universal 2700 ( 700 tablet )

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve dw0rdx tarafından 2 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. dw0rdx

dw0rdx Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben bu ürün hakkında bi soru sorcaktım. benim bu sporda 4. ayım. 6. ayı bitirdikten sonra universal amino 2700 ( 700 tablet ) bu üründen almayı düşünüyorum. peki bu ürün bittiğinde normal hiçbir ürün kullanmadan spora devam etsem bende ne gibi değişikliklikler olur ? yani gücüm mü azalır ? hacim mi kaybederim nolur ?

2. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Amino asitler kaslarda olusan katabolik etkiyi minimize ederler. Ayrıca idmandan sonra kaslarda oluşan hasarı onarmada önemli görevleri vardır. Dolayısıyla kas yıkımı durur ve inşa süreci başlar bunada gelişime diyoruz. Eğer dengeli ve iyi besleniyorsanız dışarıdan ek destek ürünü almadığınızda her hangi bir güç veya hacim kaybı olacagını sanmıyorum. Fakat gelişiminiz yavaşlayabilir. Ek olarak 6. ayda amino asitlerden ziyade whey protein kullanmanız sizin için daha uygun olacaktır..

3. sunny077

sunny077 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    spa
    Yer:
    antalya
    protein tozu ile kulllan

4. OrhanGencebay

OrhanGencebay Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    amino 2700 fiyatına göre çok güzel amino lakin gereksiz,zira ultimate prostar gibi güzel bir whey kullanman daha çok geliştirir seni amino her zaman için gereksiz ve pahalı bir alternatiftir

Sayfayı Paylaş