Ultimate Nutrition Carnebolic

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Atılgan tarafından 8 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Atılgan

Atılgan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    MUHASEBE
    Yer:
    KONYA
    Merhaba Arkadaşlar
    Ultimate Nutrition Çıkartmış olduğu Carnebolic beef protein hakkında yorumlarınız nedir.
    Ben Kullanmaya Başladım Blueraspberry aroması harika
    Daha önce Hiç Bukadar Keyifli Bir Aroma İçmemiştim
    Çok Çabuk Karışıyor ve Kıvamıda Çok Yoğun Değil. Sanki Pre-Workout bi ürün kullanıyomuş Gibi. Üstelik FDA Onaylı

2. b4rbjk

b4rbjk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    bende merak ediyorum bu ürünü ama et proteinlerine olan güvensizlikten dolayı tedirginim

3. modestHeracles

modestHeracles Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Dostum merhaba ben de bu ürünü almayı dusunuyorum onceden musclemeds carnivor beef protein kullandim ve etkisi gayet iyiydi bir protein urunu olmasina ragmen, ultimate markasi da beef proteini cikarinca denemeye karar verdim ama amino asit profilini merak ediyorum ve hicbir yerde bulamadim, rica etsem bu urunun amino asit profili ve detaylari kutunun uzerinde varsa fotografini cekebilir misin? Tesekkurler simdiden

4. medceza

medceza Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    Yok mu bu ürünü kullanan ?

5. iiremuner

iiremuner Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar bu ürünü kullananlar fikirlerini paylaşırsa sevinirim.

6. JasonAbis

JasonAbis Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ultimate Nutrition Carnebolic Blue Raspberry ürününü 7-8 gün önce aldım. Spor hocam Vanilyalısını kullanıyordu. Bende tadı güzel olabileceğini düşünerek bu ürünü aldım. Henüz 12-14 servis civarı kullandım, 1 kutu bitmeden yada bir kaç kutu bitirmeden daha önce kullanmış olduğum protein tozları ile kıyaslama yapmam mümkün değil. Ben kötü özelliklerinden bahsedeyim.
    * Kullanma talimatında 500 ML su ile karıştırınız ibaresi var. O kadar sıvı almak, ister istemez insanı şişiriyor,
    * Çok fazla köpürüyor,

* Tadı çok yoğun, bir süre sonra bayıyor (Vanilyalıyı da kullanmıştım - 1-2 servis - onda da devamlı kullanımda aynı şeyin olabileceğini düşünmüştüm),
    *
    Blue Raspberry yani mavi Ahududu adından da anlaşılacağı üzere mavi bir ürün,

* Ürünün içindeki mavi boyadan dolayı kullanınca dil mavi oluyor,
    * Yine aynı şekilde kullandıkları mavi boyadan dolayı dışkı rengi yeşil oluyor,

Türkiye Distribütörü farmatek firması (http://www.farmatek.com.tr/) ile irtibata geçtim, yetkili "İçeriğinde Mavi böğürtlen olduğu için, boyaması normal bir durumdur. Sonuçta aktardan da alsanız yada dışarıdan da bu meyveyi temin edip yeseniz, dilinizde bir renk değişimi yapması gayet doğaldır" açıklaması yaptı. Mavi böğürtleni yeyince mavi yapar mı tecrübe etmedim fakat bu ürün yapıyor. Daha sonra kullanır mıyım, pek sanmıyorum. Alacak arkadaşlar bunlara dikkat ederek alsın. Tabi içeriği gayet iyi olan bir ürün, keşke aminoasit değerlerini de bilseydik.

Sayfayı Paylaş