Universal Gh-Max 180 Tablet

Konusu 'GH ve Testo Artırıcılar' forumundadır ve saydam tarafından 11 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

84,2%
  2. orta karar

12,7%
  3. başarisiz

3,1%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 284 üye.
  1. maietnigri

maietnigri Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53

değişen gümrük müktesebatı gereğince, yurtdışından getirilen supplementlerin kutuları üzerine; massive, full, stronger gibi kelimelerin yazılması yasaklanmıştı. bu kısımlara dediğin gibi etiket çekiliyor. max da bu kelimelerden birisi olabilir. ürünün içeriğinin yazılı olduğu arka kısımda aynı şekilde gh ma olarak yazılmış.
    etiketten ziyade, doğrudan bu şekilde üretilmiş gibi geldi bana. seninkinde böyle bir durum yok değil mi dostum?

http://imageshack.com/a/img912/4024/6EUWj9.jpg
    http://imageshack.com/a/img661/5539/d5oV8B.jpg

2. günays

günays Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    postacı
    Yer:
    istanbul
    Benimki henuz elime ulasmadı. Yarın gelir sanırım

3. winston123

winston123 Üye

Beğenileri:
    1.174
    Ödül Puanları:
    103
    Ulkemizdeki etiket tebligi sebebiyle orjinal urunun uzerindeki etiketi kapatmak ya da yeni etiket yapistirma gibi bir zorunluluk var ithal edilen tum spor urunlerinde. Iciniz rahat olsun. Hepimiz ayni durumla karsilastik ve karsilasiyoruz

maietnigri bunu beğendi.
  4. firewing

firewing Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    arkadaşlar bugün bu ürünü aldım şuan amino + protein de kullanıyorum spordan önce 3 amino spordan sonra protein şeklinde gh max la bunları nasıl kombine etmeliyim ?
    --- Mesaj birleştirildi, 27 Şubat 2015 ---
    arkadaşlar bugün bu ürünü aldım şuan amino + protein de kullanıyorum spordan önce 3 amino spordan sonra protein şeklinde gh max la bunları nasıl kombine etmeliyim ?

5. maietnigri

maietnigri Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    Antrenmandan yarim saat once gh max tabletleri, 45 dakika veya 1 saat once. aminolari, antrenmanin hemen sonrasinda da proteini alabilirsin.
    proteini gunde iki olcek almak istiyorsan da, sabah kalkar kalkmaz alabilirsin.

6. firewing

firewing Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Gh max i spordan once 2 yatmadan once 1 spor olmayan gunlerde sabah oglen aksam 1 kullansam yani yari yariya gelisim gosterirmiyim ?
    --- Mesaj birleştirildi, 28 Şubat 2015 ---
    Gh max i spordan once 2 yatmadan once 1 spor olmayan gunlerde sabah oglen aksam 1 kullansam yani yari yariya gelisim gosterirmiyim ?

7. maietnigri

maietnigri Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    Gh max icin ureticinin onerdigi kullanim stili; gunde 6 kapsul, yemeklerden once kullanilmasi yonunde.
    ben 4 kapsulu yeterli goruyorum. Antrenman oncesi 2, yatmadan evvel de 2 olmak uzere toplamda 4 adet.
    Antrenman olmayan off gunlerde kullanmak senin inisiyatifine kalmis. Ben herhangi bir supplement kullanmiyorum. Dedigin gibi oncesinde 2, yatmadan once 1, offda 1 olarak kullanabilecegin gibi, 2-2-2 de olabilir. Zaten spor gunleri normal dozajin altinda oluyorsun.

8. firewing

firewing Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    dün kullanmaya başladım 6 tane kullandım bugün sabah ve oglen 2 tane kullandım tansiyon cıktı bunla alakali olabilirmi acaba ondan diyorum yarım ölcek mi kullansam

9. Falyanos

Falyanos Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar ürünü tanıdık hiç bir sitede bulamıyorum bu ürünü nereden bulabilirim biri özelden yazabilir mi?
    --- Mesaj birleştirildi, 4 Mart 2015 ---
    Flood için kusura bakmayın..
    Acaba banada yazabilir misin özelden teşekkürler!

10. asasmaz

asasmaz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    kilo kaybı sağladı cinsel isteğim hep yüksek olduğu için bişe hissettirmedi kalıplı olduğum için damar gözükmüyor zaten ama enerji verdiğini söyleyebilirim

11. Hamartin

Hamartin Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kayseri
    İkinci kutunun yarısındayım kardiyo yapmıyorum ve damarlarım hafiften görünmeye başladı. Antrenman öncesi 4 yatarken 3 adet kullanıyorum.

12. mvltaync

mvltaync Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Istanbul
    urunu kullandim 6 ayda bir kutu kullanilamkullanilabiliyor uzucu hacimde artis oldu

13. snrgndr

snrgndr Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar 3 ay kadar kullandım ürünü , ben etki olarak en net şekilde antrenman öncesi kullandığımda gördüm. Arginin sayesinde performansımı arttırrdığını düşünüyorum , ağırlıklarda artış yaptım diyebilirim fazla olmasa da. Belki psikolojiktir bilmiyorum. Haricinde büyüme hormonu ölçümü falan yaptırmadım net bir şey diyemeyeceğim.

14. emrah_yazgan

emrah_yazgan Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar Türkiye'ye girişi yasaklandı deniyor. Temin edebilen var mı?

15. mvltaync

mvltaync Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Istanbul
    Evet suplement shoplarda rahatlıkla bulabilirsiniz.

16. Vlad35

Vlad35 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Selam arkadaşlar.Elimde şuanda optimum whey proteini dışında GH Max ve Animal Cut ürünleri var.İkisini bir arada kullanmamın etkisi olur mu? Daha önce 2 ürünü de kullanan arkadaşlar yardım edebilirse sevinirim.
    Kullanmak istediğim şekil ise sabah boş mideye 1 serving Animal Cut, antrenmandan önce 2 tablet GH Max ve uykudan önce 2 tablet GH Max.

17. mvltaync

mvltaync Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Istanbul
    M
    Ben gh max leri sabah kalkar kalkmaz kullaniyordum gece zaten büyüme hornonu ust seviyede calisiyor sabah alirsan buyume hormonunun uzun sure devamli olarak calismis olucak bu suplementin yaninda baska bir sup. kullanman etkisini arttirir.

18. maietnigri

maietnigri Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    haftada 4 gün idman yapıyorum. şimdilik toplamda 8 spor günü, yani 2 hafta kullandım bu ürünü.
    ilk 4 gün; antrenman öncesi 2 ve yatmadan önce 2 olmak kaydıyla toplamda 4; sonraki 4 günde de, antrenman öncesi 4 ve yatmadan evvel 2 olmak üzere 6 adet aldım.
    günde 4 adet aldığım dönemde belirgin bir etki göremedim. ama 6 adede çıkınca, antrenman esnasındaki pump etkisi muazzamdı. gücüme doğrudan etki etti ki daha evvel kaldıramadığım ağırlıkları kaldırdım.
    açıkcası, ürünün gh veya testo tetikleyicisi olduğu düşünülenilir ama arttırdığını sanmıyorum. zaten benim beklentim, kaslara derinlik katması, hacme dolaylı etki yapıp, gücümü yükseltmesi şeklindeydi. şimdilik bu beklentilerimi fazlasıyla karşıladı. ayrıyetten, içerisindeki arginin nedeniyle ereksiyon sağladığı da doğru. antrenmana giderken bunu gözlemledim :)

19. angrybear

angrybear Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    arkadaşlar merhabalar dün gh max aldım da fakat efedrin kullanıyorum fazla değil 1ml lik(sabah kahve ile içiyorum 1 saat sonra antreman yapıyorum.) olumsuz etkisi olur mu ?
    teşekkürler

20. faramir48

faramir48 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ürünü temin edebilen varsa özelden bilgi verirse sevinirim!

Sayfayı Paylaş