Ultimate Prostar Whey+Universal Glutamine+Universal GH Max

Konusu 'Diğerleri' forumundadır ve OrhanGencebay tarafından 11 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. OrhanGencebay

OrhanGencebay Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    arkadaşlar bu 3 ünü nasıl kombin edebilirim haftada 5 gün antremanım 2 saat sürüyor,karın programı yapıp karın yaglarını eritirken hacim kazanmak büyümk istiyorum,gh max ve glutamin de kullanıyorum yanlarında ultimate whey prostar çilekli 5 lbs ürünü var,yanlız
    ----Arkadaşlar,ben ilk supplementim olarak ultimate prostar 5 lbs çilekli aldım,kutusunun üstünde ithalat bilgileri falan yapıştırılmış,kapağı direk açıldı içinde karıştırtarak dibinde zor buldum kepçesini 70cc yazıyor herhalde 30 gr ediyo bu da,herneyse kullanmaya başladım 2 gün önce,güvenilir bir yerden aldım ankarada,lakin su ile karıştırdığımda dahi çok şekerli ve tatlı,sanki çilekli süt ya da çilek suyu içiyormuşum gibi çok tatlı,yani herhangi bir acı tat ya da değişik bir tat yok,sahte olabileceği açısından sormak istedim,eğer isterseniz protein tozunun resmini de koyabilirim,kabının resmini de,gaz yapmıyor ama tamamen bir çilek aroması gibi sanki,ağzımda hep çilek tadı oluyo,ben protein tozlarının tadını ac falan bilirdim,bana yardım eder misiniz?125 TL ödeyerek aldım,5lbs ürün ve çok tatlı,sahte midir,sahte ise yanarım ben :(----

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 11:35 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 11:12 ----------

Arkadaşlar daha almadım gerçi ama,Universal Kreatin Alacağım bunların Yanına bir de,Nasıl olur?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 11:37 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 11:35 ----------

Yani Arkadaşlar Whey+Glutamin+Gh Max+Kreatin Alcam nasıl kombine edebilirim,haftada 5 gün antremanım ve antremanım 1saat 45 dakka sürüyo,karın çalışıp six box yapıyorum,üstelik ultimate prostar whey ile alakalı sahte mi sorusu kafamda dolaşıp duruyo yardımcı olur musunuz?

2. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.408
    Ödül Puanları:
    123
    2 saatlik antrenman bana çok fazla geldi antrenman programın nasıl ?

3. OrhanGencebay

OrhanGencebay Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Antreman programım sıkı
    2 gün gidip 1 gün dinleniyorum hatta bazen 5 gün ard arda gidip 2 gün dinlendiğim oluyor...
    1. gün sırt kanat trapez biseps alt karınlar
    2. gün göğüs deltoidler biseps üst karınlar
    progrmaım böylee arkadaşım ultimate prostar aldım yanında universal glutamin kullanıyorum
    whey i sabah kalkınca 1 ölçek antreman hemen sonrası bir ölçek ve antremandan 1.5 saat sonra 1 ölçek alıyorum ... yanına gh max universalın ve unviersal kreatin monohidrat alcam nasıl kombine edicem tüm bunlarıı?üstelik yukardaki mesajımda bahsettiğim gibi acaba protein tozum sahtemi üstünde ithalat bilgileri falan yazıyo tarım köyişleri bakanlığı izinklidir diyo ama ürün cok şekerli sanki çilek suyu içiyor gibi oluyorum?

4. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.408
    Ödül Puanları:
    123
    bence bu programını 3 veya 4 böl 1 günde bu kadar fazla bölge çalıştırman gelişmeni yavaşlatır.

5. OrhanGencebay

OrhanGencebay Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    kardeşim 3 e bölmeyi ben de çok düşündüm ama öyle yaparsam bir çalıştığım bölgeyi 4 gün sonra çalışmış olacağım,bu da anlamsız olur bölgeleri 2 günde bir çalıştırmak en iyisidir derler,mesela göğüsü bi çalıştımö 4 gün sonra çalışınca göğüsden bişi anlayamassın ki

6. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.408
    Ödül Puanları:
    123
    Vucut çalışırken değil dinlenirken gelişir. Bunye daha kendini toparlamadan tekrar aynı bölgeyi çalışman kas yıkımından başka bişey kazandırmaz. Eğer salonda çalışıyosan hocalarına danışıp düzenli bir program edinmeni tavsiye ederim. tabi karar yine senin..

7. realscorpion

realscorpion Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Kullandığın ürünler hakkında birşey diyemem bilgim yok ama bu programla hacim olmaz yada çok zor olur. Düşündüğünün tam tersi bu programla ölçü bile kaybedebilirsin. 5 gün gidebiliyorsan her gün tek bölge gir...

8. OrhanGencebay

OrhanGencebay Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    arkadaşlar dediğim gibi 2 gün gidiyorum 1 gün dinleniyorum
    yani 1. gün farklı bölgeler çalışırken 2. gün farklı bölgeleri çalıştırıyorum
    3. gün dinleniyorummm
    sonra yeniden baslıyorum boyle programım body salonumdan verdiler
    Şu an Kreatin+whey+glutamin kullanıyorum

9. jackal53

jackal53 Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    universal gh-max ı tavsıye edıyor musun ? extra yanında amıno aldın mı ?

Sayfayı Paylaş