Ultimate Nutrition Prostar Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve saydam tarafından 7 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

90,4%
  2. orta kalite

8,0%
  3. basarisiz

1,7%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 64 üye.
  1. GokerAmca

GokerAmca Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    hayır, 2 ölçek 46 gram proteine tekabül ediyor yanılmıyorsam. bu gramajda ihtiyacını karşılar. 1 ölçek az gelir ve paranı sokağa atmış olursun.

2. CooLBLooD

CooLBLooD Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmiT
    Biraz $üphelerim var bu konuda ya...salondaki hocam spordan once 1 sonra 1 ölcek al dedi...bundan önceki protein tozundada hic 2 ölcek almamı$tm...bilemiorm :S

kartel bunu beğendi.
  3. GokerAmca

GokerAmca Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Vucudun en çok proteine ihtiyaç duyduğu ve aradığı zamanlar antreman sırası ve sonrası, eğer bunun ismi takviyeyse takviyeyi sağlam yapmak lazım. Jay cutler bile 2 ölçek tüketiyormuş.

4. IGO

IGO Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Jay ile biz bir miyiz ?

kartel bunu beğendi.
  5. gameover

gameover Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    goker abartma. bir ölçek gayet yeterli. jay gibiysen saygı duymak lazım.

kartel bunu beğendi.
  6. GokerAmca

GokerAmca Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    :):) tabikide değiliz ama demek istediğim o dur ki jay cutler gibi hayatını bu işten kazanan ve yemek düzeni zaten yeterince düzgün ve yeterli olan bir insan bile (yediği yemeklerden bizden çok daha fazla protein alıyor) 2 ölçek kullanıyorsa. bizim 2 ölçek kullanmamız kadar doğal ve yararlı birşey yok.

7. CooLBLooD

CooLBLooD Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmiT
    Goker bilemiorm usta vlla...Jay deki kas yapısı 2 ölcek kadar protein istiodur kullanır bana 2 ölcek fazla gelir yani 70 kilo 1.82 boy varken 1 ölcek ideal sanırm ...

8. GokerAmca

GokerAmca Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    bide vucudun bir çırpıda ne kadar protein kullanabileceği testesteron seviyesine bağlı. En fazla 40 gr. diye biliyorum ben ve işimi garantiye alıyorum. giden toz olsun, kalan sağlar bizimdir :)

9. delgado

delgado Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar doğru yerde mi soruyorum ama cevaplayan olursa sevinrim ülkemizde satılan supplementlerin nerdeyse tamımının son kullanma tarihi ne 1 yıl kalmış ürünler yani şuanda satılan ürünlerin hepsi nerdeyse 2011 de ,benim de merakım burada bir protein tozunun ömrünün 3-4 yıl olduğunu düşünürsek bu aldığımız ürünler 4 yıllık ürünlermi? ve içlerindeki amino acid oranları bu geçen yıllarda bir zayıflamaya uğrarmı

10. CooLBLooD

CooLBLooD Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmiT
    Delgado benim 2 hafta önce aldıgım ultimate nutrion protein tozu 09/09 da üretilm$ 09/12 ye kadar zamanı var...yani 3 sene... içlerindeki amino asit miktarına gelirsek .. kabın tozu nası koruduguna baglı die dü$ünüorm...ii muhafaza edilirse ne topaklanma ne de dei$me olmaz..

11. zeus42

zeus42 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    spor,beslenme
    Yer:
    almanya
    shaker yada mikser gibi birsey yokmu sende,aslinda whey proteinler kaliplasmas ve donmaz,bir kasik zaten birsey degil ben 4 kasik kadar atiyorum hicbir sorun cikmiyor normal kakao gibi oluyor.sadece casein proteinler cabuk donar.whey proteinler zaten instant oluyor,yani katilasmiyor

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 08:55 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 08:51 ----------

jay cutler dünya vucut gelistirme sampiyonu günde 600 gram protein aliyor ve diyorki hickimse insan vucutunun kas gelistirme icin ne kadar protein kullandigin tam olarak bilemez,ben 100 gramm isolat proteini sporda önca ve sonra 100gram iciyorum,bayagi ilerleme oluyor.

12. GokerAmca

GokerAmca Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul

jay cutler dünya vucut gelistirme sampiyonu günde 600 gram protein aliyor ve diyorki hickimse insan vucutunun kas gelistirme icin ne kadar protein kullandigin tam olarak bilemez,ben 100 gramm isolat proteini sporda önca ve sonra 100gram iciyorum,bayagi ilerleme oluyor.[/QUOTE]

gün içerisinde değil bir çırpıda kullanılabilen miktardan bahsettim..

13. eraksoy

eraksoy Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar merhaba;

Bu gün ultimate prostar whey siparişimi alacağım. Bu ürünü ilk defa kullanacağım. Bu ürün süt ve su ile kullanılabiliyormuş, forumdan okuduğum kadarıyla süt ile kullanım daha cazip, ama kafama takılan bir şey var süt sıcakta çabuk bozulan bir ürün whey için antremandan hemen sonra tüketilmesi tavsiye ediliyor. whey antremandan önce hazırlayıp çantaya atarsak Kardio dahil spor çalışması 2 yada 2.5 saat civarı çantada kalacak bu süre içerisinde karışımda bozulma yaşanmaz mı?

14. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    bu tarz ürünlerin taze tüketilmesi gerekir, bence bir kaba idman sonrası kullanacağınız kadar koyun ve idman bitiminde karıştırarak tüketin.

eraksoy bunu beğendi.
  15. eraksoy

eraksoy Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İstanbul
    Bugün ilk ölçegimi aldım. Tadı gayet güzel ve içimi rahat, süt ilede kolayca karıştı topaklanma olmadı hiç, Yararınıda ilerde yazarım inşallah

16. eraksoy

eraksoy Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İstanbul
    İlk defa protein tozu kullanıyorum. Antremandan önce 1 ölçek antremandan sonra 1 ölçek alıyorum. Acayip bi enerji patlaması yaşattı bende, kendimi bir türlü durduramıyorum, psikolojikmidir acaba yoksa normal bir şeymi, antremandan önce aldığım ölçeği kesmelimiyim. Üstadlarım cevaplarsa sevinirim.

17. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    bende bu ürünü 1 haftadır kullanıyorm gerçekten etkisni gördm ve memnunm diyeblrm.spordan sonra 1.5 scoop suyla yatmadn öncede 1 scoopu 400cc-500cc süt ile kullanıyorum ve karışmasına gelirsek su ve süt ile gerçektn kolay karışıo shaker ile 3-5 sallama yeterli.bende tadı raspberry(ahududu) olandan var aynı şurup gbi suyla idare eder ama sütle güzel oluyor içimi hafif.yalnız içndeki laktozdan mıdr vea ramazan dolayısı ile midenin küçülmesinden midr bilmem sütle içince gerçekten şişkinlk yapıyor bende.sonuç olarak kullanılablr bir ürün ama bir kutu yeterli x)

bu ürünü Biotech One-A-Day Multivitamin ve Ultimate Glucosamine+Chondroitin+MSM ile kullanmaktayım..

18. emregunes

emregunes Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Bursa
    Whet proteini yatmadan önce kullanman mantıklı değil.Senin ihtiyacın yavaş emilen ve vücuda gece boyunca protein açısında yardımcı olacak casein proteinidir.Bunu da yapmıyorsan yatmadan önce lor yemeni tavsiye ederim.Ayrıca yatmadan önce içtiğin 1 scoop u antrenmandan 30 dk kadar önce alırsan daha iyi olur.Antrenman öncesi ve sonrası kullanımı daha uygundur.En mantıklı kullanımı sabah kalkınca hemen,antrenmandan 30 dk önce ve hemen antrenman arkasına kullanmaktır.

19. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    verdğn tavsiyeler içn tşkr ederm ama bunları bnde biliyorm.wheyi sütle kullanmamdaki amaç ztn wheyin sindirilme zamanını uzatmak whey sindirilince geriye senn sölediğn casein proteinleri sindirilcek biliyosun sütteki proteinlerin %80 i casein proteinidir bu sebebten dolayı artı bir casein proteini almaya gerek duymuyorum..saygılar

20. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    içerisinde glutamine vardır yok olduğunu da nereden cıkardınız...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:45 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:40 ----------

pardon glutamic acid miş o aynı şey mi bilmem.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:48 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:45 ----------

galiba glutamine glutamic acid in kısaltılmısşı internette oyle geçiyor.

Sayfayı Paylaş