Ultimate Nutrition Arginine Ornithine Lysine Kullanım Yardım

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve vomit tarafından 24 Ocak 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. vomit

vomit Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne
    Ultimate Nutrition Arginine Ornithine Lysine Kullanımı için bana bilgi verirseniz çok sevinirim saygılarımla....

2. Corrado

Corrado Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yatmadan önce 6 tablet olarak su ile alabilirsin. (Eğer 3 tabletlik bir servis 750 mg. Arginine, 750 mg. Ornithine ve 750 mg. Lysine içeriyorsa, ki ben öyle hatırlıyorum ama sen yine de bir kontrol et istersen.)

3. vomit

vomit Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne
    idmanlarda ne gibi yararı oluyoo biliyosun arkadaşım? Faydalımı yanii

4. akçakaya

akçakaya Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    AOL bürüme hormonu salgılanmasını sağlıyormuş.Açıkçası pek inanmıyorum bunlara ama zaten enjekte edilen gh ile kıyaslanamaz.
    Hardline Aol vardı hocam kullanmıştı fıs çıkmıştı....Muhtemelen bu da öyle bir şey

5. vomit

vomit Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne
    Sipariş verdim denicez ve göricez artık ama yinede bilgi paylaşımı yaparsanız sevinirim yanii olumlu yada olumsuz..

6. Corrado

Corrado Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Gece yatmadan önceki alım, büyüme hormonunun daha fazla salgılanması için Hipofiz bezini dolaylı yoldan uyarmaya yarar.

İdmandan önce yapılacak alım ise, pumping sağlamaya yarar. Bu da kan damarlarının genişleyerek, idman öncesinde gün boyunca yapılan karbonhidrat, protein ve supplement türevleri alımlarının kas sistemine daha rahat ulaşarak, idmanın daha verimli geçmesine olanak sağlar.

7. B3RkOvi

B3RkOvi Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Re: Ultimate Nutrition Arginine Ornithine Lysine Kullanım Ya

Arginine kas yapımında onemlı.. ultımate aol u yatmadan onc 3 tablet alman yetecektır

8. akçakaya

akçakaya Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Re: Ultimate Nutrition Arginine Ornithine Lysine Kullanım Ya

Bu ürün yerine sadece tek başına arginin alsanız daha iyi olur.
    Ya da AOL + Arginin en iyisi olur...

9. vomit

vomit Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne
    Bu ürünün zararı yada yan etkisi warmı ....

10. fitnesslife

fitnesslife Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    SAĞLIK
    Yer:
    İZMİR
    ultimate AOL piyasaya ilk girenlerden yatmadan önce en fazla 3 tablet almalısın.Hardline ile kıyaslanamaz bile.

11. emrealkaya

emrealkaya Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ultimate nutrition AOL

[FONT=arial,helvetica,sans-serif]Arginine Ornithine Lysine nedir?[/FONT]

[FONT=arial,helvetica,sans-serif]Arginine, nitrik oksit adı verilen kan dolaşımını, bağışıklık fonksiyonlarını, sinir hücrelerini, seksüel fonsiyonları düzenlemek gibi mükemmel etkilere sahip olan bir bileşiğin düzenini sağlar. Travma, yara tedavilerinde ve güçlü bir bağışıklık sistemi için Arginine'e ihtiyaç duyulur. Vücut kendi ihtiyacı olan Arginine'i üretemediği için takviyesi gereklidir. Proteinin diğer yapı taşlarında olduğu gibi Arginine de vücuttaki kas ve yağsız dokuların gelişmesini sağlar. Vücut tarafından ornithine adı verilen diğer amino asite de çevrilebilir. Ornithine büyüme hormonu ve insülin benzeri büyüme faktörü gibi doğal anabolik hormonların salgılanmasını düzenler. Yapılan araştırmaya göre her gün alınan 17 gr'lık bir Arginine ihtiva eden toniğin yağsız kas dokusunu koruduğu ispatlanmıştır.[/FONT]
    [FONT=arial,helvetica,sans-serif]Arginine'in growth hormone (büyüme hormonu) düzeyini arttırdığı bilinmektedir. Arginine, günümüzde seksüel güçlendirici olarak da ün yapmıştır. Ornithine 80'li yıllarda Arginine'le birlikte güçlü bir growth hormone salgılayıcısı olarak kabul edilmektedir.[/FONT]
    [FONT=arial,helvetica,sans-serif]Lysine vücut tarafindan yağ asitlerinin enerji kaynağı olarak kullanılmak üzere kas hücrelerine taşınmasında anahtar rol oynayan Carnitine'in oluşturulmasında kullanılmaktadır.[/FONT]
    [FONT=arial,helvetica,sans-serif]Bağışıklık Sistemi[/FONT]

[FONT=arial,helvetica,sans-serif]Vücudumuzun savunma sisteminin ana bileşiklerinden olan doğal koruyucu hücreler, arginine takviyesi sayesinde aktivitelerini yükseltirler. Arginine, Lysine ile birlikte alınırsa özellikle enfeksiyonlara karşı bağışıklık sisteminin gücünü arttırır.[/FONT]
    [FONT=arial,helvetica,sans-serif]Seksüel Rahatsızlıklar[/FONT]

[FONT=arial,helvetica,sans-serif]Nitric oxide bir erkeğin ereksiyon sağlamasına ve bunu devam ettirmesine yardımcı olan bir maddedir. Günde 2.8 gr arginine alımının ereksiyon sorunun tedavisine yardımcı olan bileşiğin yeterli miktarda üretilmesini sağlamaktadır. Uygun dozda alındığında arginine, sperm miktarını ve sperm aktivitesini de arttırır.[/FONT]
    [FONT=arial,helvetica,sans-serif]Kemik ve doku sakatlıkları[/FONT]

[FONT=arial,helvetica,sans-serif]Yanık araştırmacılarının bulgularına göre arginine, yanık vakalarındaki protein dengesini eski haline getirmede etkili olan bir maddedir. Ayrıca arginine'in yara tedavisini ve şekere bağlı ayak ülserinin tedavi sürecini hızlandırdığı bilinmektedir.[/FONT]

12. ozzers

ozzers Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    tamamen para tuzagı gereksız onun yerine glutamin yada kreatin alın daha cok faydasını gorursunuz

13. judgementday

judgementday Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    damarlarda kalıcı büyüme mi sağlar yoksa etkisi kısa süreli mi?

14. lucifer_666tr

lucifer_666tr Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    inş.müh.
    Yer:
    ankara
    bu aol 'nin etkisi acaba kalıcı mıdır yoksa geçici midir bileniniz var mı ? vede tavsiye olarak aol mi yoksa sade olarak arginine mi ?

15. sercan1313

sercan1313 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar peki hergün mü ?
    yoksa antrenman gecesi mi sadece

16. Disturbed58

Disturbed58 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Ben bi kutu ultimate 99 caps aol bitirdim bişey fark etmedim ama bu demek değil ki bana yararı olmadı supplement kombinesi biraz kalabalık olunca insan ayırt edemiyor. Bence antreman günleri yatmadan önce 3 kapsül at. Ornitine benim en çok önem verdiğim a.a. yararı yoktur diyen yanlış mantık kurar. Ornitine spor yapan yapmayan her erkeğin alması gereken bir gıda desteği.

Sayfayı Paylaş