universal cuts + grenade thermo detonator + universal carnitech + cla

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve melcan61 tarafından 12 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. melcan61

melcan61 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    İstanbul
    merhaba arkadaşlar 3 aydır spor yapıyorum bayağı bir kilo vermiştim universal cuts + grenade thermo detonator + universal carnitech + cla kombinini denicem 3 gün içinde başlıyorum sizce fazla mıdır yoksa eksik midir ? kilo ve yağ kaybı olarak bayağı yol katettim ama hiç hacim kazanamadım bende bu yüzden son bir hırs ile yağ yakımı ve kilo kaybı adına elimden geleni yapıcam yorumlarınız nelerdir ? elimde başka supplementlerde var fakat şimdilik 3-4 hafta sağlam bi definasyon istiyorum önerileriniz var mıdır acaba ? mutlaka bunu yap dediğiniz veya yapıpta sonuç aldığınız antrenman şekilleri supplement kombinasyonları ?

2. F35

F35 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir
    Cuts alıpta detonator almanın mantığı ne ? cuts biter 1 hafta ara verirsin detonator kullnamaya başlarsın, bu termojenik yakıcılara ilaveten cla öğünlerden önce alabilirsin..

3. gallantboy

gallantboy Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Neden bu kadar vücuduna işkence ediyorsun anlamıyorum kendini yağ yakıcı ilaçlara boğmuşsun vücudu harap etmeye gerek yok. Sağlam bir yağ yakıcı ve CLA işini görür

4. melcan61

melcan61 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    İstanbul
    hepsini aynı anda kullanmayı düşünmüyorum zaten . sabah kalkar kalmaz 1 paket cuts bunu takiben kahvaltıdan 2 saat sonra grenade thermo . öğle yemeği arasında cla ve spor öncesi 1 paket cuts + carnitech . spor sonrasıda tekrar carnitech . thermo sadece günde 2 hap alıcam cuts 2 paket carnitech 2 porsiyon ? tabi bu saydıklarım spor günlerimde . sporsuz günlerde sadece 2 paket cuts 8 saat ara ile ?

Boy : 174 cm

Kilo : 68

Kas oranım : 39.8

Yağ oranım : 24.2

Kol ölçüsü : 28 cm

Göbek ölçüsü : 94 cm

Göğüs ölçüsü : 93 cm

5. Tun4

Tun4 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşım bunlar için çok çok erken. Hazır kış da geliyor. Bir protein tozu alsan ve biraz vücut inşa etsen, yaza doğru da daha çok yağ yakımına yönelerek iyi bir iş başarabilirsin diye düşünüyorum. Kas oranın az, zayıfsın, vücudunu mahvetme derim.

6. melcan61

melcan61 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    İstanbul
    peki şu kilit soruyu sorsam ; tek bölge mi yapsam yoksa genel mi çalışsam ? ve birde kardiyo için ağırlık antrenmanı öncesi mi sonrası mı ? ben tek bölge çalışıp ağırlık sonrası için 20 dk kardiyo düşünüyorum ? sabahlarıda aç karnına 30 dk yürüyüş koşu . off günlerimdede sadece kardiyo yapsam vücudu yorar mıyım ? düzgün supplement kombinasyonu ile kas kaybı yaşar mıyım ?

7. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Vücuduna işkence etmek ister gibi bir havan var. Çok ağır olmuş. Bunların hiçbirini kullanmadan bile düzgün bir beslenme ve idman ile çok çok iyi şeyler yapabilirisin.

8. melcan61

melcan61 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    İstanbul
    yinede piskolojik olarak bi supplement kombinasyonu istiyorum ben . buna yardımcı olabilir misin ? her supplementi alabilirim sorun değil . aşırıya kaçmayan sağlam bi supplement kombinasyonun var mı acaba ? 1 ay hafif ağırlık ile definasyon yapıcam sonra 4-5 ay sağlam bulk ? iki dönem içinde en sağlam yeterli kombinasyon nedir sence

9. shaq

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    İlla supplement alıcam diyorsan termojeniklerden uzak dur.

10. melcan61

melcan61 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    İstanbul
    neye dayanarak söylüyorsun bunu ? ben animal cuts kullandım zaten bi kutu bitirdim 1 ay ara verdim ağır olduğu için ve aylarca uğraşıp yapamadığımı sadece cuts + cla ile sporsuz yaptım ? günlük hareketimi arttırdım sabah kalkar kalkmaz mekik ve 10dk yürüyüş ile sadece saatlerce yaptığım kardiyodan daha çok verim aldım hakkını ödeyemem termojeniğin bence yanlış düşünüyorsun

11. shaq

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Bir çok şeye dayanarak söylüyorum. Bence sen supplementlerden çok fazla şeyler bekleyerek yanlış düşünüyorsun. Sihirli değnek değil bunlar. Tamam verim almış olabilirsin birşeyler kazanmış olabilirsin ama ne kadar kalıcı olacaktır. Benimkisi öneri. İstersen yukarıdakilere başka şeylerde ekle. Zararlı çıkacak sen olacaksın.

12. melcan61

melcan61 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    İstanbul
    kalıcılık ile ilgili birşey diyemem ama devamlılık olarak biraz hüsran olabiliyor . ben kilo verdikten sonra 1 ay kadar bir süre desteksiz denedim kardiyoyu . hem kondisyon düşüşü yaşadım hemde kilo vermem çok yavaşladı . hatta yavaşladı demiyelim durdu . diyet olarak hatta daha iyi ve sağlıklı bir diyet yaptım fakat supplementsiz yarım kilo dahi veremedim :(

13. shaq

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Demekki idman ve beslenme konuusnda bir sıkıntı yaşıyorsun. Örnek verirsen yardımcı olabiliriz.

14. melcan61

melcan61 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    İstanbul
    kısaca şöyle diyelim o zaman diyet programları ile çok aram iyi değildir fakat en disiplinli şekilde bile alt karın yapamıyorum . elimden gelen antrenmanı elimden gelen diyeti ve düzeni yaptım ama olmuyor . supplement desteği ile biraz yardımcı oluyor fakat yine tatmin edici sonuçlar değil . bütün bunlara birde hacim artışı isteğin eklenince çok arada kalıyorum şimdi tekrar bir azim başlıyorum 6 ay zamanım var spor programı için bilgi araştırıyorum . supplementse supplement sorun değil ama birazda onlara dayanmak istemiyorum maddi olarak yarattığı sıkıntı ayrı onlara bağlanmak ayrı dert

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:37 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:35 ----------

ama cevap yazarken 94 kilodan 65e düştüğümü unutmamak gerekir . acaba bunun bir etkisi var mıdır ? kilo ve yağ kaybının yavaşlaması gerilemesi gibi bir durum mümkünse bu doğal fakat ben zaten aynı hızı beklemiyorum . sanki yavaşlamak değilde tamamen durmuş gibi. yuvarlak hesap 30 kilo %12 yağ verdim ölçü olarak 116dan 94e düşmek söz konusu . yani çok çok iyi fakat neden şimdi daha disiplinli ve daha iyi antrenman çıkartırken başarısızlık ?

15. DoooooGaaaaaN

DoooooGaaaaaN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    94kilodan 65 düşmeni sağlayan supplement hangisiydi?

Sayfayı Paylaş