Universal Animal Nitro

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve saydam tarafından 10 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

94,1%
  2. orta karar

5,0%
  3. başarisiz

0,9%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 93 üye.
  1. Independent

Independent Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    peki murat bu animoda bi nevi protein gibi biseymi neye yarar aciklarsan sevinirim kusura bakma ben bilmiyorum bu spora yeni basliyorum

2. snnozlm

snnozlm Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
  3. Independent

Independent Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    tskler arkadasim

snnozlm bunu beğendi.
  4. njco2

njco2 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaslar bende bu ürünü alıcam...fakat protein yerine gecer mi proteinim bitti de...bu üründe protein özellikli.. artık protein almama gerek var mı?

5. MuratÖztürk

MuratÖztürk Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Hiç biri birbirinin yerini tutmaz.

6. njco2

njco2 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    bu ürünle birlikte birde pro kullanmalıyım yani..

7. exests

exests Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    -Dostlar ben şuanda muscletech nitro-tech pro series protein tozu kullanıyorum yanında anımal cut ve anımal nıtro soparıs ettım geldı ancak bu 3 ürünü tam olarak basıl kullanacağımı pek kararlaştıramadım

-Gerçekten bu işte bilgili bir arkadaşın (yada hocalarımızdan) idman zamanı ve indam olmıyan günlerde nasıl ve sırası ile nekadar doz alacağımızı yazarsa benim gibi bu konu hakkında bilgi sahibi olanlara rehperlik etmiş olur

Şimdiden teşekkürler..

Not: yaş 38 boy 1.74 kilo: 73 göbekte hafif yağlanma

8. Mythe

Mythe Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle size tavsiyem animal nitroyu protein tozuyla üstüste içmemeniz.kullanım önerim şudur.antrenmandan 30 -45 dak önce animal cuts 1 poşet.(ayrıca animal cutsu sabah kalkınca almanız lazım yani günde 2 kez.21 gündede kutunun bitmesi gerekiyor.)
    antrenmandan yaklaşık 15 20 dakika sonra yani duş vs.. giriyor araya bu zaman diliminde animal nitroyu alabilirsiniz.gün içindede protein tozunu kullanaiblirsiniz.özellikle yatmadan 2 saat önce vücut o gün yaptığınız çalışmanın sonucunu verirken yani dinlenirken kullanmanız.bunun nedeni vücut o gün çalıştırdığınız bölegedeki tahribatı ve hasarı yüksek kaliteli whey proteiniyle beslemeniz.illa antrenmandan sonra alnıcak die bişi yok.zaten animal nitroyu alıyosunuz.amino asidinizi yani..protein tozuda amino asit tozu olduğu için aynı anda yükleme yapmanız sakıncalı olaiblir ve böbrek karaciğeirnizi yorabilirsiniz.ki nitro yeterince güçlü bi amino kombinesidir.antrenman sonrası için yeterli olacaktır.göbekteki yağlanmanız için öncelikle beslenme düzeninizi kurmanızı öneririm ve 30 45 dakika süresinde cardio çalışması.nabzınızı yaşınıza göre hesapladığımda cardio çalışması sırasında 110 ile 127 arasında atmalıdır.bu sizin yağ yakım nabız aralığınızdır.buna en başta uyacağınız takdirde vücudunuz sağlıklı biçimde yağ yakacaktır.koşmanızı tavsiye etmem sadece bu nabız aralığını yakalayacak şekilde tempolu yürüyüş tavsiye ederim.ama unutulmamalıdırki sağlıklı bi diyetle hem kendinizi ii hissedersiniz hem kullandınız ürünlerden maximum verim alırsınız hemde hedefiize kısa sürede ulaşırsınız.
    spor dolu günler....
    Fitness Eğitmeni E.G.

muti5757, cengizhayati, eyelander ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  9. exests

exests Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    -Çok net ve anlaşılır anlatmışsınız bana inanılmaz yardımcı olacak bir yazı olmuş çok teşekkürler Mythe

10. does_luck

does_luck Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kardess sanırım sana anımalın nıtrosunu tavsıye etmıs hocan.nıtro ıyıdır vucuda hacım kazanmak ıcın bıde damarları cıkartır.banada hoca tavsıye ettı anımal cutsla anımal nıtro aldım bende ama cutsı bıraktım nıtoryuda bırakıcam bırraz kullandım ıcınden.eger alcaksan sana temın edebılırım bendekılerı satıcı olarak dusunme aldım kullanmıorum bı sakatlık yok yanı.kelepır mal gb dusun ::Dha yok ben kendım alırım dıosan yag yakımı ıcın anımal cuts al.yanındada nıtro al kı kasdan da kaybetme.eger tansıyon problemın varsa ne benden nede baska bı yerden ıkısınıde alma kolay gelsın.

11. marsfield

marsfield Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    avustralyadayim su anda, burda bunun yasaklandigini ve artik satmadiklarini soylediler, ama orjinal sitesinde hala var gozukuyor, ben de almak istedim fakat baska bir marka onerdiler, bilginiz olsun, bilmiyorum ne derece dogru.

12. doqukaaN

doqukaaN Üye

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Istanbul
    Bende sağlam bi amino asit almak istiyorum.

Animal serisinden veya Başka Markalardan önerebileceğiniz etkili bir Amino Asit var mı ?
    Kaç gündür araştırıyorum ancak hala karar veremedim çok kararsızım.

Önerileriniz için Teşekkürler.

13. TT

TT Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Bende sağlam bi amino asit almak istiyorum.

Animal serisinden veya Başka Markalardan önerebileceğiniz etkili bir Amino Asit var mı ?
    Kaç gündür araştırıyorum ancak hala karar veremedim çok kararsızım.

Önerileriniz için Teşekkürler.

bu sağlam bir amino asittir fakat daha önce amino kullanımın olmadıysa daha soft bir aminoasit kullanmanı tavsiye ederim

doqukaaN bunu beğendi.
  14. doqukaaN

doqukaaN Üye

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Istanbul
    150 tablet kadar Universal 2700 kullanmıştım.

15. leovaldez

leovaldez Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar elimde animal nitro amino asit + ultimate muscle juice var (protein değeri yüksek) bu ikisini antrenmanlarımda nası kullanmamı tavsiye edersiniz ?

16. efee

efee Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    sayın mythe izninizle bir sorum olucaktı, proteın tozlarını ne kadar kullanmak gereklı yanı gunde 1 kere kullanıyorum nıtrotech proyu ve gh max tende gunde 3 tablet alıyorum bıde multıvıtamın falan, bunları ne kadar kullanıp ara vermelıyım bazıları 3 ay kullanıp 1 ay ara vermek lazım dıyo pekı o 1 ay arada ne kullanıcam? karacıgere ve bobreklere zararı varmı bu supplementlerın?
    şimdiden teşekkürler..
    :)

17. darqclown

darqclown Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Selam herkese,

Arkadaşlar, Nitrodaki kapsüllerin hepsini üzüm suyunun içine döküp karıştırarak içsek bir sakıncası olur mu???

Kapsülleri yutmak zor geliyor hem büyük hem de o kadar kapsül...

18. tnkt

tnkt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar elimde protein tozu ve creatin var bu urundende sıparıs verıcem nasıl kullanmamı onerırısınız off gunlerde kullanılıormu ayrıca protein olarak optımum gold kullanıorum ıcınde bı mıktar glutamin var ekstradan glutamin almamı tavsiye dermisiniz

19. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    seviyeni belirtmediğin için net bişey diyemem ama bence gerek yok he illada kullanıcam diyorsan hardline 150 gr lık glutamin den alabilirsin tadımlık hesabı protein tozuyla beraber alırsın onuda..

20. tnkt

tnkt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya pekı protein tozuyla bırlıkte nasıl kullanılabılır antremandan once protein tozu antremandan sonra anımal nıtro mantıklı geldı bana ama off gunlerde nasıl olcak haftada 3 gun agırlık antremanı 2 gunde amerıkan futbolu antremanı yapıorum nasıl bı kullanım yapmamı onerırsınız

Sayfayı Paylaş