Universal Gh max Kullanım

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve dorre tarafından 17 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. dorre

dorre Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bandırma
    universal gh max kullanmak istiyorum.Bu ürünün kanser yapıcı yada kemik deformasyonu yaptığını okumuştum.Bu doğrumudur.Aranızda kullanan varsa faydasını gördümü

2. Salash

Salash Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    İçerisindeki maddeleri bir eczacıya veya doktora sormadan kullanmayın derim. Çünkü dozajları,sizin yaşınız,yediğiniz öğünler vs. çok etkili etmenler.

dorre bunu beğendi.
  3. dorre

dorre Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bandırma
    prospektüsnde günde 6 tablet yazıyor ben bunu yatmadan önce sadece günde 2 tablet alsam.ztn amacım boyumu uzatmak ne dersin ?

4. Salash

Salash Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Bence önceleri 2,2 al etkisini görmezsen dozu arttırırsın.

5. altaylar

altaylar Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    bende boy uzatma amaçlı baya bi gh salgılatıcı alıyorum ama gel gelelim henüz çok bir verim alamadım
    başta 1g arginine içeren kapsül kullandım gnc marka günde 1-1.5 kapsul yatmadan önce
    sonra gnc de satılan 1.500 arginine 1 gram mı 0.5 gram mı ne ornithine içeren kapsül kullandım 120 kapsül gün de 1-2 tane
    sonralarda NOW firmasının 1 gram arjinin 0.5 ornitin kullandım şuanda da iherb de satılan bi gh salgılatıcı kullanıyorum arada da netrition dan direk çok düşük miktarda hgh içeren hap kullnmıştım
    elimdekiler bititğinde de universal gh max yada now ın gh salgılatıcı tozunu kullanıcam ama bunlar boya çok etki yapmıyor gibi geliyor

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 08:26 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 08:21 ----------

bence bunu kullanırken sürekli zıplamalı spor, barfiks demirine asılıp günde toplam 10 dakika kadar asılı durma ve esneme hareketleri yaparak kas liflerini uzatım kemiklere baskı yapmasını engelle ve ağır presslere girmemen daha iyi sonuç verecektir(buradaki press den kastım omuz press tir)
    ve ağırlık çalışırken ayakta durma otur yada yat ki bacaklara yüklenmeyesin

dorre bunu beğendi.
  6. dorre

dorre Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bandırma
    benimde boy 1.73 altaylar yaş kaç?

7. altaylar

altaylar Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    yaşım 17
    yatılı okuldao kduğumdam günde 7 saat kadar ancak uyuyabiliyorum
    bu tip ürünleri de halen kullanıyorum devasm da edicem yazım bolca yüzücek ve benzeri gh artırıcı yada boy uzattığı söylenen şeylere de devam edicem hep:)

Sayfayı Paylaş