Universal creatine powder 300 gr

Konusu 'Kreatinler' forumundadır ve saydam tarafından 10 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

87,7%
  2. orta karar

11,2%
  3. başarisiz

1,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 167 üye.
  1. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    BESLENME BİLGİLERİ
    Servis Miktarı 1 Çay Kaşığı (5g)
    Her Paketteki Servis Miktarı 200
    Her Servisteki Miktar %GD
    Creatine Monohhydrate 5 g *

*Günlük Değer (GD) tesbit edilmemiştir.

zeze_17 bunu beğendi.
  2. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    arkadaslar hardlinenin kataloguyla,üniversalin katalogunu inceledim fark ettimki ikiside aynı creatin ikiside alman yanın malı ikisinin üstündede CREAPURE nin aynı damgası var.bu tahminim dogrumudur.

ikinci bis sorum ise üniversalin katalogunda söle yazıyor gıda takviyesi olarak normal antreman programlarında 1 cay kasıgı kreatin tozu 250 ml su veya mey.suyu ile karıstırarak içiniz..

fakat bide 7 haftalık yükleme söz konusu ..şimdi sizce hangisi kullanım sekli daha iyidir.
    buna bi acıklama getiriseniz sevinirim ;)

3. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    yukleme donemını 5 gun olarak belırle.5 gram 1 çay kasıgına degıl 1 tatlı kasıgına esdeger gelıyor.

Akay, ahmetkb, Sampiyon ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  4. gollom

gollom Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci(kimya)
    Yer:
    izmir
    Harline'da kullandım universal creatinde kullandım bence hardline cok daha iyi universalde pek bi etki goremedım tabi bu benim uzerımdeki etki baskasında ne olur onu bılemem :)

5. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    creatın olarak en cok ultımate ve unıversal kullandım.ıkısındede etkı çok guzeldı.ultımate ıctıktan sonra bıraz mıde bulantısı yaptı bende.unıversal ıse tamamen pure degıl.tanecıklerı bıraz kalın.suyun içinde hemen dıbe çokuyor.normalde içinde donmesı gereklı.bu yuzden koyu bır meyva suyu ıle tuketılırse daha ıyı olur.

mtcinar, brk_izmir ve Sampiyon bunu beğendi.
  6. Allways

Allways Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    wien
    evet halisini pure nin tanecikleri hemen suyun dibine cokuyor tabi bu sebepten dolayi pure toz olanini kullanirken meyve suyu vede ozellikle uzum suyu ile alirsaniz daha iyi olacagini dusunuyorum ben oyle yaoiyorum dehset bir enerji ortaya cikariyor.

7. spormen

spormen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest çok serbest
    Yer:
    antalya
    abiler ben yüklemeden falan anlamam ama bu gün başladım universal 300g ceratine baya iyi gerçekten antrenmandan önce 5g antrenmandan sonra 2.5gr içtim nasıl uyarmı acaba orda yazılım kas hacmini artırı diye bakalım görecez inşallah öyledir bu ardada yaş 28 boy 174 kilo 70 teşekürler saygılarla ayrıca bu formu çok seviyorum aşina oldum bile her akşam başındayım ilgi ve özenle takip ediyorum nerdesye antrenmandan çok burdayım :D

8. antalya_07

antalya_07 Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    arkadaşlar bende bu ürünü kulanıyorum mükemel bence ama sadece mide bulantısı yapıyor o kadar geri kalan ise süper arkadaşlar antrenman öncxesi 5 antrenman sonrası 3 gr felan kulanıyorum gerçekten universal ürünleri tek geçerim gerisi hikaye bence süper yapmış adamlar bence saygılar sevgiler

9. *PANTER*UFUK*

*PANTER*UFUK* Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    mersin
    KERATİN

ARKADAŞLAR BU ÜRÜN GERÇEKTEN SÜPER BEN BİR YARIŞMACI OLARAK KULLANIYORUM SÜPER DERECEDE ETKİ VERİYO CREATİNLER ETKİSİNİ YÜKLEMEDEN 1 HAFTA SONRA AZAR AZAR GÖRMEYE BAŞLARSINIZ 1,5 AY SONRA %30 GÜÇ ARTTIRDIĞINI GÖRECEK SİNİZ EĞER ŞU ŞEKİL KULLANIRSANIZ İYİ NETİCE ALIRSINIZ ANTREMANA GELMEDEN ÖNCEKİ YEMEKTE NE YİYORSANIZ 1 ÇAY KAŞIĞI İÇİNE DÖKÜN YEMEKLE BERABER YİYİN DİĞER 5 GR ANTREMANDAN SONRA PROTEİN İÇECEĞİYLE İÇİNİZ 1,5 AYSONRA 2 KİLO CİVARINDA KİLO ALMIŞ OLUP GÜÇLENECEKSİNİZ AMA UNİVERSALLA YAPIN BU İŞİ DİĞERBAZI ÜRÜNLERİN CREATİNLERİN DEĞERLERİ DÜŞŞÜK OLUP ETKİ GÖREMESSİNİZ BU DA DOĞRUDUR

10. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    Re: KERATİN

mesela hangilerinin degerleri düşük?analiz yapan olmuşmu?

11. cherokee

cherokee Üye

Beğenileri:
    127
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yük.Müh.
    Yer:
    Niğde
    Yanlışlık olmasın?????

keratin diye başlık atmışsın daha sonra kreatinden bahsetmişsin???
    Keratin, saç, tırnak, boynuz, kıl gibi üst deri ürünü olan yapıları oluşturan bir çeşit protein. Bundan dolayı herhangi bir gıdada bulunmaz.

Keratinin bir özelliği, kreatin denen maddeyle çok sık karıştırılması. Özellikle sporcuların kreatin kullanması ve bunun da sık duyulmasıyla birlikte, kreatinin popülaritesi, son zamanlarda oldukça arttı. Aralarındaki benzerlik, yalnızca kelime olarak çok yakın harflerden oluşmaları.

Keratin, 150 yıldan bu yana bilinen bir besin bileşeni. Son yıllarda sportif performansa etkileri üzerinde birçok çalışma bulunuyor. Ortalama bir örnek verecek olursak, toplam kreatin deposu yaklaşık olarak 70 kg ağırlığındaki bir insanda 120 g. Günlük kreatin gereksinimi 70 kg bir insan için 2 g. Bu çeşitli besinlerden karşılanabilir. Örneğin balık ya da kırmızı etin 1 kg’ında 3-5 gram kadar kreatin bulunur. Bunun yanında kreatin vücut tarafından da sentezlenir. Aslında bu özelliğinden dolayı gerçek bir besin maddesi olarak da kabul edilmez. Karaciğerde, böbreklerde ve pankreasta kreatin üretilebilir. Bu üretim için arginin, glisin, ve methionin aminoasitleri gerekir. Vücuttaki kreatin deposunun yaklaşık % 95'i kaslarda bulunur. Bunun yanında hazır olarak da satılmaktadır. Ancak kullanmadan önce bir spor hekimine danışmanızda fayda var. Yanlış bir kullanım zarar getirebilir.

Bülent Gözcelioğlu
    BilTek TUBİTAK

oguzaltindal, residente_calle, Akay ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  12. B3RkOvi

B3RkOvi Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Bu urunu kullaniyorum gayet iyi

Yalniz su veya uzum suyuna degil de daha koyu seftali suyu yada kayisi suyu ile cok daha iyi oluyor.Guardbodynin dedigi gibi koyu olmayan sivilarda dibe cokuyor.
    Etkisini yuklemeden sonraki hafta hissetmeye basladim.Yuklemeden sonra 5 gram antreman oncesi 3 gram antreman sonrasi (aksam yemeginden sonra) tuketiyorum gayet guzel.

13. zaguda

zaguda Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ben creatin kullanmaya yeni baslicam universalin 1000gr olanndan aldim..Ayrica kilo vermeyede calisiyorum yukarda anlatilan yukleme olayini pek anlayamadim bunun nasil yapilacagini anlatabilir misiniz?

_Fırat_ bunu beğendi.
  14. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Yeni bir sipariş verdim, ******'den, 1000 gram Universal creatine 95 YTL. bu fiyata eve teslim kargoda dahil, bence çok uygun fiyat, aklınızda bulunsun.

tolstoy bunu beğendi.
  15. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    fiyat biraz pahalı değilmi karasan?gittigidiyor üzerinde daha güzel fırsatlar var.ben en son prolab aldım ve bugune kadar kullandıklarımın içinde en iyisi...

16. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Selam Guardbody, bana birde kredi kartıma peşin fiyatına 6 taksit yapması uygun geldi.
    Gittigidiyorda, satış yapan her firmaya güvenemiyorum açıkcası, prolab çok iyi marka, bilsem onada bakardım, sizden ricam, beğendiğiniz ürünleri muhakkak yazın foruma, ben mesela o konuda kendimi beğeniyorum, Arnold'ın ansiklopedisi olsun, ucuz ürün satan bir dükkan, muhakkak bas bas bağırıyorum, herkes bilsin diye ;)
    Prolab dedin içime kurt düştü, neyse bir dahaki sefere, ama creatine anlamında 6 ay ben birşey almam!!!

17. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    prolab kutussu henuz yarılanmadı bile ama ben şimdiden cee siparişi verdim.bazı araştırmalar fiyasko bir urun olarak nıtelendiriyor.deneyıp yazarım sonucları.

18. gidici

gidici Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    yarışmacı
    Yer:
    istanbul
    arkadaşlar universal ekmek çıkarsa yiyin su cıkarsa için yarar emin olu..rahat olun;)

19. DİGİMAX

DİGİMAX Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    İNTERNET CAFE
    Yer:
    SAMSUN
    bende ilk deneyimimii prolabdan kullanmak istedim ve gitti gdiyordan 2 li kampanyalı ürünü aldım 54 milyona inşallah fayda eder..

20. joker23

joker23 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    bende universalden sipariş verdim bakalım kullanıp yazarım bende.animal cutsla kombine etmeyı planlıyorum...

Sayfayı Paylaş