Universal Amino 1900 - Gain Fast 3001 Kullanımı doğrumudur sizce ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve kalamir tarafından 29 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. kalamir

kalamir Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bu ürünleri kullanıyorumda gainerı yavaş yavaş kilo alıcam bu yüzden çokda fazla içmek istemiyorm günde 3 ölçek alıcam bu 3 ölçeği antremandan hemen sonra sütle beraber 1.5 ölçek , yatmadan önce sütle 1.5 ölçek alıcam ve aminoyuda antremandan 30-40dk önce ve antremandan hemen sonra gainerla beraber alıcam.. yani süt karışımlı gainerla aminoyu yutucam sizce böyle yaparsam faydasını görürmüyüm ? bide gainerı gece yatarkenmi sabahmı içiyim ne dersinizbench_O

2. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    bende gainfast aldım daha yeni 4.5 kiloluk aminoyu sabah ac karna da al kahvaltıdan yarım saat önce flan yani günde 3 porsiyon amino al sabah kahvaltı öncesi idmandan önce ve idman çıkışı gainerda bence idmandan önce ve idman sonrası al

3. kalamir

kalamir Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    ya 16 yaşındayım çok fazlada almak istemiyorum hemen biter bu sefer bide sabah sağlam kahvaltı yapıyorum okula gitmeden önce genede kahvaltıdan 20dk once alymi? ayrıca gainfast yada amino sivilce yaptı çok bende acaba supplementtenmi oluyor sendede çıkıyormu sivilce..

Son düzenleme: 30 Eylül 2009
  4. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    sivilce konusunda bi cok konular geçti bende açmıştım yapmaz dediler ama benm cildim hassas zaten ve ilaçları kullanmadan öncede hafif sivilce vardı cildim yağlı oldugu için şimdi kullanıyorum ama çoğalırmı azalırmı orasını zaman gösterir gain fasti idmandan yarım saat önce ve hemen cıkısta al derim

Sayfayı Paylaş