Ultimate Nutrition Muscle Juice

Konusu 'Kilo Aldırıcılar' forumundadır ve Despo tarafından 29 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 73
    60,3%
  2. Orta karar

oy sayısı 40
    33,1%
  3. Başarısız

oy sayısı 8
    6,6%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 63 üye.
  1. dogi

dogi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu ürünün 4.5kg çikolatalısını pazartesi aldım pazartesi akşam yatarken kullandım şu an cuma akşamı 4 gün oldu ürünün üzerinde ne yazıyosa o şekilde kullandım. yane spor yapmadığım günlerde de öğün aralarında 2 kez 4 kaşık yarım yağlı sütle tükettim ve kesinlikle kilo aldırıyo ama yememi hiç kesmedim öğün atlatmadım iştahım da yerinde. almadan önce bu formu okudum nerdeyse almaktan vaz geçicekdim ama alakası yok ne şekerli ne mide bulandırıyo ben memnun kaldım ama iştahsız kullanılıyosa ve üzerindeki tarife uyulmadan az veya bölerek kullanılıyosa kesinlikle bi verim alınamaz. ben 4 günde nerdeyse yarıya indirdim bu ürünü bitirmem toplamda 20 gün sürer. SAĞLIKLI SPORLAR DİLERİM...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:17 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:01 ----------

BU ARADA: benden önce bu ürün hakkında yorum yapan webgsua, freax ve andromedaksk arkadaşların yorumlarına katılıyorum sanırım bu arkadaşlarda sporuna yeme içmesine ve kullanışına özen göstererek kullanmış olmalılar. Spor sırasında ayrıca bi güç ve enerji ben de görmedim ama istenirse bunun için başka takviyelerde almak lazım sanırım.

2. Nocure

Nocure Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Turbocharger Revizyon
    Yer:
    İzmir
    Ürünü dün kullanmaya başladım. Süt ile henüz denemedim fakat az miktarda su yemekten sonra 2 ölçek şeklinde kullandım. Fena bi tadı yok evet şekerli ama rahatsız ediyor diyemem açıkçası.

Her yemekten sonra mutlaka kullanıcam ve burada kaç kilo aldığımı belirtirim.

*Antremandan önce ve sonra Dyzamite elite whey kullanıyorum

3. CupaWestern

CupaWestern Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Ankara
    Kasein proteini yatarken alınması gereken bir proteindir ve söylediğin gibi direkt kasein almaya kalkarsan fiyatlar çok uçuk bu ürünü şuan bende kullanıyorum ve daha önce biçok markanın protein tozlarını ve gainer larını kullandım ve kasein oranının çok iyi olduğunu düşünüyorum.ben bu ürünü yada baska bir protein ürününü al ama kasein alma derim çünkü senin için boşa masraf olacaktır.. kasein alacağına 2 tane bundan alırsın daha verimli olur senin için..

4. webgsua

webgsua Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar merhaba benim kutu bitti Sonuçlarını yazıyım .bi arkadaş özelden mesaj atmış ona etkilerini yazdım o konuşmamızı burada paylaşıyım etkilerinide söylemiş olurum böylece;

5. kortex

kortex Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar bende bu urunu kullanicam fakat 500 ml sute kac yemek kasigi koymam lazim ?
    kendi kasigi yok cunku ustunde 500 ml sute 250 gram toz koyun yaziyo bu kac yemek kasigina denk geliyo?

6. hayki

hayki Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    İyi Günler...
    Ürünü bugün aldım. (4,75 kg- çikolatalı) yalnız henüz ilk içişim bile benim için işkence oldu. Sadece 1 ölcek icmeme ragmen rahat 4 saat kendime gelemedim ve ilk defa gainer kullanan biri degilim daha önce hardline kullanmıstım. Böyle bişey yasamamıstım. 2. defa içmeye korkuyorum. PAramı da çöpe atmak istemiyorum. Bİ yardım istiyorum. Nasıl icmeliyiz. Yardımcı olun ltf.

7. asd12$

asd12$ Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    ya arkadaşlar abiler ben bunun 2.25 kg olanını 20 günde bitirdim ancak kilo almadım ve görüntü olarak da bişey değiştiğini düşünmüyorum yardım edermisinizkafa_

8. osmanaga

osmanaga Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    28
    Bende aynısından kullandım sadece 1 kilo aldım:D

9. asd12$

asd12$ Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    normal iştahım azaldı benim onu içerken o yüzden kilo almadım

10. Freax

Freax Yeni Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Lüleburgaz-Silivri
    Kullandım bitti fakat sadece yarım kilo getirisi oldu tekrar kullanmayı düşünmüyorum.Daha önce 2.3 kiloluk universal gain fast 3100 kullanmıştım yaklaşık 4 kilo aldırmıştı tekrar universal'a dönmeyi düşünüyorum.

11. CupaWestern

CupaWestern Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Ankara
    merhaba ; yalnızca bir ölçek derken kullanım şeklinde yazan 250 gr dan bahsediyorsan evet içtiğinde kendine gelemessin. Sadece içindeki ölçüyü dolu şekilde içsen günde 2 kez yeterli olacaktır. bide idmandan önce ve sonra içersin "iyi beslenmeyle" muhakkak etkisini görürsün. dikkat: idmandan önce ve sonra mutlaka suyla karıştırıp iç. idmandan 30 dk önce ve idmandan hemen sonra.

12. mert888

mert888 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gainer+protein almayı düşünüyorum. gainerı antremandan önce enerji vermesi için alıcam sadece. acaba bu ürün uygunmudur.fikri olan varsa sölerse sevinirim..

13. galaxymess

galaxymess Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    whey protein ve kreatin ile birlikte kullanıldığında oldukça etkili bir ürün.ben hemen bitmesin diye az kullandığım halde işe yaramıştı.çileklisinin tadı fene değil

Son düzenleme: 23 Ekim 2011
  14. Sunshire

Sunshire Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Eskişehir
    bunun en son şeker oranı bi hayli düşük olan revolution u çıktı onunla ilgili bilgi bi sorum olacaktı
    3 gainer arasında kaldım
    ultimate iso mass 3000
    optimum serious mass
    ve ultimate muscle juice revolution.

hangisini almalıyım acaba?bulk dönemi için

15. osmanaga

osmanaga Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    28
    Şeker oranı baya bir fazla 60 gr civarı şeker var ben sütle içemiyordum ancak suyla içiliyordu

16. Sunshire

Sunshire Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Eskişehir
    yeni çıkan ultimate muscle juice revolution versiyonunda %6 oranında şeker oranı.
    ya zaten gainerlarda şeker oranı düşük olanı almak mantıklı değil midir?şeker oranı yüksek olanı alacak olsak gidip bakkaldan 2 kilo şeker alırım.

17. mavievler

mavievler Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Günde 2 öğün alın diyor. bu 250 gramı 1 günlük kullanım için mi alcaz yoksa öğün başına 250 grammı alcaz öyle oluncada günde 500 gram olmuş oluyor. nasıl olcak ben onu anlamadım ?

18. osmanaga

osmanaga Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    28
    ben kullandığım zaman 125 gram olarak içiyordum o'da su ile süt ile şerbet gibi oluyordu bence günde 250 gram'ı geçmemek gerek zaten çok şekerli ve mideyi acayip şişiriyor

mavievler bunu beğendi.
  19. StrongToMan

StrongToMan Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    ankara
    bu ürünü tek başına kullanmak etkisiz kalıyor yanında

-ultimate nutrition muscle juice revolotion 5kg (gainer)
    -ultimate nutrition horsepower (creatin) 1kg Monohydrate 1kg
    -glutamin
    -arginin

bunlar bir arada çok etkili olur.

20. req

req Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    alalı 1 hafta oldu gece yatmadan önce kullanıyorum cıkolatalısını aldım.bundan önce unıversalgainfst 3001 kullandım içimi ona kıyasla cok rahat.

Sayfayı Paylaş