Universal BCAA 2000

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve Despo tarafından 10 Mayıs 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

98,1%
  2. orta karar

1,6%
  3. başarisiz

0,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka

BCAA 2000

Next to protein, amino acid supplements may be the most important supplement for all bodybuilders. And when it comes to the various aminos, few others can compare to the importance of branched-chain amino acids (BCAAs) and BCAA 2000.

In fact, for the bodybuilder, BCAA 2000 may very well be the most important amino acid product you ever buy. There’s nothing fancy or trendy about BCAA 2000. Over the years, the BCAAs found in BCAA 2000 have been studied extensively for their dual anabolic and anti-catabolic activities. You read that right, BCAA 2000 is both anabolic and anti-catabolic.

BCAAs are anabolic because of their ability to:

(1) significantly increase protein synthesis;

(2) facilitate the release of hormones such as growth hormone (GH), IGF-1, and insulin; and

(3) help maintain a favorable testosterone to cortisol ratio.

BCAAs are also remarkably anti-catabolic–BCAAs can help prevent protein breakdown and muscle loss. During intense training or strict dieting, muscle loss becomes a real issue. That’s why you need to supplement with BCAA 2000.

BCAA 2000 has been a leading branched-chain amino acid supplement for nearly a decade. It’s a proven amino acid supplement that works. Each serving provides nearly a gram of leucine and valine along with isoleucine. Plus, BCAA 2000 comes with nutritional co-factors designed to improve the overall effectiveness of this product. No other product can match its purity or efficacy.

While serious bodybuilders should use BCAA 2000 all year round, there are certain times when BCAA 2000 use is absolutely critical. During periods of particularly intense dieting or training (i.e., when caloric intake is reduced or when energy expenditure is increased), BCAAs can be even more important. During these times, there’s a great risk for muscle loss due to (1) a decrease in the rate of protein synthesis and (2) increase of proteolysis. BCAA 2000 can help ensure that neither of this occurs. In fact, BCAAs can actually be oxidized for energy during a calorie-deficit diet. Studies have actually examined the role BCAAs play during weight loss. In one landmark study, elite athletes on a diet supplemented with BCAAs. The BCAA group showed the greatest weight loss and decrease in bodyfat percentages.

So if you are a competitive bodybuilder, and your goal is to reduce bodyfat while maintaining lean body mass, you can’t afford to train without BCAA 2000.

Nutrition Facts
    Serving Size: 4 Capsules
    Servings Per Container: 30

Amount
    Per Serving % Daily
    Value*

Vitamin C 10 mg 17%
    Riboflavin (B2) 1.7 mg 100%
    Pyridoxine (B6) (HCI) 26 mg 1300%

Average Amino Acid Profile Per Serving
    L-Leucine 934 mg
    L-Isoleucine 135 mg
    L-Valine 934 mg

*Percent Daily Values are based on a 2,000 calorie diet.

Ingredients: Dicalcium phosphate, magnesium stearate, gelatin, stearic acid.

Recommended Use: Take 4 capsules daily, or as directed. For best results take 2 capsules 45-60 minutes before training and 2 more capsules 15-30 minutes after training.

2. B3RkOvi

B3RkOvi Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Bu urunu turkiyede hic mi yok ?? :) niye yok ?

3. hulk216

hulk216 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Endüstri mühendisi
    Yer:
    KIBRIS
    Kıbrıs'ta öğrenciyim,10 aydır body yapıyorum boy 1,75 ; kilo 73 daha önce Twinlab sıvı amino+perfect creatine 1300 gr bitirdim bayağı faydasını gördüm.( yaklaşık 4-5 kg aldım Kas olarak) ama sıvı aminoasidi bayağı bi kötülediler bana.... Ciğerleri parçalıyomuş felan die!! bende O yüzden bu sefer Whey protein+creatin+L-Glutamine 3'lüsünü.... yada whey protein+creatine+BCAA 3'lüsünü deneyacem!!! Acaba hangisinden daha fazla verim alırım?? ve Nie? ( bu arada amacım hacim yapmak şu an için)
    yardımcı oursanız sevinirim...

4. fatax06

fatax06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ticari araç şöförü
    Yer:
    ANKARA
    creatin+L-Glutamine +BCAA 3'lüsünü dene bunun üsdüne hiç bir ilaç bilmiyorum . bilen birinide bilmiyorum . eyer sürekli bir iki gün dinnen meye vakit ayırmıyosan performan düşmesinekarşı da sana hakkı yenmiyecek bir ilaç (animal PAK )idman sonrası bitginli ve ertesigünki istek sizligi yok ediyor.dene ve allaha şüküret.

5. hulk216

hulk216 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Endüstri mühendisi
    Yer:
    KIBRIS
    teşekkürler..

Creatine+glutamine+BCAA üçlüsünde Yeterince Protein desteği olacakmı? benim bildiğim BCAA'da 3 çeşit amino; L-Glutaminde de sadece Saf glutamine var.. bu arada yorgunluk felan olmuyo bende fazla!! çünkü haftada 3 gün giderim... bazen 4e çıkar.. ben Yinede Whey siz olmaz die düşünüyorum kardeş...

6. fatax06

fatax06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ticari araç şöförü
    Yer:
    ANKARA
    bence bidene

bence bidene ve öyle karar ver.yorgunlu kişiye bağlı birşey şu sıra kendini aşmaya çalışmadıgın için yorulmuyorsundur belki bilemem.

7. dentcurl

dentcurl Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    universal BCAA TOZUN rengi nasıl arkadaşlar
    bendeki kül rengi biyanlışlık mı var acaba

8. yasinç

yasinç Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu siteye yeni üye olduğumdan konu açamıyorum o yuzden sorumu burdan sizinle paylaşmayı düşüdüm. sizce tüm amino asit markaları aynı işlevi görürmü aynı kalitedemidir ... ben amıno 3000 Met-Rx kullanıyorum bu kalitelimidir acaba . şimdiden teşekkür ederim hayırlı akşamlar

9. oscarmaxwell

oscarmaxwell Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ya arkadaşlar ben bu sitenin yeni üyelerindenim.Size bi sorum olacak.Ben bu sporu 2 yıl yaptıktan sonra 6 yıl ara verdim ve 3 ay önce tekrar başladım.Bu sporu yaptığım süre içinde hiç bir amino asit türü kullanmadım ve kullanmayı düşünmüyorum.Sizde ne derece doğru bişey onu merak ediyorum.Şimdiden teşekürler

10. chapln

chapln Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    5 Sene Amatör Küme de futbol oynadım ancak bıraktım. Sporcu kişiliğim vardır. 6 aydır da BB yapıyorum gelişme gözle görülür, misal kol 31 den 35.5e geldi(hedef39) ve son 2 ayda güzel bi diyetle karın kaslarını düpedüz ortaya cıkarttım cok şükür. 6 aydır kullandıgım sadece protein ve amino tabletler. Ancak başlangıc seviyesine gore aldıgım verim yetmiyor diyebilirim,weightlifter daha fazla büyümek için, ögrenci bütçesini de göz onune alarak,önümüzdeki hacimlenme döneminde:

Protein+BCAA mı?
    Protein+Glutamine mi?
    Glutamine+BCAA mı?

Ya da bu fiyat aralıgındaki başka ürünler mi?(Tavsiyeleriniz)

not: Tabiki protein+glutamine+bcaa süper olur ama ekonomik durum elvermıyor:)

Beslenmem iyidir. Tavuk göğsümü baklagilleri yağsız karbonhidratları yumurtamı eksik etmem, bu konularda azimliyimdir ve taviz vermeyi sevmem.

Teşekkürler Şimdiden!

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 05:29 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 04:26 ----------

Amino+Bcaa yada amino+glutamine de ihtimaller arasında.Cevaplara göre bu hafta içi almayı düşünüyorum supplementleri

11. Ondersim

Ondersim Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38

Bence bunu kullandığın protein tozuna göre ayarlayabilirsin durumlar kısıtlıysa eğer kullandığın protein tozunun içerisinde glutamin az ise ekstradan glutamin almanı öneririm.Protein + amino aslında iyi bir kombinasyon amino nun içerisinde de bcaa olacaktır bir miktar fakat benim sana önerim whey+creatin+bcaa olacak creatin kullanmanı tavsiye ediyorum maddi olarakta seni çok yormayacağını düşünüyorum 50tl civarı bir fiyata 300gr creatin alabilirsin o da seni 1 ay götürür tahminimce zaten 1 ay kullanıp ara vermende gerekiyor 1-2 hafta.

12. konstan789

konstan789 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    bu ürünü kullanabilirisiniz gayet iyi etkisini gördüm

13. antikky

antikky Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Ankette bir manipülasyon var sanki 1265 çok iyi oyu almış.

Sayfayı Paylaş