Ultimate Nutrition Prostar %100 Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve dominic tarafından 20 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 247
    61,1%
  2. Orta karar

oy sayısı 132
    32,7%
  3. Başarısız

oy sayısı 25
    6,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 282 üye.
  1. Kaan trying body

Kaan trying body Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba spor yapan arkadaşlar yaşım18 boyum 180 kilom 73 yağ oranım %25 spor geçmişim var ama malum bu yıl sınav yılımdı o yüzden bi anda baya yağlandım spora başladım yine carnitin kullanıyorum,herbalife diye bişey duydum yağ yakarken kas kaybı yaşamıyosun falan diyolar size kalırsa benim yağ kaybını maksimum kas kaybını minimum tutmak için herbalifemı, yoksa düzgün beslenme spor öncesi karnitin sonrası wheymi tavsiye edersiniz yaklaşık fiyatta aynı
    --- Mesaj birleştirildi, 8 Temmuz 2016 ---
    Merhaba spor yapan arkadaşlar yaşım18 boyum 180 kilom 73 yağ oranım %25 spor geçmişim var ama malum bu yıl sınav yılımdı o yüzden bi anda baya yağlandım spora başladım yine carnitin kullanıyorum,herbalife diye bişey duydum yağ yakarken kas kaybı yaşamıyosun falan diyolar size kalırsa benim yağ kaybını maksimum kas kaybını minimum tutmak için herbalifemı, yoksa düzgün beslenme spor öncesi karnitin sonrası wheymi tavsiye edersiniz yaklaşık fiyatta aynı

2. Fünffünf

Fünffünf Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    optimum weider multipower gibi markaları kullanmış biri olarak en iyi tadı bunda aldım yarar bakımından birşey diyemicem daha 2. gün :D

3. iiremuner

iiremuner Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
  4. ArdaFit

ArdaFit Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Yalniz baya indirime girmis be ama 0 a yakin seker tuketen biri icin tadi cok tatlu geliyor

5. aliesmer111

aliesmer111 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ürünün muzlusunu kullandım ve bitirdim ne hikmetse her içtiğimde öksürtü muza alerjim de yok. bana kalırsa ürün başarısız hiç bir gelişme göremedim düzenli antrenman yapmama rağmen bence traş bi ürün Ayrıca sütle karıştırmayın berbat oluyor

6. eediz

eediz Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    Bende çok aşırı bir artısını görmedim . Bence en ucuz hangisiyse onu kullanmak lazım protein de.

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. Caner Kalender

Caner Kalender Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaşlar merhaba. Ben bu ürün ile ilgili uzun zamandır araştırma yapıyorum. Piyasada satılan çoğu ürün ile karşılaştırdığımda parasının karşılığını verebilecek yani fiyat/performans olarak en iyi bu ürün olduğunu gördüm. Günlerdir belki haftalardır site site karşılaştırma yaptım. Hangi ürünün ölçeği kaç gr? Kaç servis çıkıyor? Ne kadar karb. İçeriyor? Ölçek başına protein oranı % kaç? Gibi pek çok kriterlere göre incelediğimde fiyatına göre(ki şu an bir sitede olan kampanya ile servisi inanılmaz uygun değerlere iniyor) en iyi ürünü bu olarak belirledim. Buna rağmen hiç bir sitede (çok da umursamama rağmen) en iyi 5 pro. tozu, en iyi 10 pro. tozu gibi listelerde hiç ismi geçmiyor??
    Yani bu ürünün oranını tutturamayan bir sürü izole protein tozları var fiyatı 100 lira daha pahalı olan. Hatta daha da ileri gitmek gerekirse Gen-rise ı saymazsak ölçek başına %83.33 oranla bundan daha ucuz bir protein tozu yok. Keza hardline ın soya proteinini de saymaz isek.
    Optimum un bu kadar yerlere göklere sığdırılmadığı bir ortamda ya bu üründe bir .okluk var? Veya bütün millet reklama düşmüş gibi geliyor? Çünkü Ultimate Prostar hem ürün gramajı olarak, hem servis sayısı olarak hem protein oranı olarak her açıdan daha baskın çıkıyor
    Lütfen bilirkişi büyüklerimizden bu konuda yorum, aydınlatma istiyorum, bekliyorum. Teşekkürler saygılar.

8. eediz

eediz Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    dediklerinize katılıyorum ama zaten o dediğiniz siteler reklam yapıyor genelde. forumlarda vs zaten başarısı konuşuluyor ve şuan 179 liralık fiyatıyla cidden inanılmaz

9. Caner Kalender

Caner Kalender Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Ya açıkçası aklım karışmış durumda herkes ama herkes istisnasız Optimum aşağı optimum yukarı diye dolanıyor. Yani sanki herkes ağız birliği etmiş Ultimate Prostar ı görmezden gelmek için yarışıyor. Gidip protein tozu diye İçine şeker basılmış %30 u karb. olan, gainer mı pro. tozu mu karar verememiş Syntha 6 İ bile övüyorlar. Gel gelelim aha bu garibimi ipleyen kimse yok??
    Çok büyük bir hıyarlık ettiler de bizim mi haberimiz yok arkadaş? Varsa bir sıkıntı bilelim ona göre tongaya düşmeyelim...

10. MFurkanD

MFurkanD Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    İstanbul
    Caner Kardeşim ben sana Türkiye'de ki durumu şöyle özetliyim. Burada ne yazık ki reklam parasına kim kıyarsa o ürün satılıyor :) 2003 2004 yıllarına kadar weider kıydı ve bir weider efsanesi yaratıldı. Halbuki içi boş bir efsaneden ibarettir. Son 10 yıldırda optimum kıyıyor ve optimum baş tacımızdır. :)

Ben bu ürünü için rahat bir şekilde alabilirsin. Hammadde kalitesi diye ortaya çıkanlar olabilir ama bence 180 lira gayet makul bir ürün ve içeriğide baya iyi duruyor.
    --- Mesaj birleştirildi, 14 Eylül 2016 ---
    Ürünlede ilgili kafandaki soru işaretini söylersen elimden geldiğince seve seve yanıtlarım.

Bozo-Baku bunu beğendi.
  11. Caner Kalender

Caner Kalender Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Hocam dediğiniz gibi weider de aynı şekilde ağzını açan "oo weider mi? O en iyisi canım..." diye başlıyor. Halbuki içerik olarak bakıldığında bildiğiniz protein işte zaten bunlardan başka bir şey beklemek de yanlış. Öte yandan bayramdan sonra bu ultimate ı alacağım kafama takılan şey de sitelerde ultimate prostar ın hiç esamesinin okunmaması oldu. Bu kadar fiyat performans oranı iyi olan bir ürünü herkes görmezden gelince acaba dedin cami duvarına işedi de bizim mi haberimiz yok bi de tek yazılan kötüleme "çikolatalısı berbat sakın içmeyin." "-Ooo optimum mu ben onu koltukaltlarıma bile sürüyorum kas çıkıyor!" Yani şu an yaklaşım böyle. Ve eminim ki optimum dediğiniz markayı da alsam hiç bir şey değişmeyecek sonuçta bu ürün günlük protein ihtiyacımızı karşılamak üzere eksiği tamamlamak için üretilmiş bir ürün ve doping maddesi değil. Weider de alsam etki aynı olacsk diye düşünüyorum?

Bozo-Baku ve flex16 bunu beğendi.
  12. Caner Kalender

Caner Kalender Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaşlar merhaba. Ultimate Prostar da karar verdim sonunda ve çilek aromalısını aldım. Bir ölçek ürünü hassas tartıda tarttığımda silme olarak doldurduğumda 21 gram geldi. Forumda bununla ilgili birşey yazıldı mı bilmiyorum ama satış sitelerinde bir ölçeği 30 gr (ürünün üzerinde de bir ölçek 30 gr yazmakta) şeklinde bilgi var. Dün ilk defa spordan sonra içmiştim bir ölçeğinde 30 gr olduğuna inanarak demek ki yanlışlık var. Ya ölçek yanlış veyahut bilgi bölümü yanlış. Ki çıkan ölçek gayet normal boyutlarda. Evinde terazisi olan kullanıcılar deneyip yorum yazabilirlerse sevinirim. 21 gramı görünce terazinin bozuk olduğunu düşünüp paketli gramajı yazan çeşitli ürünler tarttım ve tartıda bir yanlışlık olmadığını gördüm. Örneğin kutu kola tarttım ve kutuda yazan ağırlığa yakın bir rakam çıktı. Yumurta tarttım olması gereken ağırlıklar çıktı. Buna göre ya kutunun içine konulan ölçek küçük çıktı veya bilgi kısmında 1 servis= 1.5 ölçek denilmeli.
    Bu arada kutuyu tarttığımda 2660 gr gibi bir rakam çıktı yani kutu içeriğinde eksik yok en azından :)

13. goldlight43

goldlight43 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    selam arkadaşlar bu üründen ultımate nutrıtıon prostar whey protein elime geçti yanlız son kullanma tarihi temmuz 2016 da geçmiş kullanabilirmiyiz sakıncası olurmu bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi acaba şimdidin teşekkürler

14. eediz

eediz Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    1 buçuk ölçek koymanız lazım. 20 gram içinden çıkan ölçek silme

15. Caner Kalender

Caner Kalender Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3

16. cannarasss

cannarasss Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
  17. Okan94

Okan94 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaşlar eminmiyiz 1 servisin 20 gr olduğundan.Ona göre 1.5 servis koyalım.

18. Caner Kalender

Caner Kalender Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    valla dostum ben hassas terazi aldım sırf yediğim içtiğimin gramajını ölçebilmek için. ne kadar protein alıyorum u hesaplayabilmek için. ben ölçtüm ve 20 gram geldi. belki benim kutunun içinden çıkan ölçek küçüktür veya internette yanlış yazmış olabilir. sen en iyisi al bir hassas tartı ölç. kimsenin günahını almayalım durduk yere.

19. FitnessBoss

FitnessBoss Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
  20. Okan94

Okan94 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Hocam baya dikkat ediyorsun o zaman helal olsun :) 20 gr civarı proteinde iş görür herhalde.

Sayfayı Paylaş