Universal 2700 ve Biomax Tri-amino

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve fatihkurt76 tarafından 19 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. fatihkurt76

fatihkurt76 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Tekniker
    Yer:
    istanbul
    Merhabalar Arkadaşlar 6 ay kadar oldu spora başlıyalı deneme yanılma yöntemi ile bişeyler yapmaya çlışıyorum diyebiliriz. Hoca faktörü sıfıra yakın çünkü hoca yaptığı işten sıkılmış ve yapmak istemiyor bizde çok para vermiyoruz diye gidiyoruz salona zaten :)
    Neyse konuya geri döneyim ben
    Universal amino 2700 aldım yanındada Hediye babında Biomax Tri-amino verdiler. Uni 2700 günde 4+4 olmak üzre 8 adet kullanıması gerek diyor Bio ise yatmadan önce 4 tablet diyor soracak kimse olmadığı için size sormak istiyorum
    şimdi ikisinide kullanmalımıyım ve nasıl kullanmalıyım
    kilo 67 Biraz göbek yaptım :) bir yerde yanlış yapıyorum farkındayım ama nerde olduğunu bilmiyorum.
    Teşekkürler

2. dexterrr

dexterrr Üye

Beğenileri:
    262
    Ödül Puanları:
    73
    hoca sıkıldıgı icin size yardımcı olmuyor mu? ilginc :D dedigin sekilde kullanabilirsin.. maddi sıkıntı yoksa sabah ac karnına 3 tab. antremandan 40 dk once 4 tablet antremandan hemen sonra 5 tablet yatarken ac karnına 4 tablet kullabilirsin... tri-amino yu ise antremandan oncr 4 tablet birde yatarken 4 tablet alabilirsin... basarilar..

3. firebird

firebird Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaş 6 aylık sporcuyum diyor sen günde 16 tane amino içebilirsin yazmışsın :confused: , ben 21 aydır yapıyorum daha 24 saatte 9 tanedne fazla içmedim içmemde , vücudun 99999 tanede yutsan alacağı oran değişmez diye biliyorum

4. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.905
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    ben derwish ve hakankurtun farkini cok merak ettim firebird,derwish in basliginda 3. mesaj senin mesajin ve verdigin supplement kombinasyonu cok saglam,ama hakinin aminolari cok fazla(biraz ilkokul sorularini animsatti) yapmaya calistigin nedir inan cok merak ediyorum!!!

http://www.bodyforumtr.com/vbforum/do_ru_supplement_kombinasyonu-p95407.html#post95407

5. fatihkurt76

fatihkurt76 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Tekniker
    Yer:
    istanbul
    Teşekkür ederim bilgiler için ama bana çok fazla geldi? Eğer diğer arkadaşlarda uygun doz budur derlerse sorun değil kullanırım ...
    uni 2700 ve biomax ikiside amino değillermi ? 24 tablet ediyor senin verdiğin kür böbreklerimi elime almıyım :)

6. firebird

firebird Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    0
    abi öncelikle şunu söylicem derwish arkadaşım bir kombinasyon yapmıştı , o kombinasyona o parayı verecekse biraz daha eklesin verdiğimi alsın , dozlarıda biraz düşürüp kullansın , bu arkadaşımızın olayında ise tam tersi bir durum var direkt dozaj veriliyor ve benidme garibime gittiğini hayatımda hiç kullanmadığımı belirtttim , burda herhangi bir hata veya art niyet yok zaten , bende devamına açıklık getirmiş oldum umarım anlatabilmişimdir

saygılar

Sayfayı Paylaş