bende yağ oranı biraz fazla yediklerime pek dikkat etmiyorum ve bu ürünler ile birlikte Muscletech HYDROXYCUT kullanmayı düşünüyorum. Bu ürünlerin hepsini kullandığım zaman vücudumda negatif bir şey söz konusu olur mu? Örneğin böbreklerimde veya ne biliyim herhangi bi yerinde? Çünkü çok fazla tablet yutmam gerekecek. Onun dışında bu ürünleri nasıl kullanmalıyım? Tam doğru şekilde adetleri nasıl belirlemeliyim? Tam anlamı ile böle bir ürün gamını nasıl doğru bir şekilde kullanmalıyım ki gerçek etkisini alabileyim. Konu hakkında yardımlarınız bekliyorum. teşekkürler..

Sayfayı Paylaş