Ultimate Nutrition Prostar %100 Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve dominic tarafından 20 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 247
    61,1%
  2. Orta karar

oy sayısı 132
    32,7%
  3. Başarısız

oy sayısı 25
    6,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 282 üye.
  1. xccc

xccc Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    merhaba ultimate proteinim bugün geldi 179 tl ye aldım ancak bana bir gariplik var gibi geldi çünkü twinlab proteinimle ultimate arasında çok fark var.ultimate bildiğiniz un gibi birşey orjinal mi acaba fotoğrafları ekledim incelerseniz sevinirim.Ayrıca toz olarak parmağımla tattığımda sakız gibi dişime yapıştı pek normal gelmedi açıkçası.Geldiğinde hem dış kapağında hemde içinde koruma kağıdı vardıBuyrun en kısa sürede cevaplarınızı bekliyorum
    http://imageshack.us/gal.php?id=sZeuktTgx9OplKaU49yU1unLpA
    ayrıca içinden ölçekte çıkmadı nasıl ayarlıyacağım

Son düzenleme: 9 Mart 2012
  2. xccc

xccc Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    flood yapmak istemem ama son gözlemimide yazayım.proteini içtim.shakerde 2-3 çalkalamada hemen karıştı en ufak bir topaklanma olmadı.twinlabda tane tane geliyordu ne kadar karıştırsamda.acaba bu normal mi? resimleri yeniden ekledim

Son düzenleme: 9 Mart 2012
  3. Alfamatador

Alfamatador Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    38
    2 gün önce 2 kutu aldıgım ultimateler fotografladıgınız gibi geldi.Un kıvamında,çikolatalısının rengi çok açık bir kahve tonu,suyla karışınca da fındık ezmesini andıran bir rengi var.
    Dişe yapışması,kokusu vs aynı,tadı da kesinlikle aynı ama bu defa piyasaya sürdükleri eski prostar değil.Fark neden ileri geldi anlayamıyorum,canımda sıkılmadı değil.Boş bir zaman bulabilirsem dist. e mail atacağım konuyla ilgili.

xccc bunu beğendi.
  4. xccc

xccc Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    teşekürler cevap için bence bir gariplik var gibi.inşallah nişasta içmiyoruzdur. ben bugün attım dist.e mail fotoğraflarla birlikte geri dönüş olduğunda sizede haber veririm

Alfamatador bunu beğendi.
  5. vai

vai Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar uzun zamandır yazıları takip ediyorum yazmak nasip olmamıştı. Herneyse ben ilk olarak bu ürünün çileklisini kullanmıştım arkadaşım bana vermişti kutusunun yarısını, gayet memnun kaldım tekrar sipariş verdim ama çilekli yoktu ben de buradaki yorumlardan dolayı korka korka istemeye istemeye çikolatalı siparişi verdim ürün bugün geldi idmanımda bugün olduğu için hemen kullandım ve inanır mısınız çilekten daha çok sevdim =) Diyeceğim şudur ki damak tadı çok farklı bi olay o yüzden yapılan yorumlara (tat konusunda) fazla kulak asmayın, etkisine gelecek olursak bi Hulk olmadım henüz çünkü daha yarım yıldır bu iş içindeyim fakat hacimlendiğim gerçeğini de değiştirmez saygılarımla =)

6. 8Dtr

8Dtr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    3 yıldır bu sporla uğraşıyorum geçen yıl ilk kez Hardline nın bir ürününü kullandım 2 ay sonra bağırsak kanaması geçirdim. 6 ay hastane hastane süründüm adam gibi bi teşhiste koyamadılar ağır antibityotk tedavisiyle atlattım şükür. Bu sene tekrar protein tozu almayı düşündüm kime sorduysam Hardline nı kötüledi ve banada Ultimate Nutrition Prostar Whey Protein i önerdiler. Bu hafta bu ürünü aldım tekrar aynı seyleri yasamak beni korkutuyor. Bu tarz rahatsızlıklar bünyeden bünyeye değişirmi yoksa Hardline damı bir sorun vardı. Bu yeni üründe benm bünyede tekrar ters tepebilirmi, yorum yapabilirmisiniz?

7. Kasper13

Kasper13 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0

Bence sen bunu doktora sor bizlere değil daha doğru yapmış olursun.

8. xccc

xccc Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    kesinlikle katılıyorum bağırsak kanaması hafife alınacak birşey değil mutlaka bir doktora danış

9. xccc

xccc Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    farmetekteğe 3 mail attığım halde hala cevap gelmedi.

10. 4d4m1n1i

4d4m1n1i Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bir arkadaşım eczane'den almamı önerdi whey shake'den bile daha güzel olduğunu söyledi bende merak edip araştırmaya koyuldum bench_O

Cevap geldiyse bizi bilgilendirirmisin..

11. xccc

xccc Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    cevap gelmedi bende ümidi kestim zaten bana göre ultimate almak riskli görünüyor.çok faazla sahtesi olduğunu duydum birde üstüne distin ilgisizliği eklenince bir daha almayı düşünmüyorum.ve umuyorum ki kullandığım şey protein olsun.

12. Erkel

Erkel Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    WPC urunlerı arasında proteın oranı dıkkat ceken bır urun ancak ben de orjınallığıne guvenemedığım ıcın kullanmıyorum

13. rakkibeni

rakkibeni Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar şu an siparişi onaylamadan önce son bir kere yorumları tekrar gözden geçirdim de gerçekten orjinallikle alakalı bir durum söz konusu mu ? Zira supplementler.com'dan siparişi veriyorum ve bu sitenin orjinal olmayan bir ürünü stoklarında bulunduracaklarını sanmıyorum.

14. king87

king87 Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Bilgisayar Muhendisligi
    Yer:
    Ankara
    Daha once kutu kutu Optimum, Nitrotech, Myofusion kullanmis biri olarak en memnun oldugu protein tozu. Oncelikle memnuniyet kriterlerimi aciklayim.
    Kutu basina dusen servis
    Servis basina dusen protein tozu
    1 servis fiyati ya da fiyat/performans diyelim
    Bilindik markalarin(BSN, Optimum,Muscletech, Gaspari vs) whey kalitesinin uc asagi bes yukari benzer oldugunu dusunerek yukardaki kriterlerime gore en iyi secenek benim icin bu protein tozu. Ortalama ayda 5 lbs tuketiyorum.
    Ama su da var diger supplementlerimi Ameirkadna getirtiyorum arkadaslarla protein tozlari cok yer kapladigindan getirtemiyorum ancak getirme imkanim olsa Ultimate Iso sensation93 ya da VPX zero carb kullanirdim.Ancak mevuct sartlarda en memnun oldugum protein bu.

AngryHun bunu beğendi.
  15. aseveda

aseveda Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    bende kinge katılıyorum çok iyi bi toz oncelikle dusen olcek olarak en hesaplısı ultimate kalite olarak zaten bişi dememe gerek yok bcaasıda mükemmel sadece çikolata tadı çok şekerli gibi yanı şeker yok ama kullandıkları tatlandırıcı çok fazla şekerli tadı verıyor çikolatasını tercih ettım 2 kutu aldım 310 miliona acaba 1 kutu ultımate yanında bca veya baska bısemyı alsam dedım ama 2 kutu alıp gunde bi ac karnına birde antrenman sonrası kullanmayı dusunuorum

16. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    su an gaspari kullanıyorum bu aralar optimum gold standart la bunun arasında kalıdm oqtimum kullandım cıkolatalasını beğendim tad olarak umarım beni yanıltmaz

17. ModiXvoorN

ModiXvoorN Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    28
    arkadaşlar merhaba, ürünle ilgili olarak detaylıca bilgi verebilecek olan var mı?.Konuyu incelediğimde pek bir şey bulamadım. Diğer ürünlerle kıyaslama yapıldığında siz nasıl buldunuz?

Halen bu ürün hakkında yapılan yorumları yeterli bulmuyorum, alıp-almama konusunda kararsızım.

18. Alfamatador

Alfamatador Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    38

Konuda fiyattan,servisten,tattan,kokudan,köpürmeden herşeyden birer cümlede olsa bahsedilmiş.Daha ne söylenebilir bi protein tozuyla ilgili.
    Servis başına düşen protein miktarı emsallerine göre oldukça yüksek
    servis miktarı bir okadar fazla.
    Fiyatıda buna göre normal
    Tadı,kokusu ortalamada,köpürmesi normal
    başka?

19. ModiXvoorN

ModiXvoorN Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    28
    Teşekkürler. Diğer ürünler ile olan kıyaslamaları benim için önemli, bir kez almak ve değiştirmeden kullanmak istiyorum. Kullanmışken de en iyisini kullanıp devam etmek.

aklımda şu üç ürün var;

Gaspari Nutrition MyoFusion Probiotic Series
    Nutrex Muscle Infusion Black
    Ultimate Nutrition Prostar 100% Whey Protein

Umarım anlatmak istediğimi doğru bir şekilde aktara bilmişimdir.

İyi günler.

20. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    biraz arastırma yapsanız ama nerde .........gaspari complex nutrex complex ultimate whey bir ürürndür bu ürüni gasparaiye karsıulastırmak doğru değil cunku birisi whey diğeri complex
    gaspari tad bakımından cok mukemmel ama köpüryo hemen karısmıyo diğer 2 sini kullamadım ama bende ultimate prostar ve ıltimate iso arasında kaldım
    3 üründe gayet iyidir benım tavsiyem yenı baslayanlar ultimate kullnsaın içindekı bcaa ve amıono oranı yuksek urun ant soınrası önceis ideal
    ama nuterx ve gaspari ant önceis kullanılmaz ant sonrası 2-3 ölçek kullanılmalıdır neden diceksiniz gasparidekı whey oranı ultiamateye göre düşük kana gec karsısan proteınler mevcut

Sayfayı Paylaş