Universal Amino 3001

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve saydam tarafından 10 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

82,3%
  2. orta karar

15,3%
  3. başarisiz

2,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 266 üye.
  1. akçakaya

akçakaya Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    '' Öyle müthiş bir değişim '' !!!!!!!!! Ne bekliyordunki, içince hulk'a dönüşmeyimi bekledin :lol: .Anabolizan değil bu amino asit.Sana 2 ayda 10-15 kg kasmı verecekti :lol: .Bu yaptığın yorumla bu ürünü almayı düşünenlerin kafasını karıştırıyorsun.Bunu hiç düşündünmü :!:

tigerrr bunu beğendi.
  2. cdalgic

cdalgic Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ona bakarsan bende burda çok iyi etki veriyor diyenlere bakarak almıştım ama etki göremedim:) Zaten ürün alacağın zaman herkeste aynı etki gösterecek diye bir kaide yok.bende niye etki göstermedi allah kahretsin gibi bir şey demedim sadece söylenenler çok iddalıydı diğer amino asitlere göre.bende etki göstermedi bir başkasında gösterebilir denemeden bilemeyiz.

3. akçakaya

akçakaya Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    mrb

Sende haklısın ama zaten kimsede '' muhteşem bir değişim '' gösteremez.Yada senin '' muhteşem bir değişim '' anlayışın ne bilmiyorum ;)

4. taco23

taco23 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Dalış eğitmeni,İşletmeci
    Yer:
    izmir
    Bu ürün kullandıgım aminolar icinde en saglamlarından biri gecekten cok memnun kaldım cok başarılı bi ürün,yalnız en kötü yanı pahalı olması bugün fiyatına baktım(80TL)

5. deep11

deep11 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    20. yüzyılın en sağlam ürünü

6. CENTAUR

CENTAUR Guest

:eek: Nerede 80 ytl, bu fiyat yine çok iyi.

7. taco23

taco23 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Dalış eğitmeni,İşletmeci
    Yer:
    izmir
    :eek: Nerede 80 ytl, bu fiyat yine çok iyi.[/quote]

Centaur;Herzaman alışveriş yaptıgım tanıdıgım izmirdeki bayiden alıyorum(yalnız bayi üniversal bayisi değil ama istedigimiz markayı ve ürünü bulabiliyoruz)Bu fiyat cok bile pahalı bundan sonra alıcagımız ürünleri çok daha ucuza alıcaz.Sen fiyat olarak ne kadardan alıyorsun?

8. kerembey

kerembey Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    ankara
    arkadaşlar bu ürünü ankara dan alan varmı, nerde bulabiliriz?

9. CENTAUR

CENTAUR Guest

Centaur;Herzaman alışveriş yaptıgım tanıdıgım izmirdeki bayiden alıyorum(yalnız bayi üniversal bayisi değil ama istedigimiz markayı ve ürünü bulabiliyoruz)Bu fiyat cok bile pahalı bundan sonra alıcagımız ürünleri çok daha ucuza alıcaz.Sen fiyat olarak ne kadardan alıyorsun?[/quote]

Ben 90 ytl ye almıştım, supplement konusunda ilk yediğim kazıklardan biri buydu :( , sen ne tavsiye edersin, gym center fiyatları nasıl sence pahalı mı?.

Sitemizde supplement satışı başlasada bizde faydalansak :p .

10. taco23

taco23 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Dalış eğitmeni,İşletmeci
    Yer:
    izmir
    Valla net fiyatları pahalı ama eger tanıdıgın alışveriş yapıcagın biyerler yoksa biraz daha fazla verip bence güvenilir bir siteden temin etmek en güzeli ;) .Bence 3001'den memnun kaldıysan vazgecme,ben suan 3001 bitirdim, 2700 kullanıyorum ondanda gayet memnunum,sırada animal pak var onu alıcam.

11. killerpusslyy

killerpusslyy Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    re

merhaba beyler;

Çelişkili bi duruma düştüm Universal Nutrition Amino 3001 160 tablet 83 ytl Weider Amino 2200 325 tablet 115 ytl. İki ürünün özellikleri açısından Ve Adet Açısından Weider daha avantajlı gözükmüyomu ? Ve fiyat olarak...

İkisi arasında kararsız kaldım :roll:

12. CENTAUR

CENTAUR Guest

Re: re

Adetle ilgili konuyu bilmen lazım universal 160 tablet fakat tabletler kocaman, tabiri caizse öküz gözü gibi, belki kutulardaki toplam dozajlar arasında az bir fark olsada bu önemsenecek kadar değil benim bildiğim kadarıyla.

Bu arada bende sipariş verdim kullanıyorum 3001 :p , tabletleri yutmak hakkaten biraz zor, iyi konsantre olmak gerek :) , birde ne hikmetse genelde bol suyla aç karnına alınca kısa süreliğine geçici bir mide ağrısı ve mide bulantısı gibi birşey yapıyor bir anlam veremiyorum buna.

13. CENTAUR

CENTAUR Guest

Selamlar

5 gün falan oldu başlayalı, günde sekiz tablet alıyorum, 3 tane kahvaltıdan sonra aç karnına veya öğleden sonra, 3 tane antrenmandan sonra, 2 tane de yatmadan önce aç karnına alıyorum, fakat ne bileyim tam hayal ettiğim verimi alamadım, yani son triceps antrenmanından sonra 3. günüm ve hala tricepslerimi sıkınca az bişey ağrı hissediyorum, ben ikinci günün akşamı ağrılar geçer diye düyünmüştüm belkide çok şey bekliyorum.

Bu sene geçen senekinden çok daha fazla ağrılarım oluyor, geçen sene ufak bir kür yapmıştım belki o yüzden olabilir. Bu üründen sonra eğer kulanırsam kesin başka bir markayı deniycem.

14. hüseyinalhas

hüseyinalhas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ıgdır
    benim kilom 71-72 arasında bir şey ben kullansam zararı olurmu yas 17 olacak

15. asrin78

asrin78 Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MUHASEBE
    Yer:
    İSTANBUL
    Arkadaşlar bugün universal 3001 sipariş ettim dünde hardline in AOL ürününü for you marketten görüp almıştım.bu 2 ürünü beraber kullanabilirmiyim?
    birde aminoı3001 hergünmü kullanıcam yoksa sadece antreman günlerimi ?
    AOL büyüme hormonu salgılıyor sanırım gece yatmadan öncemi almamı tavsiye edersiniz?
    Bu ara hardline AOL markette satıldığına göre amino asitte yakında satılır inşallah gerçi internet siteleriyden az bişi daha pahalıydı !

16. noble_man

noble_man Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    kardeş ben gh max ile universal 3001'i beraber kullanıyorum.sanırım AOL ve GH MAX aynı görevi görüyorlar.
    aminoyu 3*3 şeklinde gh max'ı ise idman öncesi 4 yatmadan önce 2 şeklinde kullanıyorum.sende AOL ile birlikte kullanabilirsin ancak gh max ile aol nin kullanım şekilleri(alınım zamanları) değişebilir.

17. testesterone

testesterone Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0

amino 3001 hayatımda kullandıgım en iyi amino grubu antreman harici kullanmıcaksın başlarken 3+3 şeklinde antremandan yarım saa t önce bol suyla antremandan hemen sonra 3 tane yine bol su ile dikkat et içinde carnitin mevcut asırı terliceksin onuda söylüyüm AOL gece yatarken grohwt du tetikliceksin gerci almasanda olurdu cekirdektede var

18. cherokee

cherokee Üye

Beğenileri:
    127
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yük.Müh.
    Yer:
    Niğde
    bu ürünü kullandım. bence vasat bir ürün. 2200 bu üründen daha kaliteli ve daha iyi geldi bana. tabi bu benim görüşüm. herkes için değişeblilir.

19. Rollin

Rollin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Issiz
    Yer:
    Izmir
    bende kullandim guzel amino yalniz haplar cok buyuk

20. asrin78

asrin78 Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MUHASEBE
    Yer:
    İSTANBUL
    Teşekkürler testesterone, forumda amino asitlere baktım çoğu kişi bundan memnun diye bunda krr kıldım weider likitte iyiymiş gerçi ama fiyat açısından sanırım bu daha uygun bakalım kullanalım 1 kutu sonuçlarını yazarım!

Sayfayı Paylaş