Ultimate Nutrition Iso Mass Xtreme Gainer

Konusu 'Kilo Aldırıcılar' forumundadır ve Despo tarafından 29 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Sizce bu ürün nasıl?

1. Başarılı

oy sayısı 66
    61,1%
  2. Orta karar

oy sayısı 36
    33,3%
  3. Başarısız

oy sayısı 6
    5,6%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 61 üye.
  1. polosato

polosato Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam, ağır kaçar derken gereksiz mi olur yoksa istenmeyen herhangi bir sonuç mu olabilir ? Çok az bi geçmişim var sporla bırakmak zorunda kaldım şimdi tekrar başlayacagım uzun bir süre gideceğim (min 5 ay) off günlerde yüzeceğim, amacım sıkı bir çalışmaya girmek o yüzden biraz daha etkili olsun istedim ama yanlış düşünüyor olabilirim. Yardımın için teşekkürler.

2. gokhan2604

gokhan2604 Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    0
    angryhun'a katılıyorum. yeni başlama anı maça bedava en iyi yerden bilet gibidir. sadece biraz protein ağırlıklı beslenerek bile yeterli kaloriyle 2-3 ayda 5kg civarı kas alabilirsiniz. 6-7 aydan sonra bu suplementleri kullanmaya başlayarak hiç suplement kullanmamış halinize güzel bir etkiyle 4-5 kilo kas ekleme şansınız olur. bırakın başlangıçta sadece normal beslenmeyle bedava biletin keyfini sürsün vücudunuz.

aysun ve AngryHun bunu beğendi.
  3. ernesto33

ernesto33 Üye

Beğenileri:
    263
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Varşova/Polonya
    2 3 ay 5 kilo kas? Abi nasıl olur bir yılda insanlar 3 4 kilo kası zor alıyor(Kuru kas olarak)

4. gokhan2604

gokhan2604 Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    0
    vücut tipine göre oluyor. hiç çalışmamış bir vücut ağırlığa birden bire girince iyi de beslenirse çok çabuk kazanımlar yapıyor. bir yıl çalışmış bir sporcu ise 2-3 ayda 1kg kas yaparsa çok iyi.

yeni başlayanın aldığı kas kilosu tamamen kuru kas proteini değil orda haklısın. aniden zorlanan kas hücreleri içine ve etrafına sıvı toplar bu da yağsız kilo artışı yapar. kas hücresine alınan sıvılar da örneğin biceps kasının dışardan görünümüne genişleme olarak yansır. ilk başladığı ay 3cm biceps artıran sporcu 3 yıl çalıştıktan sonra 4 ayda 1cm bile ekleyemeyebilir.

aysun ve ernesto33 bunu beğendi.
  5. z1twaquar

z1twaquar Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    spora başlayalı 4 ay oldu özellikle son 2 ayde kendimce çok ağır beni zaman zaman zorlayan antrenmanlara giriyorum, baslangıctan beri Multipower Formula 80 kullanıyorum kollarım basladığımda 29 cm di suan 34 e kadar cıktım, yalnız şöyle bi sıkıntı var, kol ölçülerimi göz önüne alırsak kolum kasılı değilken fazla hacimli durmuyor bununda kilo eksiğimin yada yağ eksiğimin olmasından kaynaklandığını düşünüyorum bu yüzden özellikle önümüzdeki kış aylarında protein tozu yerin karbonhidrat kullanarak vücuduma hacim kazandırmak istiyorum, ultimate iso mass içeriğiyle göz dolduruyor bunu kabul etmek lazım yalnız sizce benim beklentimi karsılar mı? nasıl kullanırsam daha fazla verim alırım, cevaplarınızı bekliyorum boyum 1.81 kilom 69, herkese kolay gelsin.

6. galaxymess

galaxymess Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    tadı iğrenç, protein ve carbo içeriği fena değil ama diğerleri göstermelik. 500 mg bcaa ne işe yarar ki?aynı şekilde glutamin ve kreatin içeriği de zayıf.bir de çok pahalı valla.

7. DarkenTeq

DarkenTeq Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba !..

Ben bu ürünü 3 gün önce aldım ve kullanıyorum..

Beraberinde Amino 2002 ve yine ultimate'nin Kreatin'ini aldım..

Yorumlar çok acımasızca olmuş diye düşünüyorum,, Zira kullanmadan sadece içeriğine bakarak yorum yapabilen arkadaşların yorumlarını hayretler içerisinde kalarak okudum ...

Evet, Koku olarak pek içaçıcı değil, Bakın, çok kötü demiyorum altını çizmek istedim tekrar.. Tat olarak ta çok kötü değil.. Gayet içilebilir bir tadı mevcut..

Tadı çok kötü diyen arkadaşlar sanıyorum ki;

Hani eskiden meyvesuyu kutularında satılan pudingler vardı ya ona benzer bişiler içmişler, tamamen yapay olarak tatlandırılmış şeyler,, Aroma parfümlemesi ile de kokuları gayet cezbedici hale getirilmiş hiçbir yarar sağlamayan...

İçeriğine bakarak yarar sağlayacağını düşündüğüm için aldım,,
    Kutu bittikten sonra yaklaşık 1,5 ay içerisinde devamlı görüşlerimi buradan paylaşacağım !..

8. Silenciador

Silenciador Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Hydroxycut advanced ile birlikte kullanılmasının sakıncası var mıdır? Yağ yakicilari kreatin ile birlikte kullanmayı doğru bulmuyorlar çünkü.ben uyaninca 2kaplet hydroxycut,antrenman oncesi 2 ölçek iso mass,antrenman sonrası 1olcek iso mass ile 1olcek protein tozunu birleştirmeyi düşünüyorum görüşleriniz nedir,teşekkürler şimdiden..

9. Sunshire

Sunshire Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Eskişehir
    bu ürün ile ilgili sormak istediklerim şunlar:
    bir ölçek mi 153gr?
    eğer öyleyse ölçek başına 22gr protein düşüyor.
    bahsettiği 7gr creatin,ölçek başına mı yoksa kutu geneli için mi?
    ve ayrıca bunu alırsak ayrıca whey proteine ihtiyaç varmı?

10. ernesto33

ernesto33 Üye

Beğenileri:
    263
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Varşova/Polonya
    Tadı iğrenç..tamam
    Protein Carbo içeriği fena değil....Piyasada daha yüksek bi oran bulursan yazarmısın?

500 MG BCAA ekstra olarak eklenen,protein complexinin içindekini yazmamış.Onu 100 gramdaki amino asit profiline bakarak görebilirsin.Bilmeden Karalama.

Creatin içeriği zayıf?
    7 gram değişik creatin var diyor sen içerik zayıf diyorsun.Başka ne koysunlar?

Ayrıca 4.5 Kg si 300 lira (gnc de gold card la 250 liraya geliyor sordum) X gainerın fiyatı 180 lira,2.6 Kg..Fiyatına bakmadan diğer ürünlere göre gramajına'da bakmanı öneririm.

Son düzenleme: 17 Aralık 2011
  11. ex4a

ex4a Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    üstadlara bir sorum olacak , benim sıkıntım mide hastasıyım (reflü- gastrit) ve özellikle bulantı olarak genelde sabah kendini gösteriyor rahatsızlığım . Daha önce 2-3 ay dumbıl ardından 2 ay salon sonrası rahatsızlığım nedeniyle ara vermiştim 7 ay. 1 ay oldu tekrar başladım biliyorum ilk 3-4 ay supplement gereksiz ama dediğim gibi mideden yana düzenim yok,öğün atlamıyorum ama bulantı olursa yemem gereken kadarını yiyemiyorum o yüzden gainer kullanmak durumundayım ayrıca boy kilo orantısı çok kötü zayıfım . Sizce bu ürünü alıp günlük 1 servis kullansam protein miktarı yine de fazlamı gelir? yoksa başka bir ürüne mi yöneleyim?
    (Boy 1.88 kilo 65 ayrıca günlük net 250 gr et 50-100g gr peynir 1 yumurta yiyorum)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:05 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:45 ----------

bu arada günlük net yazdığım değerler minumum aldığım midem rahatsızkenki değerler, sorun olmayınca doğal besinlerden 75-80 gr civarı protein alıyorum.

12. hp22

hp22 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    konuyu bi doktorla konuştunmu? bence ürünün içeriğini doktora bi göster önce ürünün içeriğini doktor görsün derim ben. çünkü içinde yok yok gibi bişey. sıkıntı yok derse o zaman kullanırsın tabi doktor nasıl kullan derse öyle çünkü sorun midende dostum. en iyisini doktor bilir böyle durumlarda bana göre.

13. face1tr

face1tr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Düzensiz yaptığım bisiklet sürüşleri sonucunda inanılmaz şekilde zayıfladım.

vücut geliştirmek, kilo almak, irileşmek.. gibi sebeplerle geçen ay salona yazıldım.
    Söz konucu bu ürünü satın aldım ancak şimdiye kadar 3 ya da 4 kez kullanabildim. içtikten sonra bir kaç saniyeliğine kusma hissi duyuyorum. ürünün tadı içerken o kadar da kötü değil ama içmeyi bıraktığınızda ağızda iğreti bir tat bırakıyor :(

20 mart salı günü salondaki 2. ayıma gireceğim dolayısıyla bu ürünü düzenli olarak kullanmaya başlayacağım.

merak ettiğim konu, 453 ml süte üç ölçek (153gr)iso mass koyduğumuzda bir servis elde ediyoruz. ürünün kutusunda bu şekilde günde üç servis almamız gerektiği yazıyor. bu da 153gr x 3 = 459 gr toz ediyor . olaya süt tarafından bakarsak, 453 ml x 3 = 1359 ml süt ediyor.

ben 67 kilo biriyim, bunca toz, bunca süt benim nereme gidecek?

sizlerden alternatif bir kullanım önerisi çıkmadığı sürece, ben sadece spordan hemen sonra, 302 ml süte 2ölçek toz koyarak kullanacağım.

14. face1tr

face1tr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yavaş karışımlı yapıda olduğundan, antrenmandan hemen önce alınmayacak türden bir ürün aldığımı yeni fark ettim; bu kanıya ürünün üzerindeki yazıları ve örnek kullanım programını inceledikten sonra vardım; söz konusu tabloda, ürünü antrenman sonrasında, gün içinde ara öğün olarak ve yatmadan 2 saat kadar önce yani günlük 3 servis alın şeklinde öneri bulunuyor. Bu tabloda, spordan hemen önce, yatmadan hemen önce ya da sabah kalktığınızda gibi zaman dilimlerinde, firmanın ürün gamındaki iso sensation, horse power.. gibi diğer ürünlerin alınması öngörülmüş.

tabloda önerilen bahsettiğim bu power caps, iso sensation 93, horse power, carbo booster gibi ürünleri, bizim ülkemizde olmadığından ya da benin bu ürünleri alacak param olmadığından, üstelik bu sporu profesyonel hedefler doğrultusunda yapmadığımdan, benim gibi biri spora başlamadan önce ne alacak?

bu açığı kapamak üzere,whey gibi hemen kana karışan bir çözüme yatırım yapmayı düşündüm; "twinlab %100 Whey protein Fuel" kullanmaya karar verdim.

Salondaki ikinci ayıma girmek üzereyim; Sizlerden revize gelene kadar kabaca programım şu şekilde;

*saat 16.00 gibi --- spora başlamadan en az 1 saat kadar önce, bir kase süt içinde corn flakes, yulaf ezmesi karışımı ya da 4-5 tane, sarısını beyazını ayırt etmeden yumurta yenecek.

*saat 17.00 gibi --- spora başlamadan 15 dakika kadar önce 200ml küçük kutu süt ile bir öçek twinlab whey protein alınacak,

*saat 20.00 gibi --- spordan sonra mümkün olduğunca süt(400 ml gibi) ile iki ölçek İso Mass Extreme Gainer alınacak.

*saat 20.15 gibi --- kalmakta olduğum öğrenci yurdunda akşam yemeği yenecek.

not:
    bir servis yani üç ölçek ile hazırlayınca tadı hiç de içilecek gibi olmuyor; önerilenden daha fazla süt ve üç yerine iki kaşık ile hazırlayarak, daha katlanılabilir bir tat elde ediyorum.

Son düzenleme: 17 Mart 2012
  15. ex4a

ex4a Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    yerinde olsam protein tozunu suyla alırdım kana karışımı hızlandırmak için kolay gelsin..

16. face1tr

face1tr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ancak bir yandan da kilo almaya çalışıyorum. antrenmandn 45 dakika kadar önce alarak süt kullanımından dolayı oluşan kana geçme süresindeki gecikmeyi, egale edebilir mişim gibime geliyor, sizin görüşünüz nedir?

17. ex4a

ex4a Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    ben de kilo almaya çalışıyorum gainerlerin hicbirini sütle içmiyorum hatta benim mideden dolayı dokunduğu için artık süt kullanmıyorum ,ama sana bu kadar fazla süt dokunmuyorsa tabi kullanabilirsin.. gerisi sana kalmış..

18. face1tr

face1tr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sütle alındığında bu ürünün bir servisinde 72gr protein, 60gr karbonhidrat var.

bu ürünü spordan sonra içip, ardından spor sonrasında tekrar kullanmak bana mantıksız geliyor. bu anlamda, spora başlamadan standart bir whey protein, spordan sonra bu ürünü içmek istiyorum. bu konuda fikirlerinizi bekliyorum.

ama bi yandan da kilo almak istiyorum, metobolizmam da çok hızlı, acaba üzerinde yazdığı gibi günde 3 servis mi kullanmalıyım? bu durumda bir serviste
    72 grr prorein olduğundan 72x3: 216 gr protein almış olacağım.

ben ise 66 kiloyum :( yani 3 servisteki 216gr, benim günlük almam gereken protein miktarının çok çok üzerinde.

19. hp22

hp22 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    bir servisi 3e bölüpte alman gerekiyor günlük 1 servis yani 9 ölçek değil 3 ölçek alman yeterli (1servis=3ölçek) antreman yapmadığın günlerde 1 ölçek iyi gider diye düşünüyorum

---------- Post added at 00:56 ---------- Previous post was at 00:54 ----------

bu arada üründe içerik on numara birazda fiyatı düşürseler süper olur :D

20. face1tr

face1tr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    şuanda spordan önce 200 ml süte, bir kaşık twinlab whey protein koyup içiyorum. spor bitince de 400 ml süte, 2 kaşık iso mass extreme gainer koyup içiyorum. spor yapmadığım günlerde her iki ürünü de kullanmıyorum. sonuçtan memnun değilim. artık geceleri yatmadan önce, 400 ml süte 2 kaşık iso mass koyup içmeye başlayacağım.

boy: 190
    kilo: 67

Sayfayı Paylaş