Ultimate Nutrition Tribulus Terrestris

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve ONR tarafından 20 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. ONR

ONR Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Haziran maaşımı supplement alımına ve spor salonu masraflarına ayıracağım.Siz de anlamışsınızdır ki bu işe ne kadar önem verdiğimi.Alacağım supplementler netleşti.Ağırlıklı olarak Universal Nutrition'ın Animal serisini alıyorum.Kararsız kaldığım son bir şey kaldı.Sadece ve sadece sizlerin görüşleriyle hareket edeceğim.Ultimate Nutrition Tribulus Terrestris!Evet beyler,ne dersiniz?

2. B3RkOvi

B3RkOvi Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Tribulus basligi var orada ayrintili gorebilirsin ama ben yine urun hakkinda konusucam.
    Supplement kombinelerinde cok etkisi %20-30 civari guc artisi oluyor.Ayrica urunu kullanirken biraz agresif olabilirsin(testo orani artiyor).Sperm miktarida artabilir.

Animal serisini alicam demissin.Eger animal Stack 2 alirsan onun icinde tribulusta var.Extra olarak tribulus almana gerek yok.

Tavsiyem Animal Max + Universal GH Max + Animal Stack 2

3. ONR

ONR Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Çok sağol kardeşim,koca forumdan bir sen çıktın.%20-%30 çok büyük bir güç artışı.%10 için bile değer.Günde 2000 mg. tribulus kullanmayı düşünüyorum.İnşallah hiçkimseye haksız sebeple girişmem ve ya kız arkadaşıma tecavüz etmem. :D

4. Neo

Neo Üye

Beğenileri:
    127
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sporcu danismanligi
    Yer:
    izmir
    ultimate in tribulusu hem mg hemde etken maddenin mgı olarak piyasadaki en iyisi bence en iyisi olmasının sebebi patentli olması ve gerçekten işe yaraması

Sayfayı Paylaş