Universal Animal Nitro

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve saydam tarafından 10 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

94,1%
  2. orta karar

5,0%
  3. başarisiz

0,9%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 93 üye.
  1. kenan_23

kenan_23 Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    28
    animal nitro ile creatine kullanıabilir mi

2. LUDA

LUDA Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    animal nitro ile creatin kullanılır hemde sağlam sonuç alınır düzgün beslenmeyle.. illa animal diyorsanız ve creatin diyorsanız,pump ve nitro ikilisi gayet iyidir..ama cuts ile pump hakikaten çelişkili ürünlerdir...creatin ve yağ yakıcılar bir arada kullanılmaz..cuts sağlam definasyon zamanları içindir tabii ki sağlam kas kütleniz var ise..pumpta ise creatin vardır güç ve volume de artış yaratır,daha çok bulk dönemi içindir..1-2 yıllık bodycilerin definasyonla kaybetçek zamanları yoktur onlar hep bulk peşinde olmalıdır..tabii hedefe göre değişir..

renome ve kenan_23 bunu beğendi.
  3. kenan_23

kenan_23 Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    28

animal cuts la creatine kullanılamaz mı (tabi diğer suppl de var whey glut animal nitro)

4. LUDA

LUDA Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    yağ yakıcılar kaslarındaki suyu atar ve vücudu define bi şekilde gösterir..creatin ise kaslarda su toplatır..kasın yapısı önemli miktarda proteinden ve birazda sudan oluşur...bu konu daha ayrıntılı anlatılabilir ancak creatin güç ve volume içindir..yağ yakıcıların durumu farklı...seb biryandan hacim kazanıp bir yandan da yağ yakmak istiorsun..bu zor ve zaman alır..forumda daha önce bu konu konuşuldu...bence sen illede yağ yakıcı kullanacaksan,creatini iptal et derim...ama forumda başkalarına da sorabilirsin...

5. YSF-JOSEPH

YSF-JOSEPH Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    ben tamda bunu yapmak istiyorum nitro ile cuts tamda bunun için değilmi aslında ? şuanda elimde pak var kutuda daha yarısından fazlası duruyor biraz ara verip 3 lü kombine yapsam daha mı iyi olur istediğim şey için

6. LUDA

LUDA Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    nitro,cuts animal pak olabilir ama pumpı oraya koymayın onun yeri ayrı...paki kahvaltıyla,cutsı antrenman öncesi,nitroyuda antrenman sonrası kullanabilirsin...
    benim mantığıma göre yağ yakıcılar çok gereksiz ürünler profesyonel olmadığımız sürece ama ben hoca değilim..net şeyler söyleyemem...

7. mehme7

mehme7 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    urunun kendı sıtesındekı (proteın tozu ıle bırlıkte) kullanım onerısı "Eğer antrenman sonrası protein tozu kullanıyorsanız Animal Nitro'yu protein tozunu içtikten 45 dakika kadar sonra alınız." degıldır.
    "anımal nıtroyu aldıktan en az 30-45 dk sonra proteın tozunu ıcınız" dır.

tranceaddict bunu beğendi.
  8. LUDA

LUDA Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    evet bu dediğin tam bir muamma adamların sitesinde senin dediğin gibi yazıo ancak ben geçen yıl kullandığımda tarım ve köy işleri bakanlığı onaylı olmasına rağmen arkasında ingilizce yazısını kapatarak türkçe önce toz sonra nitro diordu ve biz de o hatayı yapıorduk..

9. aristokrat01

aristokrat01 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mythe anımal pak ,nitro ve cunt u kombine ettiğini ve iiyi sonuç aldığını söyledin kullanım şeklin nasıldı yanı hangisini nezaman alıyordun ayrıntılı yazarsan cok yardımcı olursun teşekkürler

10. Mythe

Mythe Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    aristokrat01 durum şudur.animal cuts sabah kalkar kalkmaz aç karnına alıyosun. kahvaltıdan 1,5 2 saar sonra animal pakı alıcaksın...antrenmandan önce (yaklaşık 25 30 dakika)bi paket cuts daha alıyosun.antrenmandan 30 dakika sonrada nitroyu alıcaksın.eğer protein tozu kullanıyosan kullandıın tozdan 2 saat sonra nitroyu almalısın.

11. kenan_23

kenan_23 Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    28
    animal cuts aldım içinde mavi kırmızı sarı mavi beyaz haplar var doğru mu

12. MuratÖztürk

MuratÖztürk Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Doğrudur. Bugün bende aldım bitane Muscle Tech Nitro-Tech ultimate glutamine ultimate creatine le kombine edip 1 aylık kür yapmayı planlıyorum.

13. zonekings

zonekings Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    aşcı
    Yer:
    ankara
    o verdigin yabancı siteden nsl alışveriş yapcaz :S nasıl getircekler anlamadım :S

14. MuratÖztürk

MuratÖztürk Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
  15. MJAM27

MJAM27 Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Antrenör
    Yer:
    CALCİUM
    animal serisinin değişik kombinasyonları var ama bende kullandım mavi sarı kırmızı haplar yoktu. sarı ten rengine yakın renkler vardı. ama bu senınkının sahte oldugunu göstermez.

Bu arada animal nitro gercekten verdiğimiz paraya değiyor cutsla beraber kullanımda kesinlikle kullanılması gereken bir ürün kas kaybını önlemek açısından.

16. MuratÖztürk

MuratÖztürk Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Nitroyu kesinlikle tek başına kullanmayın. Protein, Creatine, Glutamine olsun yanında mutlaka.

17. JaM

JaM Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bursa
    evet doğru
    orijinal kutusunda da ilk başta hapları, en az 30-45dk sonrasında da, protein tozunu alın deniliyor

18. wanderss

wanderss Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    nitro

selamlar ben 5 ay sure ile surekli body calışmaktayım bu süre içerisinde her hangi bir takviye almadım ve su an vücudum dinlensin diye 10 gunluk bi ara verdim ve ara sonunda baslayacagım ve baslarkende ANIMAL NİTRO VE ANIMAL MAX KULLANACAGIM kullanacagım buyuk ihtimal ile ve gerekirse ANIMAL PAKTA alayım diye düşünmekteyim bu ürünleri bu şekilde kullanmam faydalı olurmu yada farklı bi tavsiyeniz varmı şimdiden tesekkurler vermiş oldugunuz ve vereceginiz bilgiler için:)

19. Independent

Independent Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar bu animo neye yarar ben 2 aydir body yapiyorum animo almalimiyim bunun acilimi tam olarak nedir??

20. MuratÖztürk

MuratÖztürk Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    2 aylık bi vg ci için ağır sana bu ürün. Beslenmene dikkat etmen yeterli 4-5 ay sonra protein tozundan sonra bu olaylara biyerden girebilirsin.

Sayfayı Paylaş