Universal Animal Pump

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve B3RkOvi tarafından 2 Ocak 2007 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 133
    63,3%
  2. Orta Karar

oy sayısı 62
    29,5%
  3. Başarısız

oy sayısı 15
    7,1%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 126 üye.
  1. serdar maral

serdar maral Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    şu hap yutma sorunum olmasaydı mutlaka denerdim bu ürünü ama gel gelelim hap yutamıyorum abi resmen gırtlakta takılıp kalıyo.en iyisi toz ürünlere yönelmek olacak(yada toz haline getirip suyla karıştırsak olurmu acaba ?varmı hiç böyle kullanan beyler)

2. gameover

gameover Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    pumpın hapları insanın gözünü korkutan bazı amino asit hapları gibi değil boyut olarak. yutması gayet kolay ve küçük haplar.

AngryHun bunu beğendi.
  3. m_kemal

m_kemal Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    kayseri
    1 sene önce animal pump ı kullanmıstım ve cok memnun kalmıstım.ama bu yorumlardan sonra tekrar almaktan cekındım.hatta 1 aydır no xplode kullandım ve cok bısey hıssetmedım güç artışı bakımından.sımdı tekrar pump almayı dusundum ama yorumları gorunce kararsız kaldım.acaba pump mı alsam yoksa stak mı?

4. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    463
    Ödül Puanları:
    93
    mp assault öneririm kendim kullanıyorum.
    salonda weider muscle freak kullanan bi eleman var o da ağırlıkları arttırdı etkisi iyi diyor ama parasıda gayet iyi :)

5. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri:
    2.501
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul/Fatih
    C.tesi günkü göğüs ant.da öncesi kullandım bir servis...
    Çok değişiklik olmadı ağırlıklarda , uzun süredir aralıksız ant.yapmamın da etkisi vardır belki de...
    Pump etkisi ise mükemmel değil , ben aynı etkiyi AAKG ile de yakalıyorum hatta daha iyisini yakalıyorum...

Ama yine de Aradan zaman geçsin tekrar şans vermek lazım...

AngryHun bunu beğendi.
  6. Ahmt9

Ahmt9 Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    28
    deneyen varmı arkadaşlar bir yorum lutfen arayış içindeyim :)

7. mert55

mert55 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar lütfen bana bi yardımda bulunun lütfen Universal Nutrition Animal Pump 30 Paket almayı planlıyorum ve alıcam ama kreatin olarak ne önerirsiniz bu zaten 140 tl falan alacagım yerde max 200 bütce ayırdım kreatin olarak aynı markamı olması lazım yoksa farklı mı olması lazım ve hala memnun olan varsa bizimle paylaşırsa sevinirim ben yorumları okumaya devam ediyorum

8. gameover

gameover Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    ant. öncesi animal pumpı çakabilirsiniz beyler sıkıntı yok :) isteyen antrenman sonrası glutamin alsın, isteyen kreatin, isteyen protein. hedefe göre değişir. mesela ben şu an definasyon takıldığım için pro. tozunu bıraktım. ant. sonrası bi likit amino çakıyorum yarım saat sonra yemek yiyorum direkt. kas kaybı istemeyen glutamine takılsın ant. sonrası iyi olur.

9. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    animal rage kullanabilirsin:)dumbelllls

10. Du Hast

Du Hast Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Bulk dönemimde supplement kombinasyonuma 3 kutu şeklinde ekleyeceğim bu ürünü.Neredeyse memnun olmayan arkadaş yok.

11. mert55

mert55 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    2 ay sonra tekrar basladım bugün ürünü 2. kullanısımdı fakat anlamadım boynum kızardı ve nefesim hafiften daraldı sebebi stresten yada öncelikle yaptıgım özel mekik programını hep 5 er daha arttırdım ondanda olabilir ama napsam arkadaslar 1 gün arayla mı kullansam ? ama verdiği güç 2. gün olmasına ragmen cok iyiydi ilacı proteinden sonra alıyorum bi yerde mi hata yapıyorum napıyorum bi bilgi verirseniz cook sevinirim

12. hadesmania

hadesmania Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Ankara
    arkadaşlar bu konudaki son mesajlardan; ürünün içeriğinin kesinlikle değişmediğini sadece boya ile ilgili bakanlık izni olmadığından kapsüllerin renksiz olduğunu anlıyoruz doğrumudur?
    peki bu kapsüller türkiye de mi değiştiriliyor yoksa yurtdışında türkiye ye özel bu şekilde mi imal ediliyor?

13. gameover

gameover Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    hadesmania doğrudur ve 2. soru için tabii ki doğru cevap b şıkkıdır ;)

14. hadesmania

hadesmania Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Ankara
    teşekkürler cevap için gameover bakalım sipariş verdim biraz önce kullandıktan sonra yorum yaparım.

15. Crews

Crews Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    13
    selam nitrik oksit testise giden damarların genişlemesinde etkili oluyormu bu soruyu şu yüzden soruyorum eğer oluyorsa kısırlığa yol açıyormuş diye okudum bir sitede içime kurt düştü

16. gameover

gameover Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    sevgili Crews,

çocuğu olan bir sürü vücutçu var. onlara bişey olmamışsa biz amatörlere inan hiç bişey olmaz. rahat ol ;)

hatta tam tersi olarak argininenin cinsel işlevlere çok büyük faydaları var. sperm kalitesinden tut ereksiyonsal bozukluklara kadar.

sevgi ve saygılar.

Crews bunu beğendi.
  17. Ahmt9

Ahmt9 Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    28
    Gelelim Animal Pumpa yorumlarıma bugun 9. u paketi içtim c4 kullanıyordum bundan once bence Toz olması bi artı aroma oluyor insanı baysa bile miğde bulanmıyor ama bu haplar hemde acken butun idman damagımda midemi alt ust ediyor allahtan bünyem sağlamda kusmuyorum.

Bu açıdan puanım 10/4

Verdiği enerjiye gelirsek C4 kullanırken Gainerde kullanıyordum kilolar zaten artıyordu ama Gaineri bırakmama rağmen animal pumpda kilolarda Azda olsa bi artış oldu .

Bu açıdan puanım 10/8

Sınırları zorlama ve dikkate gelirsek 8 arkadaş idmana gidiyoruz hep guluyoruz ama hareketi yaparken başka bi gezegene yolculuga çıkıyorum bu çok iyi. Ayrıca bugun hiç yapmadıgım halde şaşırtmak için Deadlift yaptım aynanın karsısında kendimi ağırlıgı kaldırırken gorunce insanlıktan cıktıgımı gordum. mukemmel haz duydum.

Bu açıdan puanım 10/10

Y.J.Malmsteen bunu beğendi.
  18. hadesmania

hadesmania Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Ankara
    Arkadaşlar animal pump kullanırken off günlerde 5 gr kreatin alsak nasıl olur sizce?

19. jameika

jameika Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar pump ve nanox 9 arasinda kaldim ikisini kullanan bi arkadas performan ve etki acisindan degerlemdirebilirmi fiyati goz onunde bulundurmayarak

20. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    Hic anlatmaya gerek yok bence kesinlikle animal pump

Sayfayı Paylaş