Ultimate Isocool Protein Tozu

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve SVT3 tarafından 29 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. SVT3

SVT3 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ANKARA
    Selamlar,yaklaşık 8 aydır bu sporu yapıyorum.Şimdiye kadar sadece doğal yollarla beslenerek bu işi götürdüm.Fakat beslenmemin yetersiz olduğunu ve iş hayatı sebebiyle çok etkin bir beslenme uygulayamadığımı düşündüğümden Ultimate Isocool protein tozu aldım.Kullanım olarak herseferde 26g tozu 200ml süt veya suya karıştırılarak alınması gerektiği yazıyor.Benim sormak istediğim bu 26g neye denk geliyor ölçü olarak.Ben 1 bardak süte(1 kahve kupası) bir tatlı kaşığı kadar atıyorum ve antremandan 1 saat önce ve antremandan eve döner dönmez(yaklaşık 20 dakika sonra)içiyorum.Ayrıca antremandan sonra bunun yanında 3 yumurta beyazı yiyorum.Ayrıca sabahları 3 yumurta beyazı ,peynir ve yoğurt yiyorum,öğle ve akşamları elimden geldiğince et,tavuk,balık,baklagiller ve pirinç,bulgur,makarna yemeye çalışıyorum.Boyum 1.78,kilom 73.Sizce bu uygulama iyi sonuç verirmi veya doğrumu. Sevgiler...

2. WolfSoN

WolfSoN Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/ultimate_isocool_protein-t2299.html

3. SVT3

SVT3 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ANKARA
    O başlığı okudum,benim sorduğum ölçekle ilgili bir yanıt yok malesef.Yani bir porsiyon olarak bahsedilen 26g kaşık olarak ne kadara denk geliyor.

4. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    O zaman sorunu o başlığa yazarsın. Yeni başlık ne diye açıyorsun?

Sayfayı Paylaş