Ultimate Nutrition Iso Mass Xtreme Gainer

Konusu 'Kilo Aldırıcılar' forumundadır ve Despo tarafından 29 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Sizce bu ürün nasıl?

1. Başarılı

oy sayısı 66
    61,1%
  2. Orta karar

oy sayısı 36
    33,3%
  3. Başarısız

oy sayısı 6
    5,6%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 61 üye.
  1. erdem074

erdem074 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ürün bugün elime geçti maximum verim almak için nasıl kullanmalıyım ürünü antremandan önce ve sonra kaçar ölçekle almalıyım antreman yapmadığım günler de almalımıyım? boyum 1.71 kilom 55 kiloyla beraber hacim kazanmak istiyorum..

2. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Herhalde çok fazla supplement kullanmadınız. Çünkü hem tad hem de koku olarak bundan çok daha kötü ürünler var.
    Kutunun yarısındayım ve ne tad ne de koku olarak abartıldığı kadar kötü bir ürün değil. Bu konudaki eleştirilere katılmıyorum.

Nasıl kokusu ve tadı olmayan Universal GH Max ı kokusundan ve tadından dolayı eleştirebiliyorlarsa, bu ürünü de aynı sebeplerden eleştirmeleri doğal.

Bence Ultimate'in en iyi 3 ürününüden birisi.

3. Samednr

Samednr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sizin kullandiginiz urun neli? Vanilyali mi, cikolatali mi?
    Ve Ultimate'nin diger 2 urunu hangileri?

4. angel9

angel9 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    bence biri kreaklyn olmalı :)

5. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123

Çikolatalı.

Diğer 2 ürün isocool diet protein ve pro sensation 81.

En kötü ürünü ise Muscle Juice.

(Bu değerlendirmeler şahsi fikrimdir. Kişiden kişiye değişebilir.)

6. ernesto33

ernesto33 Üye

Beğenileri:
    263
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Varşova/Polonya
    True Mass Kadar iyi görünüyor.Sadece bir kere tatma imkanım oldu(Salona promosyon olarak gelmişti)..Tadı bence idare eder.Zaten üretici tadını güzel yapmak için karbonhidrat oranını arttırır basit şeker falan koyarlar..tadı içindeki creatin karısımından bozuluyor etil ester alklyn flan bunlar tad düşmanı:D Etki olarak Bişey diyemem denemeden fakat 16.13 protein oranı var,Yorumlar tad hariç olumlu,Fiyat olarakta bence cazip.Güzel üründür.

7. feitosa_33

feitosa_33 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    -Piyasada bulunabilecek en kaliteli ve komplex gainerlardan. kendim de kullanmaya başladım tadı güzel sütle karıştırıp köpeklerime de veriyorum onlar da çok sevdiler =D

8. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    vay be ben kullanamıyorum köpekler bile kullanıyo he :D

ernesto33 bunu beğendi.
  9. doqukaaN

doqukaaN Üye

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Istanbul
    Tadı da kokusu da iğrenç, bir çok supplement kullandım seytantuyu, sen kafanı yorma.

Ultimate BCAA 1 numara ise bu 2 numaradır berbat tad ve koku konusunda.

Gidin bi Optimum Çilekli-Muzlu protein tozu, American Pure Whey'in hangi aroması olursa olsun farketmez, BSN'in Synta-6 vb. tozlarını kullanın da tad neymiş görmüş.

10. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Öncelikle şunu söylemeliyim ki kullandığım en iyi 2. gainerdı.

İçinde yok yok gibi. Gerçekten takdiri hakediyor.

Gainer almak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim.

Sevgili doqukaaN,

Milkshake tadında supplement arıyorsan haklısın. Ancak bu ürün bahsettiğin kadar kötü tada ve kokuya sahip değil. Benim de ürünü almadan önce bu konuda tereddütlerim vardı. Ancak tereddütlerimin boş olduğunu ürünü kullanmaya başlayınca anladım.

Sana tavsiyem Cytosport'un Muscle Milk Çilek Aromalı olanını kullan. Sana burada daha birçok ürün sayarım ama bence önemli olan tat veya koku değil, etki olarak istediğini alabilmendir.

Gülü seviyorsan dikenine katlanmalısın.

Herkese iyi sporlar.

ernesto33 bunu beğendi.
  11. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    diyet protein ne ya diatery supplement biliyorum da onu duymamıştım.eğer yağ oranına göre diyorsan sensation 81 e de diyet casein demen gerekirdi.muscle juice düzenli olarak kullandınız ve işe yaramadı mı.yapmayın Allah aşkına bizim salonda en az 15 kişi kullandı ve kötü diyen kimse yok.tadı çok şekerli orası ayrı tabi.ve sensation 93 isocool ' dan çok daha kaliteli bir proteindir onu denemediniz sanırım.ve şu anda piyasada sensation 93 den daha iyi bir protein yok.dilerseniz nedenini pm'den açıklayabilirim.

gokhan2604 bunu beğendi.
  12. osmanaga

osmanaga Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    28
    Musclejuice'ta korkunç şeker var sütle içeyim dedim kusacaktım nerdeyse suyla bile acayip şeker tadı geliyor

13. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    zaten farkettiyseniz "tadı çok şekerli" diye bir tabir kullandım.mükemmel bir tadı var falan demedim.

14. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Gizli bir bilgi herhalde.:D

Buradan açıklasan belki diğer arkadaşlar da faydalanabilir. Aslında merak ettiğim bir ürün.

15. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    sayın seytantuyu sensation 93 ün sayfasında açıkladım.dilerseniz bakabilirsiniz.

16. doqukaaN

doqukaaN Üye

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Istanbul
    Madem konuyu iyice saptırdık, devam ediyorum :)

Cytosport da denemek istediğim ürünler arasında aslında.
    Bence tadı kokusu güzel olmalı bir supplement'in ki içerken zevk alabilelim.
    Ben de ISO MASS'ın yarısındayım ne zaman bitecek diye gün sayıyorum.
    Arkadaşlarıma ikram ediyorum bazen, ilk olarak 'üff bu ne ya balık yemi gibi kokusu var' tepkisiyle karşılaşıyorum. Ki haklılar da.
    Bu arada Prolab NLarge2'nin çileklisinden aldım denemek için, hiç şeker tadı yok, karbonhidrat tozları tanecik tanecik resmen :) bizim ISO gibi gruplar halinde takılmıyorlar. Tadı ve kokusu ise harika.

jeytan1905 bunu beğendi.
  17. jeytan1905

jeytan1905 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    n large 2 ninin tadı ve koskusu süper , optimumun gainerida keza öyle.tad sindirim koku mükemmel.

bu ürünü hep almak istedim tam karar verdim alıcam derken tad koku için kötü yorumlar geldi. :(

18. gokhan2604

gokhan2604 Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    0
    ürünün içeriğine bakarak ben de bundan aldım. diğer pek çok gainer ile karşılaştırdım bana en mantıklısı bu geldi. oldukça zengin içerik görünüyor.

artıları=

--- 153 gr üründe 65 gr çeşitli kaynaklardan alınmış protein içermesi. (hem hızlı, hem orta, hem yavaş sindirilen)

--- içerdiği karbonhidratın glisemik indeksi düşük yavaş yanan çeşit olması.

--- esansiyel yağlar ve vitaminler içermesi. (özellikle omega çeşitleri, cla, mct türü yağlar)

--- 153 gr içinde 7 çeşit creatin içermesi. bunların bazıları son teknoloji üretim ve patenti başka firmalara ait. 7 çeşit ve 7gr creatin bence çok iyi.

--- n.o, serbest form bcaa,glutamine çeşitleri içermesi.

--- kolay karışması ve sindirim sistemine gaz,şişkinlik vs. yapmaması. fakat ben günde 3 ayrı zamanda birer kaşık kullanıyorum. o da yaklaşık her seferde 51 gr ürüne denk geliyor.

eksileri=

--- omega3 gibi esansiyel yağlar için 4 ayrı balık kullanmışlar. bu yüzden kokusu kötü. hafiften balık kokusu var.

--- adamların önerdiği kullanım miktarı abartılı. 153gr tek tam porsiyonda 65gr proteini ne yapsın vücut.

--- içeriğindeki bcaa,glutamine miktarı az. sanki adı geçsin de etki yaratalım demişler imajı verdi. bu arada ,bahsi geçen bcaa ya içerdiği proteine ait olan dahil değil. onlar da zaten whey içeriğindeki gibi normal bcaa olduğu için her yerde var. asıl önemli olan bcaa üçlü leucine,isoleucine,valin serbest form miktarıdır.

protein tozu ve amino yerine bunu deneyeceğim. neticede içerdiği protein miktarı 5lbs protein tozu kutusundan daha fazla,,,
    153 gr da = 65 gr
    4.5 kg da = 1,950 kg protein.

5lbs (2.2 kg) whey = 1,750 kg protein.

sadece 5lbs whey e vereceğim para 135 tl olduğu için whey i hiç almayıp ek bcaa ve bununla 2-3 ay kadar deneyeceğim.

ek besin olarak bakarsak olaya, whey,creatine,multivitamin,omega 3,cla gibi ürünlere ek para vermeyerek sadece bununla ve düzgün beslenmeyle deneyeceğim. günde 153 gr kullandığım zaman 65gr net protein var. üstüne 1kg yarım yağlı yoğurdu da ek protein ve sindirim sistemi yardımcısı olarak kullandığımda ikisi toplamda 100 gr net protein eki oluşacak.(1kg yoğurt 35gr protein. yüzde sekseni casein) üstüne gün içinde normal öğünlerde alınacak proteinle 160-180 gr proteine çok rahat oturacaktır.

bakalım , iki üç ay sonra paylaşırım sonuçları. bu arada ilk mesajım olduğuna bakıp reklamcı sanılmayayım. ultimate in zaten benim reklamımla cirosunu katlayacağını zannetmiyorum :O)

Son düzenleme: 17 Ağustos 2011
    juninho77 bunu beğendi.
  19. polosato

polosato Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba,

Ben bu ürünü almak istiyorum ve kas kütlesi yaparak kilo almayı istiyorum. (Bodye başlayacağım).

175 boy 60 kiloyum, bu ürünün yanında BCAA almayı önermişsin bahsettiğin nedenlerden dolayı, bunun yanında başka hangi şeyleri almam gerekir benim istediğim sonucu elde edebilmem için acaba ? Yardım edersen çok sevinirim.

Saygılar

20. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    bodye yeni başlayan biri için bu ürün ağır kaçar.hardline progainer,prolab n large2 kullanabilirsin.

Sayfayı Paylaş