Universal Animal Nitro

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve saydam tarafından 10 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

94,1%
  2. orta karar

5,0%
  3. başarisiz

0,9%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 93 üye.
  1. B3RkOvi

B3RkOvi Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Tam tersine ben suan cok memnunum
    Antremandan 20 dk once ve antremandan 20 dk sonra kullaniyorum..Memnunum ama daha yeni basladim.

2. ysr

ysr Üye

Beğenileri:
    325
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    salondan
    memnunum derken ne gibi etkiler gördün.bende bi kutu kullandım ama damar genişletici özelliği dışında fazla b,i fark hissedemedim de

3. B3RkOvi

B3RkOvi Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    o mesaji nitroyu aldigim gun yazmistim sonradan hic memnun olmadim protein tozu daha ii ne oyle 9 tane kapsul :):)

4. Vintage

Vintage Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    T.M.
    Yer:
    ISTANBUL/CADDEBOSTAN
    Animal nitro çok spesifik bir amino acid ürünü olmakla birlikte damar genişletici - vasodilatör - özelliği yoktur diye biliyorum ama dayanıklılık ve güç antremanları süresince kullanıldığında güç artışı sağladığından psikolojik olarak böyle bir etki yapıyor olabilir ama dediğim gibi kimyasal yönden vasodilatör bir ürün değil.

5. HELL WATCHMAN

HELL WATCHMAN Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Antrenör,güvenlik
    Anımal serisinden çok memnunum şahsen anımal,nitro,anımal pump, anımal cuts bunları sürekli kullanırım hiç bir problemde yaşamadım şükürler olsun herkeze tavsiye ederim...

6. atacan94

atacan94 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Teknik Öğretmen
    Yer:
    Bursa
    Merhabalar, ben Animal nitro, Universal Nutrition GH-MAX 180 tb, ve Universal Nutrition Animal M stak ve hardline Bipro ve Creapure kombine etmek istiyorum. Bu kombinasyon hakkında görüşlerinizi alabilirmiyim.
    Saygılar, selamlar

7. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    Bence de animal serisi ile yapilacak her kombine basarili olur,herkese tavsiye ederim.

8. atacan94

atacan94 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Teknik Öğretmen
    Yer:
    Bursa
    Merhaba Saydam, aslında benim takıldığım durum şöyle biraz daha açayım. Animal serisinden bende memnunum. Ve bildiğiniz gibi pahalı ürünler. Biraz idareli kullanmak düşüncesindeydim. Yani Animal nitro, Universal Nutrition GH-MAX 180 tb kullanırken, Animal M stak kullanmayıp daha sonramı kullansam diye düşündüm. Üçünü de aynı anda kullanmak daha iyi olur diyorsanız (tecrübelerinize göre) o şekilde de uygulayabilirim.
    Fİkirlerinizi bekliyorum. Saygılar.

9. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
  10. stigmata

stigmata Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Universal gerçekten muhteşem bir ürün.Ancak Türkiye'de fiyatı çok pahalı.Hele animal serisi gerçekten abartı.Ama sonucu size garanti ediyor diyebilirim.

11. kasapoğlu

kasapoğlu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    bursa
    universalın anımal serisi hamllık bence gain fast 3001+ amino 3000 çok temiz derim ben

12. BaMbAmBaM

BaMbAmBaM Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ENDÜSTRİ MÜH. ÖGRENCİ
    harika bir ürün vazgecemedigim tek suplement diyebilirim.... agırlık antremanından 5 dk evvel üzüm suyu ile kullanıyorum.. antreman bitiminden 10 dk sonra gene üzüm suyu ile kullanıyorum... temiz kas icin oldukca güzel... damarlanma müthis.... herkese tavsiye ederim

13. altug1

altug1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    animal nitro ıle ultımate ın bulgarıan trıbulus bır arada kullanıldıgında nasıl bı etkı gosterır sızce?

14. TheExtremist

TheExtremist Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul / Bostancı
    Herkese Merhabalar ;

Ben bu gün itibariyle animal cuts almıştım.Üzerini okuduğumda animal nitro ile kullanılmasının tavsiye edildiğini gördüm.Sonradan forumda da araştırınca dayanıklılık sporları yaparken,veyahut benim gibi fazla yağlardan kurtulup büyüme amacı olmadan define bir vücut elde etmek için yağ yakıcıların yanında aminoasitler de tavsiye ediliyor olduğunu gördüm.Sizin bu konudaki görüşleriniz nelerdir acaba? Şuan 97 kiloyum ve boyum 1.86 kadar ,hedeflediğim ise kısa sürede 90 ve 85-80 arasına inmek.Koşu ve düşük ağırlık çok tekrar bazlı dayanıklılık antremanları yapmayı düşünüyorum.Bu iki ürünü kombine etmem mantıklı olur mu? Animal Nitro kas yıkımını engelleyip sadece yağ yakma konusunda beni hedefe yaklaştırır mı?

15. LUDA

LUDA Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    animal cuts çok profesyonel bi ürün içeriği diğer yağ yakıcılardan çok güçlü bu yüzden yağ yakımında kesin sonuç verir..animal nitro definasyon için sayılı aminoasitlerden..yani gayet iyi, kas kaybı yapmaz ayrıca kilo da aldırmaz...nitrodan gerekli verimi alamazsan antrenman öncesi ve sonrası toplam 2 defa kullanabilirsin..işte ozaman kesin sonuca ulaşırsın..iki ürünü kombine et kesin sonuç..yağlardan arınmış hafif kaslı ve define bir vücut olur..

TheExtremist bunu beğendi.
  16. Mythe

Mythe Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    animal pak animal cuts animal nitro combinesinden inanılmaz sonuç aldım.1 ay içinde hatlarım inanılmaz keskinleşti ve adelem büyüdü kolum gene 41 cm i buldu..bundan sonra bu kombineye devam herkese tavsiye ederim.

aristokrat01 bunu beğendi.
  17. krnkmdd

krnkmdd Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Ben nitroyu suan kullanıyorum Pakla,anımal ürünleri bence mukemmel,idman eprformansım %30 falan arttı. Sımdı Cuts anımal pak nıtro yapmayı dusunuyorum ama yağ yakımı donemınle kullanılması gerekıyor sanırım cuts un cuts hakkında pek bir bilgim yok o yuzden baya araştırıyorum.

18. gorgoroth

gorgoroth Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    bütün animal ürünleri kombine edilebilir ama cuts ve pump asla kombine edilemez.
    edilse bile en iyi sonuçlar alınmaz. birisi su tutar diğeri atar. dengesizlik ise kaslara zarar verir.

19. MUSTAFA ÖREN

MUSTAFA ÖREN Üye

Beğenileri:
    186
    Ödül Puanları:
    0
    inanılmaz etkili arkadaşlar ben çok memnunum uzun zamandır düzenli kullandığım tek suplement.

20. Bulgarian

Bulgarian Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    SECURİTY
    Yer:
    BuLgAr_İsTaNbuL !!

Sayfayı Paylaş