Universal Animal Pump

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve B3RkOvi tarafından 2 Ocak 2007 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 136
    62,7%
  2. Orta Karar

oy sayısı 64
    29,5%
  3. Başarısız

oy sayısı 17
    7,8%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 129 üye.
  1. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    Murat 312 sordugun soruyu hangi başlıkta sormuşsun?

Ayrıca animal pak kullanınca neden sarkma yaşıyasın sonuçta özel bir vitamin ürünü,bundan sonra animal pak başlıgından devam edin.

2. purulence

purulence Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    System Tech.
    Yer:
    Ankara
    saydam ben animal pak başlıgında bi soru sormuştum fakat sen pump başlıgında devam etmemi istedin.pump başlığına yazdım yaklaşık 2 ay oluyor fakat pek tatmin edici bir cevap bulamadım.eğer bilgin varsa yardım edersen sevinirim..

3. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    Ben başlık düzenlerinin karşmaması için söyledim.

Şuan elimde pump var ama hala daha başlıyamadım ama kullanan arkadaşlarım çok memnun.

4. purulence

purulence Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    System Tech.
    Yer:
    Ankara
    ben kreatin monohidrat kullandım ve açıkcası nerdeyse hiç bi sonuç alamadım.bu yüzden no ve pump ürünlerine yönelicem de,animal pump işe yararmı o yüzden merak etmiştim..

5. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    Bence pump la dogru tercih yapmış olursun,omuz sakatlıgım bitince bende kullanıcam bu konuda arkadaşlarıma güveniyorum.

purulence bunu beğendi.
  6. viperking

viperking Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    Bu tür Pump ürünleri için en büyük çekincem damarların genişlemesi, sonuçta daha geniş damar demek kalbin daha fazla kan pompalayarak yorulması demek. Uzun vadede sizce ne kadar sorun olur?

sadece 1 paket alıp1 ay kullandıktan sonra vücut kendini toparlayabilir mi?

7. alexfethiye

alexfethiye Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Turizm
    Yer:
    Fethiye
    İlk kutuyu bitirmek üzereyim
    Antremanlarda gerçekten yorulmak bilmiyor insan,Pump etkisi çok iyi,herhangi bir yan etkisini görmedim,
    En iyi etkiyi aç karnına alındığında gösteriyor ürün kullanımında da bahsetmiş,ne zaman midem doluyken aldıysam etkisi %50 azaldı,Antremandan 30-45 dakika önce alıyorum,o antremana doyamıyorum:) slondan çıkmak gelmiyor içimden:)

8. glorious1907

glorious1907 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    dış ticaret
    Yer:
    İstanbul Kadıköy
    5.ay için fazla mı gelir ? yaza daha hacimli girmek istediğim için mart başı(5.ayım) yada mayıs başı(7.ayımda) kullanmak istiyorum , ikisindede ağır gelir diyorsanız seneye yazdan sonra kış dönemi için başlayacağım.

görüşleriniz nelerdir ?

9. kenan_23

kenan_23 Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    28

bu siteden hiç alışveriş yaptınmı

10. batgun

batgun Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    0
    geçeng ün aldığım supplementlerin içinden deneme sample olarka çıktı kullandım.birkere tablet olarak atıldığı için sıkıntılı.

Pump etkisi gerçekten var.tamda biceps günüme gelmişti pump etkisini hissettim.
    Ama Noxplode/Sp250 varken bu alınırmı..Ona siz karar verin:)

11. kenan_23

kenan_23 Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    28
    bencreatine yüklemesinden sonra günlük 10 gr creatine ant önc 5 yatmadan 5gr acaba bu üründe creat oldugundan dolayı(miktarını bulamadım) agır mı olur yada buna göremi günlk creat dozunu ayarlayalım

12. LUDA

LUDA Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    ben geçen yıl animal pumpı kullandım..tek kutu 30 paketti... antrenmandan yarım saat evvel üzümsuyuyla içiordum...hele karnım aç ise etkisi muazzam artıyordu..içinde arginin ve ornitin var ayrıca energyrush complex diye bişey koymuşlar...bu maddeler paketi kullandığınız andan itibaren etki verior..yalnız ben 84 kiloydum kutuyu aldığımda,kullanımtalimatlarına birebir uyup kullandım..bir ay sonunda 90-91 kiloydum..yani 6-7 kilo almıştım...beslenme düzenim aynıydı ve yanında optimum gold kulanıyordum ki gold fazla kilo aldırmaz...gücüm ve kilom ciddi artmıştı hem de çok ciddi..ağırlıklar gözüme oyuncak gibi geliordu ve beni hırs basmıştı..sonra bu kilo artışının sebebinin porsiyon başına aldığım 3grlık creatin olduğuna kanaat getirdim..antrenman yapmadığım günlerde kırmzzı kapsül hariç aç karnıma alıordu...30 gün boyunca aralıksız hergün 3 gr kreatin yüklemiş oldum kendime..bolelikle hem gücüm hem kilom artmıştı..ama kutu bitince ara verdimve golda devam ettiğim ve vücut 2hafta bile değil tam ongün içinde kreatini yani topladığı suyu dışarı attı ve 86 kiloya düştüm..ayriyetten sönmüştüm..o günden beri kreatin kullanmamaya yemin ettim..ama az da olsa kas kazanmıştım..şunu unutmayın protozunu bırakırsanız sönmezsiniz ama kreatini bıraktığınız anda muazzam sönüyorsunuz..

ferdiakpinar bunu beğendi.
  13. LUDA

LUDA Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    bırakınca ayriyetten gücüm de de azalma oldu..bu yüzden pre-workoutlara karşı şüpheyle bakıorum..ama zaten bunları ara verip kullanmak gerekior tekrar başlasam şimdi pumpa aynen kilo alıp gücüm artacak ama bırakınca tekrar vücut o suyu atıcak..ama uzmanlar şunu söylüor, creatin kilo aldırıor ama gücü arttırıp antrenmanları daha verimli hale getirdiği için bir miktar kas kazanımı da yapıor diorlar..ama sakın aldığınız kiloya bakıp ''ben yağlı da yemiyorum demekki kiloyu kas olarak aldım ''demeyin çünkü aldğınız su kas değil...kendinizi kandırmayın...

cbehen ve kenan_23 bunu beğendi.
  14. prontobasso

prontobasso Üye

Beğenileri:
    319
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Ara verip kullanman gerektiği yazmıyo paketin üstünde, stac için ara verin yazıyor ama pumpta böyle bir ibare yok.
    Ben açıkçası pumpa ara vermeden kullanıyorum ve çok memnunum, ayrıca vücudun tuttuğu su güç kazanımını destekliyor. içinde bulunan kreatin komplexinden ötürü vücutta hafif bi su tutması yaratıyo evet ama o suya da ihtiyacı var kasların özellikle bulk döneminde.
    Doğru bir beslenme ile pump kullanımı esnasında aldığın bikaç kiloyu sabitleyebilirsin.
    Kullanımı bıraktıktan sonra, kullanım öncesinde kaldırdığın kiloların daha fazlasını kaldırıyo olman lazım, kullandığın dönemdeki son haftana oranla güç kaybı tabii ki yaşayacaksındır, ama kullanmaya başlamadan önceki döneminle kıyaslama yaparsan her harekette kaldırdığın kiloların bariz değiştiğini farketmişsindir.

15. LUDA

LUDA Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Tabii şurda dediğin doğru,kullanımı bırakır bırakmaz güçte net bi düşüş olmuo ancak yorgunluk ortaya çıkmaya başlıo sadece yavaş yavaş..pump kullandığım günlerde antrenman bitio diye üzüldüğümü bilirim..ancak pump kullanırken güçte yakaladığın top seviyeyi bidaha göremiyosun..ara vermekten kastım şu..genelde bu tarz ürünlere 1-2 hafta ara verin derler..tekrar o muazzam pump etkisini alabilmek için..tabbii sen de etki azalmıorsa devam et..bu iyi bir şey...ama sen de bırakınca fark edeceksin 15 gün sonra söndüğünü göreceksin..bu da motivasyonu düşürüor..

16. prontobasso

prontobasso Üye

Beğenileri:
    319
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Doğrudur,
    valla ben güzel beslenmediğim günlerde bile iyi program çıkaramıyorum psikolojik olarak, 3 gün salona gitmesem üstüste küçülmüşüm gibi geliyo gözüme.
    Bi yerden sonra artık alışıyorsun, biliyorsun ki bu geçici birşey. kazandıkların sende ve uzun dönemde, yediğin her parça tavuk sana kas olarak geliyor. Bunu düşünüp morali düzgün tutmak daha da hırslanmak lazım :)

17. LUDA

LUDA Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    neyse konumuz olmamasına rağmen sana bişey sorucam..animal stack kullanmışsın..faydası nasıl nasıl bir ürün ??pump ile kombin ettinmi??pump niye daha pahalı???yoksa ben mi yanlış biliorum???

18. prontobasso

prontobasso Üye

Beğenileri:
    319
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    3 dolar fark var aralarında birinde 21 paket var birinde 30 3 dolar fark odur heralde :D
    evet pump ile kombine ettim stak çok başarılı bir ürün bi yere yazmıştım nedenini kopyalıyorum buraya.
    Animal stac: bu arkadaş vücuttaki kullanılabilir doğal testosteronu artırmaktan sorumlu, genetik olarak salgıladığımız doğal testosteron'un kullanım oranını %90 lar seviyesine çıkartıyor. Kullanılabilir testosteron arttığı zaman hem güç artışı hem protein sentezi artıyor.
    vücudumuza aldığımız günlük proteinin sadece bi kısmını kullanabiliyoruz yani vücut sadece bir bölümünü sentezleyebiliyor bu sizin vücudunuzun protein sentezi kapasitesiyle alakalı. Animal stak kullandığınızda artan kullanılabilir doğal testosteron seviyenizle beraber bu sentezleme de artıyor, yediğiniz proteinden çok daha fazla verim alıyorsunuz, bence yine olmazsa olmazlardan bir tanesi.
    demişim ben inanılmaz faydasını gördüm.
    3 hafta kullanıp 1 hafta off veriyorsun.

19. viperking

viperking Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    Uzun zaman önce creatin olarak GNC nin momo hyradte ını almıştım ancak hiçbir faydasını görmedim.

Daha sonra Optimum'un Pre-Load complex ini aldım, creatinin yanında glikoz yüklemesi de yaptığında antremanda acaip bir enerji veriyoru. Kullanım sırasında dietime uyduğumdan kilo artışı ve su tutma gibi durumlarla da karşılaşmadım.

Ürün bittikten sonra hafif bir güç düşmesi oldu. Ama sanırım bu işlerde psikolojik yönde çok fazla. İnsan suppelemnt alırken işe yarayacağını düşünüp zihini ona göre hazırloyor çünkü. Bunu denemekk için antreman öncesi öğünde bal-krep-ceviz vb enerji verici doğal ürünler tükettim ve antremanda daha önce girmediğim ağırlıklara girebileceğime kendimi inandırdım, ve sonuçta gerçekten öyle oldu.

Pump ve stack kullanıp çok memnun kalanlar var. Hatta bende önümüzdei ay stack+oump kürü yapacaktım ama bu ürünlerin hormon içerdiğine dair yazılanlar ve diğer yazılan etkiler beni açıkça korkutuyor. vücudun creatin ile su tutması sizce ne kadar sağlıklı? Veya no2 ile damarları genişletmek? Ya da vücutta olması gerektiği kadar salgılanan bir hormonun daha fazla salgılanmasını veya etkisinin artmasını sağlamak ne kadar güvenilir? Tabii ki kas gekişimine etkileri olacaktır ama su tutarak vücudun elektrolit dengesini bozmak, n20 alarak damarları genişletip kalbi daha fazla kan pompalaması için yormak, testo mitarını artırarak hormon dengesini bozmak? Şimdi olmasa da uzun vade de bunların yan etkileri hepimizde ortaya çıkacaktır.

Hiç supplement kullanmayıp doğal yoldan çok fazla protien içeren diyetlerin bile ileride kanser, bağarsak hastalıkları, cilt hastalıkları etkileri varken bu kadar ağır supplementleir kullanmak beni cidden kokutuyor.

20. SForever

SForever Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar, Animal Pump'ın yan etkileri arasında sivilce yapması var mı acaba? Yüz bölgesinde.. Başına böyle bir şey gelen var mı ?

Sayfayı Paylaş