Ultimate Nutrition Premium İnosine 500 mg

Konusu 'Diğerleri' forumundadır ve Kaanrlz tarafından 3 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Kaanrlz

Kaanrlz Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar bu ürün tam olarak ne işe yaramaktadır?
    forumda arama yaptıgımda acıklamaya ulasamadım.

2. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.125
    Ödül Puanları:
    113
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
  3. Kaanrlz

Kaanrlz Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    evet heryerde bir sorum var ki bundan sanane? sanada soru sormuştum problem ne ? inosine olarak aratmadıgım için cıkmamış.tam ürün adı olarak aratmıştım.Saldırgan üslup takınacagına düzgünce uyar.

4. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.125
    Ödül Puanları:
    113
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    nasıl bir üsluptur bu.sanane,problem ne ? çoluk çocukla uğraşınca böyle oluyor haliyle.mesajlarınada bu tavırda konuştuğun için tam cevap vermedim.neyse aradığın şeyi bulabildiysen ne mutlu.

iyi çalışmalar.

5. Kaanrlz

Kaanrlz Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    İnsanına göre uslup takınırım kusura bakma.Herkesi kendinden aşagıda görmen yardım isteyen insanları kücümseyerek güldürmeyin beni demen senin üslubuna dikkat cekilmesi gerekir.Bilgili olabilirsin ama bu bilgileri paylaşırsan deger kazanır.İşim sebebiyle uzun uzun oturup yazamıyordum meşgulum senin gibi boş gezenin boş kalfası degilim.Ondan mesajlarımı kısa tuttum.Biraz daha acık ol diyebilirdin tartışmak degil amacım ama üslubuma laf etmeden önce kendi konuşmana cekidüzen ver.

6. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.125
    Ödül Puanları:
    113
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    boş gezenin boş kalfası olduğumu nerden çıkardın.üniversite 3. sınıf kimya öğrencisiyim.

7. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.125
    Ödül Puanları:
    113
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    Ultimate Nutrition Inosine
    Sporcuların yarışmalarda en üst düzeyde performans gösterebilmeleri için sürekli antrenman yapmaları gerekmektedir. Antrenmanlarda performans arttırımı için uzun ve yoğun programlar uygulamak gerekmektedir. Inosine doğal yoldan hüvre içindeki ATP (AdenosineTriphosphate) üretimini uyarır. Kısa zaman aralıklarıyla çalışan kasların enerjisi ATP molekülleri tarafından karşılanır.Inosine ayrıca kanın kaslarda oksijen taşım ayeteneğini arttırarak vücutta laktik asit oluşumunu ve yorgunluğu azaltacaktır.Antrenman performansınızı en üst seviyeye çıkararak uzun,sert ve yoğun antrenman olanağı sağlayacaktır.
    Oksijen emilimini (%99) hemoglobine(kırmızı kan hücreleri) bağlıdır. Hemoglobin oksijeni akciğerlerden alıp,vücudu dolşarak kan damarlarına taşır.Özel bir madde olan(2-3 DPG)hemoglobini uyararak,oksijenin kas dokularına taşınmasını sağlar.Hemoglobinin ve 2-3 DPG üretilmesi için inosine ihtiyaç vardır. Inosine kullanan erkek ve kadın atletlerde oksijen emiliminin %14 arttığı gözlenmiştir. Performansını arttırmayı amaçlayan sporcular için Inosine ideal bir üründür. Maksimum etkinliğe ulaştıktan sonra vücut için gerekli besinlere çevrilerek tüketilir.
    KULLANIM ŞEKLİ: Güne 2 kapsül aç karnına alınır.
    İÇERİĞİ:
    1 servis 2 kapsüldür;
    Inosine 1000 mg(hypoxanthine riboside)

8. Kaanrlz

Kaanrlz Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler.pek gerek olmıyan bir supplement bilgilendirmen için sagol

9. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.125
    Ödül Puanları:
    113
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    Ultimate Nutrition Premium İnosine 500 mg 53 tl.ekstradan bu kadar param olsa alıp denemek isterim.güzel duruyor bence.hem en azından bu ürünü kullanan biri olur :)

Sayfayı Paylaş