Universal AnimalCut Hakkında Bilgi?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve WolfSoN tarafından 19 Nisan 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. WolfSoN

WolfSoN Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba arkadaşlar, 8 aydır düzenli olarak Fitness yapıyorum ve başladığım kilo 127.5'tu.Şimdi ise 88.5 kilodayım,boyumda 1.76 yağ oranım %25lerde .Başladığım günden beri L-Carniten desteğine devam ediyorum.Son 2 aydırda weider amino 2200 kullanıyorum.Fiziğim gayet düzgün bir hal aldı gerçi Haziran başına doğru sizlerle gelişimimi paylaşmak istiyorum.Hocam Hydroxycut önerdi formdada kullanan hatta kullanım evrelerini anlatan arkadaşlarımız vardı.Ama ne yazıkki yurt dışından getirilebiliyor ve kargo ücretiylede birlikte bana çok maliyetli oluyor.Şimdi AnimalCut araştırdım ve gerçekten içindekilerle birlikte faydası olabileceğini düşündüm.Eğer aramızda kullanan varsa ve bana biraz tecrübelerinden bilgi evrirse çok sevinirim.Birde piyasada ciddi bir fiyatla satılıyor 138ytl gibi bir fiyat fiyat konusundada bilgisi olan varsa çok memnun olurum.Vereceğiniz bilgiler ve yardımlar için şimdiden teşekkür ederim.

2. WolfSoN

WolfSoN Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar hiçmi kullanan veya bilgisi olan yok :(

3. OVERCOME

OVERCOME Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Engineer
    Yer:
    Adana
    Bende araştırdım bu animalcuts ı fakat fiyat olarak biraz fazla digerlerine nazaran . Benim antrenman hocam hydroxycut ı önerdi .. Fakat animalcuts ta iddialı oldugunu söyledi .. Acıkcası bende kararsız kaldım ..

4. ANUNNAKİ

ANUNNAKİ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    MEDYA
    Yer:
    ISTANBUL
    Kullanılımda günde iki paket diyor ama bir seferde mi iki paket o belli değil... Eğer ayrı zamanlarda birer paketse, ne zamanlar...Bilen biri varsa, yardımcı olursa sevinirim

5. B3RkOvi

B3RkOvi Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    3 hafta kullanip 1 hafta ara veriyosun..Bos mideye (sindirimi kolay olmasi icin)
    1 Paket antremandan 30 dk once digeride ogun arasi alinabilir. (diyet sart tabi).
    Bence antremandan 30 dk once alinmasi (1 pak) yeterli. Yinede sen bilirsin.Kardiyo calismalisin.

6. soldiereye

soldiereye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    arkadaslar ben animal cut ı aldım kullanıyorum ve cok memnunum sbah ac karnına alıyorum bide spora gitmeden 1 sa once cok guzel bir ürün tavsiye edebilirim

7. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    sarc4stic kullanıyordu, o sonuçlardan memnun sanırım..
    Bende sipariş ettim lipo6 ve animal cuts, önce lipo6 içicem üstüne de cuts, cuts diüretik işlev de görüyor su da atıyor..

8. mankiw

mankiw Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    walla benmde paketin bitmeisne 2 poşet kaldı, ben düzenli kullanamdım yedikelrme dikkat etmedin , ama şunu söliim gerçekten vucuttan su atıyor, walla normald pek wc ye çıkmam ama budna sora gittiğim her yerde wc aramaya başladım:)

9. mankiw

mankiw Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    tabi yanlış anlaşılmasın ole aşırı bişi yok , en fazla günde 1-2 kere daha faza wcye çıkarsınız:D

10. soldiereye

soldiereye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    bende okadar tuvalet aratıcak kadar bisey olmadı cok su içmeme rağmen su atma olayıda var bide gercekten karbonhidret isteğini azaltıyor normalde fitness tan snra cok acıkırım ve hemen yemege saldırırdım onuda ortadan kaldırdı simdi cila olarak:D clenbuterol dusunuyorum

11. soldiereye

soldiereye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    excursion lipo ile animal cut ı beraber nasıl kullanıcanı cok merak ettim kardesim?bence ikiside aynı işlevi goruyor lipo veya anımal cu ın yanında kor aspirin, kafein veya clenbuterol eger kalbin sağlamsa kullanman daha yararlı olur bence

12. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Hayır ikisini bir arada kullanmayacağım, önce lipo 6 kullanacağım, o bitince cuts..
    Clen'e de gerek yok bence, sıcaklarda fazla yormaya gerek yok bünyeyi..thums:

13. CEMS22

CEMS22 Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İZMİR
    slmlar.. valla bende 2 pak bir arada idmandan 30 dk önce attım caffeyle ama benim bünye biraz değişken 1 kilo bile vermedim hergün 45 dk kardio yapmama rağmen... ilaç bitti,bittiği gün sakatlandım 2 hafta idman yapamadım 4 kilo verdim üstelk dietide bozmuştum.. ya bu sonuç neticesiyle bence tamamen bünyeyle alakalı alacağın etki.. herkese sayglar :D

Sayfayı Paylaş